hlupejsie forum som nevidel

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mahony3
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.04.2012 10:41
Zdieľať na Facebook

hlupejsie forum som nevidel

Príspevok od používateľa mahony3 »

timto pozdravujem sickych blbov na tomto fore, vecsiu debilinu som este nevidel dpci, sa tu neda nic najst o mojom audi a4, 110kw, rv.96, mace tu bordeľ hlupaci
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Komu nie je zhora dané, v apatieke nekúpi :-)
mahony3
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.04.2012 10:41
Zdieľať na Facebook

a ty si zase

Príspevok od používateľa mahony3 »

nejaky mudry, tak ukaz kde najdem niečo o A4, B5, r.v.96, motor 2.6 V6, 110kw/155k, vytunene suprovem ... ale tu niet nikde nic, hladat sa neda
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

pocuvaj ma Ty hrdina s obstaroznou rarohou, vies aspon trosku citat?tak si precitaj pravidla fora, potom pouzi ten oriesok v hlavicke a pis normalne, lebo este si ani nezacal, a uz mozes aj skoncit..

stacili styri sekundy a o Tvojom skvelom a a"vytunenom" kare som nasiel 111 vysledkov, mozes citat do konca tyzdna..

http://forum.autobazar.eu/audi-a4-110kw ... 20%20110kw

http://forum.autobazar.eu/audi-a4-2-5td ... 20%20110kw

a spravaj sa slusne, a ak sa Ti nepaci, najdi si lepsie forum...

trapko...
Naposledy upravil/-a scorpi4 v 06.04.2012 00:58, upravené celkom 1 krát.
mahony3
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.04.2012 10:41
Zdieľať na Facebook

ja som trapko?

Príspevok od používateľa mahony3 »

ty sa uvedom, s kym pises dpce, mne to nenaslo nic, a vela som hladal, natukam do vyhladavania a nic nenajde prazne okno to dava,
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

nie ja sa budem uvedomovat, ale Ty priatelu..bud sa budes spravat slusne, alebo si tu skoncil skor, ako si zacal...

jasne som Ti napisal odkazy, ktore mozes studovat kym nezaspis...

ak sa Ti nepaci, nikto Ta tu nedrzi... :3c90:
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Mahony,kto ta honí??Honibrko..Ty si z ktorej cigánskej osady?
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Re: ja som trapko?

Príspevok od používateľa Fofro »

mahony3 napísal:ty sa uvedom, s kym pises dpce, mne to nenaslo nic,
Mal si radšej poďakovať.
:zg282:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> ty sa uvedom, s kym pises dpce


no s kym asi tak pise ? Vasa Luminiscencia, boli by taki laskavi a priblizili nam, sprostemu ludu poddanemu, s akym Vasim Blahorodim na 20rocnom tragači co ani nedokaze olympijske kruhy kompletne okopirovat, mame tu zivotnu cest ktora sa uz - pevne dufam - nikdy nezopakuje ?



Kolko dlzis penazi, ty howado ? Mas zaplatenu aspon zakonnu poistku alebo nevydalo ? Taki teplakovi polomachri na obstaroznych tragacoch sa mi plietli do cesty cely zivot a velmi som na to doplatil.
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

stop.lock.ban.off...papa - smer pokec
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

mahony3, skús nám milý priateľu napísať s kýmže si to tu píšeme? Možno sa z toho aj pokakáme, možno dáme klobúk dolu, ale isté je to, že sa správaš ako sprostý, nevzdelaný, nerozhľadený, nevychovaný, neschopný primitív.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

... ale ja som nepochopil, nenašiel dôvod autorovej témy (otázky). Toto nie je forum o recenziach užívatelov, ale o riešení problémov a ked žiaden nemá tak nevidím dôvod na zakladanie témy.

Ked si chceš niečo počítať o svojom "káre" tak chod na autorecenze.cz

Ale prísť sem a sekať velkého machra zo 16 ročným autom v hodnote 1500€ , tak z toho sa tu nik neposral a ani neposerie
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

forum tvoria ti, ktori na neho prispievaju, takze ak je hlupe, tak z toho vyplyva, ze hlupi su prispievatelia

ale aj ty si prispievatel, z coho vyplyva ze ... tramtadadá :3035:

co myslis, tvoje arogantne jednanie a to, ze tu vsetkych oznacujes za blbcov, pomohlo to k "odhlupeniu" tohto fora?

predstav si, ze by som dosiel do tvojej osady, postavil sa doprostred ulice a zakrical, ze vsetci v osade su ko.ko.ti
co by ste spravili? vyliezli z krcmy, vytiahli vidle a cepy a isli mi dat cez papulu, vsak? :-)
ale tu si velky hrdina spoza pocitaca, pridi na zraz a tam zopakuj nahlas to s tymi blbcami :3035:
mahony3
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.04.2012 10:41
Zdieľať na Facebook

len sa tu nepototo

Príspevok od používateľa mahony3 »

uz by som nemal koho riesic až vas......nemajte strachu, nahodu moja vitunena audina je suprova, ma dake muchi ale nevies o com tocis cavo...ide o to, ze som daco hladal a dalo prazne okno, ze tu nic nevidhlada no...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

nepochybujem o tom, ze si so svojim autom spokojny

pokial vsak mas pocit, ze nieco na tejto stranke nefunguje, tak namieste je oslovit admina stranky a jemu nahlasit chybu, nie prist sem a rozdrapovat sa, ze sme tu vsetci blbci

pretoze admin je - neuveris, ale JEDINY z nas, ktory moze opravit nefunkcne prvky na stranke.. a ostatni s tym nic nemaju

druha vec je ta, ze vyhladavanie treba vediet pouzivat.. vyhladavac bohuzial nie je "blbuvzdorny" a klucove slova zadane napriklad s hrubkami jednoducho nevie vyhladat :-)
takze chyba moznoze bola medzi Tvojou stolickou a klavesnicou, ale hlavne ze su blbi vsetci okolo Teba...

ci v zymsle hesla - vsetci su ko.ko.ti, iba ja som lietadlo? :zg282:

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných