hlinikove disky na smart

Diskusia ohľadne vozidiel značky Smart

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

hlinikove disky na smart

Príspevok od používateľa original »

zdravim pani. v lete by som chcel frajerke kupit smart cdi od roku 2003 a hladam nejake krasne kolesa na nete. doteraz som nasiel len 15ky hlinikove disky, no chcel by som nejake super 17. videl som nejake v telke, ale na nete som absolutne nic nenasiel. co som videl su v ponuke az od roku 2007.mam v plane tam dat dozadu 225 a dopredu 195ky ak to tam vobec vojde. chcem sa opytat, kde by sa dali kupit nove 17 hlinikove disky?
tommi2
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.09.2011 23:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommi2 »

Brabus by mal mat nieco take v ponuke, alebo skus v Mercedese ci to nevedia zohnat. Len sa divim, ze este auto nemas a uz zhanas disky
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

ak myslis modeli brabus tak prave tie sa mi pacia, len ich je malo a su dost drahe..ja chcem nieco od 3- 5000€.
kde si ich mozem kuknut tie brabus disky na nete?
no vidis zhanam uz kolesa a auta nikde lol , lebo co su v ponuke auticka tie nemaju take kolesa ake chcem ja..takze hned jak sa kupi auto budu na nom nove kolesa aj gumy. myslim, ze budu stat polovicu auta..
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja si myslim ze kazdy lepsi vyrobca budeme mat v ponuke disky aj na smrada. Inak pre frajerku a na take male auto 17ky? Uplne idealne ked sa bude triafat medzi obrubniky lol
smartivan
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 30.07.2009 22:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smartivan »

Mozem ti len odporucit. Ja som kupoval tu a je tu naozaj výber. Aj ceny su ok

http://www.rs-parts.com/onlineshop/index.php/
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

nemyslim si, ze 17ky su velke pre toto miniauticko. a frajerka je zvyknuta na velke auta, ale v dnesnej dobe je problem z parkovanim...
smartivan
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 30.07.2009 22:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smartivan »

No mozem ti z vlastnych skusenosti zo smartom povedat ze 16-ky su akurát na hranici unosnosti co sa tyka komfortu na nasich cestach.
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

no mozno si necham poradit a dam tam aj tie 16ky. pozeral som ten link a tie ceny su za sadu, alebo ako to je? ak dam dozadu 17ky tak aj dopredu idu 17ky, alebo tam sa davaju 16ky?
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Ked si na eBay zadáš triedenie: disky - 17" alebo 16" - Smart, tak Ti ukáže niekoľko desiatok takých diskov, za neporovnateľne nižšie ceny, než ako tu niekde kúpiš.
A čo sa týka rozmerov, musíš sa držať zápisu v TP, nemôžeš kombinovať 16 a 17" kolesá, to tak tam určite nie je povolené.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

presne tak..kombinacia diskov nie je povolena...navyse na rok vyroby 2003 Ti ani ine, ako 15" disky nikto nezapise..

vozil si sa uz v smarte?

vies, ako sa to sprava pri obutych 15" diskoch?

mam smarta na 15", a myslim, ze do mesta to je akurat..jedna sa o novy model, na starom sme sice mali tiez 15", ale vacsie by som tam nedaval, viem vsak, ze dopredu vojde maximalna sirka 175, a tie uz suchaju...

nevymyslaj zbytocne, vytrasies z frajerky dusu, a znechutis jej imidzove auticko...sikovne a krasne..do mesta nic lepsie nie je..

vsetky tie snahy o UP, CITIGO, ci ine odrody od toyoty, citroenu a tak, su uz len kopirovanie.. :d :D
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

nemyslim si, ze 17ky su velke pre toto miniauticko lol Ja si myslim ze 17ky su dost aj na auta raz tak velke ako na toho anglicaka
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

videl som v telke jak klickovi upravili smarta a davali tam 17ky a hovorili ze tam vojdu aj 19ky.
na smarte som sa nikdy nevozil a ani neviem aky model je najvhodnejsi. doteraz som mal same dieslove auta preto chcem aj smarta diesloveho.
17ky kola tam chcem koli dizajnu, viem ze to bude na nich asi tvrde a skakat.
tak na aky model a od ktoreho roku tam vojdu 17ky kolesa?
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

STANLEY64
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16.10.2010 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STANLEY64 »

Nooo,podla mna by tam vosli aj 22 palcove,len miesto pneu na disky treba dusu navliect. no a to by bol uz aky profil :rouler:
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

Spikeline aj monobolock su 16 a napodiv aj pre for2. Na 451 je kombinacia vpredu 15 a vzadu 17, rovnako ako to bolo aj na brabuse ultimate... rozhodne davat tam nieco viac ako 15 cista somarina, obzvlast ak ma auto jazdit po slovenskych cestach..

Návrat na "Smart fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných