hadzavosť kotúčov

zapaľovanie, škrtiaca klapka, chladenie atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: hadzavosť kotúčov

Príspevok od používateľa seven549 »

europa dala slovensku peniaze na chod pocas a po korone.kde su??? kebyze sa nekradlo a kazdy by robil to co by mal tak vybudujes taku ekonomiku ako ma svicarsko.

ale na slovensku sa robia len veci kde kazdemu nieco kapne na ucet v emiratoch.

olano malo sancu to ukazat a skoncilo to ako?ze len sebe zabezpecili biznis do penzie :40bd:

je to uplne jedno ci tam bude fico alebo matovic.
db69
Príspevky: 919
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: hadzavosť kotúčov

Príspevok od používateľa db69 »

seven549 napísal: 04.03.2024 17:47 minula vlada bola co.svatuskari?ved kradli kde sa len dalo.a v pohode si to uziju na slobode.
Ty si fakt mysliteľ. vo volbách bolo na výber LEN medzi Smerom a Olano?.Prosí ťa vysvetli my prečo sa teda nevrátiš.alebo skutek utek.A pri švicarskem pive velebíš Robertka.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: hadzavosť kotúčov

Príspevok od používateľa seven549 »

no ja neviem ja som na volbach nebol a boli tam len 2 silne strany lgbti toto ps a smer.ale pridal sa k nim hlas a sns a hotovo.

dobre to dopadlo.krajinu maju viest skuseny ludia nie amateri.no a uz nepis.stacilo.zase premazu temu potom.

pokracovat budeme niekedy v inej teme.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: hadzavosť kotúčov

Príspevok od používateľa fzubaty »

20 rokov sa tu nic nezmenilo, stale su tu rovnaki komunisti, ale treba ich volit dalej. Lebo su skuseni. Sice tie ich skusenosti su k nicomu, ale maju ich.

Presne ako si napisal. Pravopis neovladas, ale mudry si za dvoch.

Ps: sudruh, ktory este neoznacil sevena ze blazna, nech sa hlasi u sudruha zincicu.
tatkotom
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: hadzavosť kotúčov

Príspevok od používateľa tatkotom »

Niekomu hádžu kotúče v aute, niekomu v makovici. U nás a od nás akosi viacerým, než vo vyspelejších krajinách. Pozostatky endemického kreténizmu, blízkej príbudenskej plemenitby?
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
db69
Príspevky: 919
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: hadzavosť kotúčov

Príspevok od používateľa db69 »

tatkotom napísal: 04.03.2024 19:53 Niekomu hádžu kotúče v aute, niekomu v makovici. U nás a od nás akosi viacerým, než vo vyspelejších krajinách. Pozostatky endemického kreténizmu, blízkej príbudenskej plemenitby?
80% ľudského mozgu tvorí kvapalina...u niektorých bohužial brzdová !! :D:D staré ale pravdivé

Návrat na "Bežné poruchy benzínových aut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných