GOLF 4 - 1.9 TDI 66 kw...Rozviesti sa ABS a klesne napätie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

drawen
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 08.05.2007 14:11
Zdieľať na Facebook

GOLF 4 - 1.9 TDI 66 kw...Rozviesti sa ABS a klesne napätie

Príspevok od používateľa drawen »

Čaute všetci, nedávno som kúpil GOLF 4 - 1.9 TDI, problém s týmto autom nastal, keď po pár týždňoch nechcel naštartovať. Vymenil som baterku za novu a po týždni znovu nenaštartoval. Alernátor je v poriadku. Začal som si všímať, že počas jazdy ztmavne rozsvietená palubovka, vonkajšie svetlá a rozsvieti sa ABS kontrolka. Keď v takejto situácii prudko pridám plyn všetko sa znovu rozsvieti a funguje ďalej. Až nato že baterka sa vybíja. Podľa diagnostiky všetko v poriadku. Tak poradte. Ďakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24973
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Podľa diagnostika je v poriadku,podľa diagnostiky určine nie.Tá nezahŕňa nakuknutie do registra chybových kódov ale premeranie parametrov nabíjania,odberov vo všetkých režimoch aj státí, proste všetkého čo súvisí
Rozhodne skontrolovať nabíjaciu sústavu (tu ale nepredpokladám problém) skontrolovať odber a funkciu ABS ak je podozrenie na súvislosť,a zmerať odber aj kludový tj po zamknutí vozidla.Merať,merať,merať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], minac, tatkotom, uwa0918911890 a 47 neregistrovaných