general Milan Lucansky

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Laco : zaťažuješ sa nad vecami ktoré sú jasné jak facka

A čo mal akože Lučanský oficiálne povedať?
Že nebude spolupracovať s vyšetrovatelmi?
Jasné že povie že bude spolupracovať...

Do väzby ide každý, kto by mohol ovplyvnovať svedkov, mariť vyšetrovanie a podobne a to bolo u Lučanského viac než pravdepodobné pretože vedel ako to celé chodí a osobne poznal aj tých čo by ho vyšetrovali.
Takže neviem čo tu polemizuješ o tom či ho mali / nemali zobrať do väzby

Ututlávanie?
Pochop že v priebehu vyšetrovania nemôžeš ludom zavesiť všetko na oči a za dalšie určité informácie podliehajú GDPR...
Si počul niekedy niečo také že ked chceš zverejniť nejakú fotku napríklad, kde je v zábere nejaká dalšia osoba, že od tej osoby musíš mať súhlas že to zverejniť môžeš? A pre istotu písomne, aby ťa tá dotyčná osoba potom nevláčila po úradoch za porušenie GDPR!
Čo teda chceš zverejnovať?

A na toto netreba aby mal človek IQ 120, ale stačí mať priemerné IQ, aby mi "docvaklo" to čo som ti napísal
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Lacika, nez sa zacnes zamotavat do svojich chmurnych motanic a konspiracii :

- general "zrejme" nieco nahonobil nad ramec sluzobneho platu, Lacika moj ty mas kolko nehnutelnosti na Floride, chat a haciend ?

- kolko z tych nehnutelnosti mas pre istotu napisanych na svojho syna ?

- a kolko dalsich veci sa este nezistilo, nejake zlate tehlicky vedla Kičuru Pičuru ?

- styria vypovedali proti nemu, bral tuke lowe dukaty od olejarov, od toho od hentoho od tamtoho - silno cestny chlap a policajt jak ma byt!

- chlapec sa pohyboval v najspinavsich kruhoch byvalych politickych spiciek, zrejme toho dost vedel

- "zopar" chlapcov dostal tam, kde sa ocitol aj on. Myslis ze by ho mali velmi radi, napriklad v spolocenskych hrach "jeden proti desiatim, kto bude mat krvave päste a kto hubu" pripadne "aby nam nebolo zima, dame si vecernu deku ked zhasne svetlo" alebo "na slepu babu" ?

- myslis ze väzni, AKYKOLVEK, maju radi najvyssieho policajneho direktora medzi sebou aj keby im vobec nic nikdy nespravil ?

- co myslis, co ho asi tak cakalo v hentom ustave ? Bol by vyfasoval 15+ rokov za zlocinecku skupinu, uplatky, zneuzitie pravomoci verejneho cinitela, to vsetko vo velkom rozsahu, kolko mal pan rokov ? Kedy by odtial vysiel ? Ked bude mat 65 rokov a cely zivot pred sebou ?

- vsetky majetky kde by nevedel preukazat povod by mu zhabali, takto zostanu rodine a UZ NIKDY sa ich nikto nechyti

- mozno mu niekto dal nevinnu otazku - ty si vnutri, ano v poriadku vela na nas vies, ale tvoja zena a deti su vonku. Kto ich ochrani ?



co by si robil na jeho mieste ? CO BY SI ROBIL, LACIKA ?
Prisiel by si o vsetko, uplne o vsetko ? O domy auta, o rodinu ktoru by si 15-20 rokov nevidel, dosiel by si o kludny zvysok zivota ? Aky zvysok ?!?!?! ako by si prezil tych 15 rokov a vsetky tie INTELIGENCNE KVOCIENTY = VYKVETY v base ?


AKO BY SI PREZIL V BASE, LACIKA ? CO BY SI ROBIL NA MIESTE SUDRUHA GENERALA, LACIKA ?

Ak by si prezil - co ti garantujem ze nie - aka by to bola smrt, kolko bolesti pred nou ? Naco by to cele bolo dobre ?




Laci, vies si predstavit najvyssie postaveneho policajta [direktora] V BASE, "medzi svojimi" ?

Lacika, CO BY SI ROBIL ????????????????????????
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

ČO by Lacika robil ?
Napísal pripečený príspevok ,ako je 90 % jeho príspevkov
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

no vidis, a blaha by mu uz najradsej staval mohyly :40bd: :40bd: :40bd: lol lol lol lol
taky cestny bol !!!!!!!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

dokial nie je dokazane ze nebol cestny, tak bol. Ja som jasne napisal ze "zrejme" nieco nahonobil nad ramec sluzobneho platu, ale neviem, konkretne pomery nepoznam. Len sa mi trosku nezdalo ze by policajni funkcionari bezne kupovali nehnutelnosti na Floride [!!!] ZA CASH [!!!], lebo tam je to lacne a uver im nikto samozrejme neda v zahranici...

Ale mozno sa mylim, mozno kazdy druhy CESTNY policajt ma nieco na Floride. Ja v zbore nerobim tak nepoznam bezne pomery.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Niekde som čítal takú rečnícku otázku : A kto ustráži strážcov? :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

ako decko si sa nehral na prislusnikov a zlodejov,resp.partizanov a nemcov? raz si bol nemec a raz partizan... hra zacinala dookola odznova :)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

V mojich časoch letel Vinetou
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

https://www.aktuality.sk/clanok/855025/ ... P-azet-new
aha dva pohlady na tú istú vec a kto hovorí pravdu?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

A možno aj bol nevinný. Možno dostal dar , a hanbil sa to priznať ,že nie ja chlap čo zarobí na chalupu na Floride.V tých kruhoch sa dary bežne dávajú a dostávajú,opička o tom niečo vie , aj pani prokurátorka má darcov ako krava

https://refresher.sk/92091-Bratislavska ... s-pozemkom
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vy máte nejako problém akceptovať to, že ak určitú vec urobí jeden dvaja tak je to zlé. Lenže ak to robia všetci a je jedno za ktorú stranu kopú tak je to štandart.
Premier kradol - jasné ako facka , kradol je lump do basy s ním.
čo ak - kradne každý premier v každej vláde za posledných 100 rokov - čo s tým, budeme voliť a o 5 rokov zatvárať?
Makrela a čo ak sa takéto bankové transakcie zistia u všetkých sudcov a prokurátorov??? čo potom? všetkých presunieme do basy a na ich miesto dáme koho? jasné prokurátorov je plná ulica.
Teraz je prúser s covidom - ak by sme zavreli všetkých doktorov čo berú úplatky tak koniec - nefunguje ani jedna nemocnica ani jedna ambulancia. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kto bral uplatky a vydalo z toho na domy, mal by ist do basy. Ci su plne alebo nie su nie je dolezite, zakon nevymenuva "ak je volne miesto potom ho klepneme".

Ak volne miesto nie je, potom mame dost vaznov na to, aby svojim novym kolegom stavali ubikacie. Nahnat k lopate. Ked kradnu vsetci prokuratori, vsetkych zavriet. Ked kradnu vsetci sudcovia, vsetkych zavriet.

Ked Kocner s nejakym kamaratom vymysli zmenky, kludne by za to mal nakupit 19 rokov. Tak to je v zakone, vedel o tom, takze cudovat sa nebude.

Ked bral policajny direktor, treba ho zavriet. Jednoduche ako facka. Tak to pise zakon, tak by to malo byt podla sedliackeho rozumu.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je viac ako smiešne ako sa všetci gauneri až po Sakovú domáhajú informácií,a naraz ide všetko odtajňovať.Akosi na únos vietnamca zabudla ako sa k veci stavala ona sama a celá zločinecká banda.Dnes majú odvahu otvárať papule bez obavy že sa na nich zrútia nebesá.Že to bola zločinecká skupina nepochybuje nik okrem nich samotných,a je jasné že každá banda má svoju hlavu.Neviem prečo behá na slobode a ešte pokojne a denne burcuje,to samé fašisti
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

oco13 napísal: Makrela a čo ak sa takéto bankové transakcie zistia u všetkých sudcov a prokurátorov??? čo potom? všetkých presunieme do basy a na ich miesto dáme koho? jasné prokurátorov je plná ulica.
:40bd: :40bd:
Tato ,ak je na škole 23 učiteľov , a 20 je pedofilov ,tak čo s tým ,veď to už je štandard.A čo s nimi ? Presunieme ich do basy? Jasné veď učiteľov sú plné ulice.
Je mi jasné ,že len chceš udržať debatu ,lebo toto sa ti nepodobá ,nemôžeš to myslieť vážne .
Ak je na Slopácku 3000 sudcov a z nich 2958 skorumpovaných tak do basy , aj keby nemal kto súdiť.
Inak je spravodlivosť na srandu králikom .
(chovám králiky a nesmejú sa ,takže nič)
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

mp3 zbytočne budem drať klavesnicu,lebo čokoľvek tu napíšem každy okoloiduci to spochybni..
A čo by som ja robil na Lučanskeho mieste ?
Nuž neviem povedať,lebo ja som nikdy nebol
na " jeho mieste" a už ani nebudem..
Ja som v skutočnosti tak bezvyznamny človek v tejto spoločnosti,že by mne uplatok nedal nikdy nikto,nebol by pre to žiaden dovod..
Asi toľko..

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných