Ford Transit 2,5d

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

imi001
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 10.12.2008 15:45
Zdieľať na Facebook

Ford Transit 2,5d

Príspevok od používateľa imi001 »

uz som zufali preto prosim o radu moj starucky ford transit 2,5 hladky diesel z nicoho nic prestal ist tak najskor som skontroloval trysky kupil som new auto aj tak neslo tak som si zohnal palivove cerpadlo nechcel nastartovat tak nakoniec sme sa dopracovali k dratu na elektromag. ventil ktory pusta nftu okamzite nastartoval no presiel som s nim cca 1OOkm sice mal na volnobehu ako by vysie otacky a nic ine som nespozoroval na dalsej ceste som spravil ani nie 25km a z niicoho nic ako keby isiel na 3 valce potom na 2 a potom zdochol a mrtvy nafta do trysiek ide
skratka som uz zufali neviem si s tym rady dakujem za kazdu radu
novy pal.filter ,moto olej,starter alternattor po repase
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Dopracovali ste sa k drátu ktorý drží elmg volnobehu.... je čo konkrétne??? bol zlý samotný drát alebo kde bola vlastne chyba? Len či sa tá chyba znova nezopakovala? teraz ak ten motor znova nejde , že či v elektromagnete je všetko v poriadku ide do neho šťava je zopnutý keď treba?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

imi001
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 10.12.2008 15:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imi001 »

no k elmg ventil som vymontoval a mimo auta vyskusal krasne plne funkcny bez znamok zadrhovania alebo pod. ale k elmg isli povodne 2 kable jeden z rele zhavenia a druhy cely cierny zrejme z imobilizeru rozmyslam ze tam skusim znov vratit to stare cerpadlo ale nejde mi to do hlavy ze je to jednoduchy diesel bez elektroniky a z nicoho nic aby nie a nie nastartovat a za jazdy sa vypnut ako keby nemal stavu myslel som si ze sa asi odpalil ten elmg ventil ale ked som ho odtiahol domov a preskusal som ho tak bez problemu
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Zavesil by som si na neho kontrolku privedol do kabíny a jazdil a ak skape motor tak na kontrolke uvidíš či zmizla šťava c jeho cievky alebo nie a tým ho na 99% vylúčiš...Možno fakte dakde sa to preruší a stratí to napájanie na pár sekúnd ...
imi001
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 10.12.2008 15:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imi001 »

ja som ho prerobil na priamo ako nahle mam prvu polohu tak sa automaticky otvori a az kym nevypnem tak ostava otvoreny,a ked sa mi to stalo bolo prve co som skusal som odcvakol ten kabel od spinacky a prilozil priamo na baterku len skratka uz nwm kde mam hladat problem ci nieje niaky spetny ventil v nadrzi alebo co alebo este niaka ina zrada ne elektroniku v nom nwm uz kde by som mohol co skusit
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných