Ford S-Max

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

llara
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 07.06.2009 00:54
Bydlisko: Zilina
Zdieľať na Facebook

Ford S-Max

Príspevok od používateľa llara »

:3906: ahoj priaznivcom značky Ford.Prosim o radu majitela S max alebo mechanika čo ma skusenost s tymto autom.Je tu nan malo recenzii a na nete je len odborna ale ta vačšinou je platena....vyrobcom.Mam zaujem o kupu tohto auta motor nafta 2,0 140koni,320NM.Titanium X.Ja nabeham ročne zhruba 25000km viac mesto,viked mimo mesta,prehnat auto,skusenost s filtrom pev.častic mam dobru tak toho sa nebojim vlastnim Vectru caravan rok 2007 motor zhruba rovnaky je super a spolahliva no druhe dieta na ceste takže ide o vyššie posedenie a vacši kufor,vectra ma 530lit. a S-max tušim 850lit.Poradi mi niekto z osobnou skusenostou na co davat pozor pripadne akemu motoru sa vyhnut?Velmi pekne dakujem.
Sweeper
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 24.10.2006 13:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sweeper »

Otec kupil S-Maxa r. 12/2007, 2.0 TDCi 140PS v plnej vybave xenony, koza panorama atd. vo februari tohto roku. Dovoz z Nemecka, nabehanych cca 160 000 km. Doteraz na nom urobil cca 15 000 km a zatial uplne bez problemov. Jedina vec co sa menila bol lavy zadny tlmic, nabehli sme vo vyssej rychlosti na asfaltovy hrb a tlmic vytiekol. Kedze sa tam nedalo nic ine, ziadna lacnejsia nahrada, musel ist origo adaptivny tlmic kupovany a meneny vo forde za cca 800 eur, robota, diagnostika a diel.
llara
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 07.06.2009 00:54
Bydlisko: Zilina
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa llara »

:3906: dakujem...... :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných