Ford S-max hybrid

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Janota Rudo
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa Janota Rudo »

Auto takejto veľkosti ideálne pre väčšiu rodinu s veľmi dobrými jazdnými vlastnosťami ,pekný zovňajškom a s hybridom s 2,5 litrovým benzínom bez nabíjania proste inde nenájdeš.V testoch aj na dlhšie vzdialenosti mali spotrebu medzi 5-6 litrov ...
Keby som mal sumu na to potrebnú tak by to bol môj favorit...
Pri záruke päť rokov a vzhľadom na objem motora a dlhoročným skúsenostiam s hybridmi u toyoty to bude spoľahlivosť porovnateľná alebo lepšie ako u ostatných značiek...
romanonZa
Príspevky: 369
Dátum registrácie: 21.08.2014 07:53
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa romanonZa »

oco13 napísal: 11.04.2023 19:41 Renova - doba kamenná mala výhodu že svet ešte fungoval. A tri deti som odvozil na Shade 120L aj kočík a bicykle vpredu v kufri. Ešte budete všetci plakať za dobou kamennou, keď sa vám začne sypať čínska elektronika vo vašich transformeroch. :42f7: Zadávatel by si mal hlavne požičať tri deti v staršom veku a zistil by, že do jedneho auta mu nenastúpia (spolu) :300f:
Trefa do čierneho...
💯 Bodov

A3 SB 1,4 TFSI DSG 2011
nomenomen
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.06.2023 16:26
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa nomenomen »

Do spominaneho bodu - novy Smax sme sa dostali tiez. Akurat nie kvoli detom ale posledneho Smaxu co si mozes kupit (ak ho este dnes zozenies)
Objednane v januari a dodane o 6 tyzdnov. Mali sme prvu verziu, ked vysiel ako novinka a super. Mame este II verziu, ale predsa len 12 rokov a 280tis km. Ale nemozem nic povedat, stale jazdi ako nove (raz rocne vymena oleja a filtrov) kedze je aj cely cas v garazi. Ostatne vymeny v ramci servisnych intervalov (DPF zatial nastastie nic).
Ale vratme sa k hybridu. Ziadne cacky macky to nema (ako bolo spominane vyssie - vstreky, turbo a pod). Interier nepatri medzi najmodernejsie ale to som nikdy nepovazoval za extra dolezite. Dolezite je predsa len to aby nas vzdy odviezlo kde treba. A to mozes povedat sa stalo vzdy. Tento hybrid je sice benzin, ano pri 130km/hod si vypyta 7l/100km ale na okreskach a v meste to dorovna. Zohreje sa brutalne rychlo, viac plachti ako jazdi na benzin.
Za mna ako majitela odporucanie. Je tam trochu vyssia cena, ale podla mna stale v norme (ostatne automobilky zdrazuju aj nizsie vybavy omnoho viac).

Prispevky od ludi co v nom nikdy nesedeli, zivotny uspech je Fabia Monte Carlo a pod. nema vyznam komentovat. Oni by sa mali vratit do praveku a odovzdat mobil alebo PC a posielat sem do diskusie holuba. Myslia si totiz, ze pokrok sa zastavi kvoli nim. Len maju taku vnutornu frustraciu, ze sa im ako nedari, tak to davaju takto najavo.

Ak ta nieco zaujima, kludne spytaj. Len jedna vec, ako som uviedol na zaciatku. Posledne kusy ktore su k dostaniu sa ti uz nemusia ujst a teda cela tvoja otazka zachvilu nebude mat vyznam (ak sa bavime o novom aute).

Vela stastnych km kazdemu (ci ich robi na benzin, naftu, ele alebo tlaci). Vzdy s umevom.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa oco13 »

Oni by sa mali vratit do praveku
Ja som napríklad z toho praveku a musím tie vaše chrápy vyrábať aby som nezdochol od hladu . Takže nie že odovzdaj mobil , ale uč sa programovanie x tej generácie priemyselných robotov , aj keď na pokrok vo vašom ponímaní zvysoka kakám.
Akurat nie kvoli detom
- ale čo ???všetko čo na tomto svete robíme by malo byť práve KVOLI DEŤOM inak je náš život sračka ktorá nemá zmysel
zivotny uspech je Fabia Monte Carlo
životný úspech je mať na remienku psa za ruku držať vnučku a trhať ďatelinu sliepkam niekde velmi ďaleko od cctov na našich cestách.
Ak ta nieco zaujima, kludne spytaj.
Tak ja sa pýtam - A rozmýšlal si niekedy čo spravíš ak stretneš takého ako som ja zoči voči ??? Lebo zabije koňa peši pojde ďalej. :o
Vzdy s umevom.
Ano v tomto máš pravdu - práve včera som jedného s úsmevom hnal kladivom, až pišťal ako zajac. :3906:
Edit: príspevok sa nijako netýka žiadnej značky a motorizácie vozidla - príspevok je odpoveďou na to čo som citoval. :3dcline:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
nomenomen
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.06.2023 16:26
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa nomenomen »

snad sa nedotknem tvojej miere inteligencie a na vsetky odpovede (aj ked tie sa davaju na otazky) si vies znovu odpovedat sam. Podobne prispevky (ako aj tento moj) by sa nemali vobec vyskytovat, pretoze citatelovi nic nove nepovedia. Preto radsej pockam na normalne otazky, a nie osobne invektivy tazko zaraditelne v akejkolvek diskusii (toto je k S-maxu ak by to nebolo z nadpisu jasne).
PS: datelina chuti viac zajacom.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale sa vyskytujú, a cielom je aby ste si všetci uvedomili, že sa v reale, nie v písaní, sa stretávate stále s luďmi , ktorým chýba fakt len kvapka aby pohár pretiekol.
A nebolo to nič a žiadnom aute, ale reakcia na tvoje konkretne životné názory opakujem - NA TVOJE.
50 rokov dozadu (v praveku) by ťa proste starý chlap chytil za golier a vyhodil ťa z krčmy. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných