Ford Ranger 2008 - kodovanie klucov

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Čau,odkiaľ si?Poslal som ti ss.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

To si akože naozaj nevedia rady origo servisy Ford?Tak to je smutné mal by si to asi skúsiť v Rakúsku,ja keď som mal väčší problém našťastie iba jeden tak v origo servise ford nebol problém diel zohnať(aj tak som to nakoniec poriešil starším dielom) len tie ceny orig.dielov na model Ranger sú fakt závratné :..: :..: ,ale inak auto je to super.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

No mal som odpísanú remenicu+snímač polohy kľukového hriadeľa,(remenica mala vôľu a tým pádom vydrela aj snímač)odpoveď servisu Ford:po zaplatení zálohy nie je problém do 3-och dní 620 euro snímač+300 remenica potom som zohnal a kúpil za 120 snímač a remenicu za 60 samozrejme staršie.Za tie roky čo ho mám odviezlo nie že stovky ale tisícky ton matrošu(alebo nie že desiatky ale stovky),prerábal som dom aj chatu,segra stavala nový dom +švagor opravoval rodičovský dom a tam všade som vozil stavebný matroš.A ešte k tomu Rakúsku,kolegovi niečo odišlo v prevodovke na staršej x5,tu chceli 5000 tam to zbuchli za 3100 euro.
Naposledy upravil/-a pepo64 v 06.05.2016 23:15, upravené celkom 2 krát.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

pepo64 napísal:No mal som odpísanú remenicu+snímač polohy kľukového hriadeľa,(remenica mala vôľu a tým pádom vydrela aj snímač)odpoveď servisu Ford:po zaplatení zálohy nie je problém do 3-och dní 620 euro snímač+300 remenica potom som zohnal a kúpil za 120 snímač a remenicu za 60 samozrejme staršie.Za tie roky čo ho mám odviezlo nie že stovky ale tisícky ton matrošu(alebo nie že desiatky ale stovky),prerábal som dom aj chatu,segra stavala nový dom +švagor opravoval rodičovský dom a tam všade som vozil stavebný matroš.A ešte k tomu Rakúsku,kolegovi niečo odišlo v prevodovke na staršej x5,tu chceli 2000 tam to zbuchli za 1100 euro.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: pepsocar a 54 neregistrovaných