Ford Mustang LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stormshadow
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.03.2021 16:45
Zdieľať na Facebook

Ford Mustang LPG

Príspevok od používateľa stormshadow »

Čaute chcem kupiť z dovozu mustang 3.7 nabehane približne 70k ročnik 2016 kde je namontované LPG, chcem ho ale hneď odstraniť. Mustangy s lpg su celkovo lacnejšie neviem prečo, myslite že tam bude nejaky problem ? Mate niekto s niečim podobnym skusenosť?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

skus pozriet video, mozno nieco napovie
https://www.youtube.com/watch?v=OfESxjOTH6c
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Prečo to akože chceš hneď odstraňovať?? Aby ti nejaké trubky nevypisovali kraviny o opici a banánoch? Najprv s tým aspoň pojazdi. Najazdil som na plyne hodne kilometrov, a to ani neboli také dokonalé systémy, ako sú tie dnešné.
Ak to má vstrek do sania, určite to tam nechaj. Ak to má vstrek do valca a pristrekuje to benzín, daj to preč. Ak to má vstrek do valca a vie to ísť aj len na LPG, pojazdi a potom sa zariaď podľa toho, ako to bude fungovať.

Plyn je v aute s veľkám motorom super vec a dosť ma mrzí, že do mojich vozov sa to namontovať nedá. Do jedného preto, že do kabria by to fakt bola blbosť a do druhého preto, lebo výrobcovia LPG pre ten motor LPG neponúkajú.
Inak by som ho tam už dávno mal.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jerguško - skor by som sa zamyslel nad tým videom, je velmi poučné. NIečo podobné tu prezentoval Turbo v spojitosti s Voyagermi.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

to video je dobre aspon ukazuje ako tie mustangy maju vyzerat.brat chcel noveho mustanga pred 6 rokmi ale sa na to vykaslal.cakacia doba rok a trebalo vopred zaplatit 70 percent ceny vopred.tak dlho cakat nechcel.siel po 5.0 V8.u tych mustangov su tam asi len 3 druhy vybav.cim silnejsi motor tym lepsia vybava bodykit a audiosystem.

to iste ma aj dodge challenger a chevrolet camaro.3.7 vyzeraju ako social vybava a kolesa balony.tie auta su uz na pohlad hole bose.ako fabie junior co boli.

u nas to bezi lebo nikto tie auta tu nepozna ako maju vyzerat.v europe je trend uz asi 10 rokov ze napr mercedes C 220cdi ma AMG packet.toto v usa neni.



tak isto tie ceny napr ako vravi ten vo videu 24000 za mustanga 3.7 z roku 2017 je vela.ved nove sli okolo 45000euro pred 5-6 rokmi a 5.0 V8.

pozerali sme este po dodge challenger a tam sme sa zastavili tiez.4 rocne jazdenky v nemecku po 40000 euro a staci doplatit nieco a je doma novy challenger.

a potom som prisiel na tie americke jazdenky v nemecku od litvancov a poliakov.

to iste robia vo svajciarsku.kupia buracku doma sa to porobi a predava sa to ako topka aj v CH.

v CH bolo na predaj jedno jedno 6 rocne bmww coupe 325i 30000km cena bola 4500chf.
naburane tak ze doma na sk by sa to dalo spravit za 6000 euro s tym ze predne svetla by sli origo.na coupe predne blatniky a kapota su drahsie ako na sedan.auto bolo burane tak ze akoby sa nezmestil medzi steny z predu.ale kolesa ok a pojazdne.
o mesiac to iste auto na predaj v M-packete v CH za 19990 chf.

a tych aut je viac skodovky fordy ople bmw mercedesy atd.vedia ze v CH na tom trhnu viac ako doma a tak ci tak jazdene auta z bazaru kupuju len cudzinci zijuci v CH.

auta ako nove kupene v CH maju vsetku historiu zo zakona pisanu a co nema to domaci nekupi.a cudzinec to nebude overovat je rad ze si kupi aspon nieco.

ked som v 2019 nahanal auto audi A4 max do 5 rokov az 12sty kus bol neburany.inac bezne take 5 rocne auta v CH v bazaroch su 90 percent buracky.neboli to totalky su aj dobre nalakovane ale su burane.vonkajsie veci nesedia.na novych autach musi vsetko sediet presne na milimeter.

co je v CH lacne bud ma min 300000km alebo nemalo servis alebo to bolo burane alebo je to uz starina 15 a viac rokov.
CAMLS
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 23.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Mustang LPG

Príspevok od používateľa CAMLS »

stormshadow napísal:Čaute chcem kupiť z dovozu mustang 3.7 nabehane približne 70k ročnik 2016 kde je namontované LPG, chcem ho ale hneď odstraniť. Mustangy s lpg su celkovo lacnejšie neviem prečo, myslite že tam bude nejaky problem ? Mate niekto s niečim podobnym skusenosť?
To su az o toľko lacnejšie? Skus si aspoň zistiť kolko bolo nabehane na tom lpg, co to je značku a idealne zistiť ako tam je nastavena lpg riadiacka, ci ma privstrek benzínu, ci pri vysokych otáčkach bolo nastavené prepinanie na benzín a ci to je aj zapísané v technickom...ak to budeš chcieť dať odstrániť treba to potom aj dať vymazať z technického preukazu aj to je teraz zapísané... ideálne by bolo keby to nejaky dobrý plynar pred kúpou mohol skontrolovať a napojiť na diagnostiku ale keďže to je dovoz, tak to asi nie je možné....a keď už musíš teda kúpiť s lpg , čo tak ho tam este nechať a teda nepoužívať , mozno casom to budeš chcieť využívať ;)...ale ideálne by bolo kúpiť bez lpg... lebo nie je nič horšie ako kúpiť auto na lpg ktoré bolo neodborne zle prerobené nastavené...
LEGEND 295konikov 4x4 aktivny zadny diferak + LPG BRC + privstrek benzinu, olej 5W-50/0W-40
340 000km

LEGEND 295k 4x4 aktivny zadny diferak + LPG BRC + privstrek benzinu, olej 0W-40
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to super biznis.Ako pozerané očami karosára sú to parkovacie ťukesi,radosť robiť.Samozrejme že do Európy by nebúraného doviezol iba neskutočne prachatý človek čo nič nerieši.A plyn do takého auta je ozaj karpatská duševná porucha
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ja si myslim ze to lpg bude v pohode.nemci alebo holandania davaju aj 150 litrove nadrze a neriesi ako u nas spotreba pomer 1liter benzinu a 1.5litra lpg.preto ich auta jazdia na lpg aj 300000km po dialniciach nakladaju tomu a motory idu.
aspon som videl pracu montazi v nemecku a u nas na sk.profi dielne{ziadny garaznici} su 20 rokov skusenostami a napadmi pred nami.lpg je zabudovane tak akoby to bolo z vyroby nic netrci vsetko ma svoje drziaky {nie ako u nas binderkou uchytene hadice a kable}.a nic nekoroduje co navrtaju ako po nasich lpg dielnach.

ale to auto proste to treba preverit v cz sa to da cesi to vedia vypatrat pojistne udalosti aut z usa.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vobec nepotrebujes cechov a ich zazracne schopnosti : napis VIN auta ktore chces preverit do googlu a na 99% ti ho najde v aukciach ked bolo havarovane. Vratane fotografii !! Tam v KAZDEJ [!!] aukcii musi byt uvedene vin aby sa kazdy nesudil s kazdym.

Aby si si natrenoval, mozes skusit tento VIN : 1FAFP47V1XF159248
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
FUTURA 29
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUTURA 29 »

Ten motor 3,7 l to nebol od pentastaru?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nie, Pentastar bola 3.6i v Chrysleroch, Dodge a podobne.
Tato 3.7i v Mustangu je Duratec od Fordu, vyrabany v licencii nejakej Engine Performance firmy, nejak tak. Nepamatam si presne.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

mp3 googlil som ten VIN..a ajhľa
vyhodilo všetky potrebné udaje za sekundu ani nebolo treba nikde nič platiť ,nedalo by sa zariadiť aby udaje o autach boli takto dostupné aj na Slovensku ?
Stačilo by povinne uvadzať km pri každej zmene majiteľa+udaje z STK+udaje zo servisnych ukonov v servisoch
centralne v celej EU.
A hneď by bolo zmotavaniu čiselok koniec..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mne to nehovor :) ja som urcite za.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných