Ford Mondeo 1,8 TDCI 2008 - Problém s klimatizáciou

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hurman
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.01.2010 17:37
Zdieľať na Facebook

Ford Mondeo 1,8 TDCI 2008 - Problém s klimatizáciou

Príspevok od používateľa hurman »

Mám mondeo 1,8 TDCI 2008. slabo mi chladila klimatizácia, tak som dal naplniť novú chladivú zmes a od tej doby mi nechladí vôbec. Kde môže byť problém?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pekný deň aj tebe,

kto ti to plnil, ako ti to plnil, kontroloval ti to a tak podobne by si mohol, prosím, doplniť informácie, pravda len ak sa ti bude chcieť. Ďakujem.
hurman
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.01.2010 17:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hurman »

Robili mi to vo Volkswagene v Michalovciach. Len Viem že vypustili starú zmes a natlakovali novú. ale nebol som pri tom, takže neviem čo naozaj a že čo ešte robili.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Super, takže počkaj, idem nabootovať vešteckú guľu... Ale hojno, nejdem, škoda času! Aj tak tomu nerozumieš, čo ti robili a nerobili nevieš takže aj tak s tým budeš musieť ísť do servisu...
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nehnevaj sa na mňa, nemyslím to v zlom... Ale prečo sa pýtaš nás?? Choď do servisu, daj im to reklamovať, že ti tá klíma teraz nejde vôbec. Či už odtiaľ niečo vymontovali náročky aby si sa vrátil alebo nie, my nezistíme. A pokiaľ nie si technik, čo si to pozrie sám, tak ani nemá význam niečo písať.
branopach
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 13.03.2011 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa branopach »

Mal som podobny problem na viacerych autach.
Moze to byt sposobene:
-Nespravne mnozstvo naplne
-Vysoky tlak v systeme
-Pri autach nad 4 roky,by sa mal menit aj vysusac klimatizacie.
Inak sa tym chrani aj kompresor pred zadretim.
O kontrole a vymene peloveho filtra snad ani netreba hovorit. :28b7:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: mondeo 2008 problém s klimatizáciou

Príspevok od používateľa mhlavaty »

hurman napísal:Mám mondeo 1,8 TDCI 2008. slabo mi chladila klimatizácia, tak som dal naplniť novú chladivú zmes a od tej doby mi nechladí vôbec. Kde môže byť problém?
Dobrý deň,ďakujem,jedna veta z takmer nulovým obsahom. Tu niet čo odpovedať,tu sa dá iba pýtať a pýtať a pýtať a ak napíšeš aj zopár použitelných informácií do ten otázky,tak sa bude dať aj poradiť.Predbežne jedinú odpoveď dokážu poskytnúť VW Michalovce
fomod
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.09.2012 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fomod »

Nazdar, mam Ford Mondeo 2008 1.8 TDCI a ten isty problem po navseve servisu prestala fungovat klima, ked som to prisiel reklamovat tak pomocou detektora chalan zistil ze mam dieru v chlad. Oprave v origo Forde ( min 500e ). Dal som to prekontrolovat v neautor. servise a ziadna diera sa tam nenasla (naplnene plyn + farb.). Zatial stale hladame kde moze byt problem ked nieco zistim dam vediet ked pridem na to kde moze byt problem. :3c90: Skusim este to co poslal Branopach.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných