Ford Kuga - kupa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

neviem preco tema nezacina - chcem Kugu?

uz ked trpis neznalou nerozhodnostou, tak aspon napis preco zvazujes to ci ono - potom pochopime a vyhneme sa zbytocnym obrazkom na ktore reaguju zbytocnymi otazkami do tvojej temy ...

chlapci na sukromie mate SS a tam si mozete dat rande :-)

este pridaj aku motorizaciu a opat preco, ako a naco auto chces pouzivat, ci chodis niekde kde sa hodi 4x4 ci auto bude pouzivat aj zena ktorej je vela aj volant a nieto tolko paciek a pedalov a dalsie take zbytocne detaily ...

inak ked sa ti vykakne automat, tak ta cena rozvodov naozaj nebude trapit a opat by sa hodilo cvrknut info ktory motor myslis ( 1.6Ti ci 2.0HDi nebodaj 2.5i? ) ...
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

Ok tak pre uplnost rozmyslam nad FORD KUGA 2.0 TDCI DPF TITANIUM 4WD to ze automat sa moze pokazit take na man nechod mal som dve auta pred oba manual a na oboch som menil prevodovky peugeot 307 -tam som to pohnojil ja tahal som vela vozik a pretazoval i ked nerozumiem preco neposla spojka ale prevodovka ,octavia 1.9 sdi ta klakla bez toho aby som jej nejak silno nakladal cize myslienka ze neber automat lebo sa pokazi u mna neprejde.Za dalsie predali sme v robote akurat kugu 2012 s manualnou prevodovkou druhy rychlostny stupen zacal vyskakovat auto ma 60tis km.Napisal som tu preto aby mi niekto poradil povedal vlastne skusenosti o tomto aute !!!!!
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

...už som si myslel, že tam to TITANIUM nebude :)
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 49 neregistrovaných