Ford Galaxy 1,9 tdi 66kw kod motora AHU siči pri zabere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kaperr
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.01.2006 12:14
Zdieľať na Facebook

Ford Galaxy 1,9 tdi 66kw kod motora AHU siči pri zabere

Príspevok od používateľa kaperr »

neviem si rady galaxy pri 1800 až 2100 otáčkach siči ako ked je niečo derave ale hadice interkuler a diagnostika je v poriadku. už som dal aj nove turbo ale nepomohlo neviem čo dalej dik.vyfuk a ostatne tesnenia v poriadku ,
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ako si skúšal? ak sa smiem spýtať.... ak píšeš že sú v poriadku...dakedy voľným okom kuknúť nestačí. Ja by som skúsil postrek jarovou vodou. Niekde sa musí prejaviť netesnosť -A bude bublifuk....
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Súhlasím s lakinooom-začať odstraňovať závadu najdrahšou vecou :3020: a to ani nepíšeš,že napr:ho hádzalo do núdzového režimu,nemalo výkon a pod...
kaperr
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.01.2006 12:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaperr »

turbo som menil lebo tak sa vyjadril v značkovom servise nebudem menovat´druha vec je ta že som tam nechal za pracu 160e a to nehovorim o cene za tubo .vraj ma volu hriadelka a lopatky su zodrate nemal som dovod nedvoverovat´.tsk tolko k tomu turbu.
kaperr
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.01.2006 12:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaperr »

ozaj ako som už povedal auto nekadi nestraca na vykone tahal som dokonca za sebou dve tony do kopca a žiadny dym ani ked som podradil ani pridusil tak neviem ,na neutrale ked vytačam motor to nepočut.fakt neviem čo s tým.
kaperr
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.01.2006 12:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaperr »

Tak dnes som bol po auto priamo vo forde a po troch dnoch nič nemaju šancu čo to je tak ja neviem poradte,
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: pegot a 14 neregistrovaných