Ford Galaxy - stale plna nadrz

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kiru
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 08.04.2010 17:10
Zdieľať na Facebook

Ford Galaxy - stale plna nadrz

Príspevok od používateľa kiru »

zdravím jedna sa o ford galaxy 1,9tdi 85 kw AUY mam taky problem po natankovani do plna ukazovalo max ale uz po prejdeni 500km mi nechce klesat rucicka stale ukazuje plnu poradte v com moze byt problem a ako to odstranit ja tipujem ze ostal visiet plavak ako ho vratit do normalu.treba davat dole nadrz ci je to nejaka elektr. chyba pred startovanim rucicka krasne prebehne po max
kiru
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 08.04.2010 17:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiru »

si si isty ze pod sedadlami je otvor ja mam rovnu podlahu a je tam ak koberec ktory sa neda ani dvihnut drzi aj po bokoch nebude rychlejsie zo spodu spustit nadrz
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Určite.

Inak mať stále plnú nádrž je sen každého človeka, neviem čo riešiš...
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

laki ja ti nevim ale na 806 aj 807 musis dat nadrz dole za plavak.ma tam koberec lebo to je mpv a drziaky na sedadla su na pevno k podlahe.mozno je aj galaxi tak.asi nadrz dole alebo skus este gum. kladivom pobuchat po nadrzi od spodu.nne to zabralo na 807 cke.ale ne zas tak ze to rozmlatis.stredna sila.nie brutal.
fabia1rs
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 08.02.2011 21:43
Bydlisko: EU
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabia1rs »

Pod kobercom je dekel a pod nim plavak ,musis odsrobovat všetky plastove krytky okolo uchytov sedačiek v podlahe a koberec vytiahneš von alebo iba zo strany spolujazdca vzadu a iba pol koberca prehnut aby sa sa k tomu dostal.
Alebo skus este v dost strmom kopci zastavit na chvilu mala by sa nafta preliat v nadrži do zadu a ukazovat plnu,ja som bol par krat nacuvany v strmom kopci a po chvilke mi z pol nadrže spadla ručička na rezervu aj kontrolku rosvietila a dojazd z 500 km spadol na 60km.
Len tam je dlkšia odozva na to asi cca 5 minut.
lucas003
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 05.09.2012 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucas003 »

Ten nápad z gumenným kladivom je celkom dobrý. No mne pomohlo, keď sa mi zasekol plavák, tak som dal hranolik asi 40 cm dopredu od predného kolesa otvoril dvere a prudko zatlačil auto, cela nádrž sa rozbuľkotala, keď auto narazilo na ten hranolik. Nafta sa prelievala až plavak zažal ukazovať.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

To sa dá aj bez hranolíka , rozbehnem sa na rýchlosť chôdze a skočím na brzdu...
(Ja len pre tých čo nemajú hranola po ruke ...nie každý býva v okolí Súmračnej v BA...) :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných