Ford Galaxy-problem vnutorneho obehu kúrenia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

flipper
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

Ford Galaxy-problem vnutorneho obehu kúrenia

Príspevok od používateľa flipper »

Vie mi niekto poradit,mam Ford Galaxy 1.9 TDI 81 kW r.v.99 a začalo zo stredoveho panela kde su prepinače na vnútorný obeh,klima a ventilator fučať vzduch ked naštartujem moror a ked zapnem prepinač vnútorneho obehu ešte viac to fučí,ked vypnem motor prestane to.Mal som ten panel aj radio a aj ten malí uložný priestor rozobraný ale nič som nezistil,žiadna hadička vzduch tam nie je len tiahla na ovladanie kúrenia.
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Je to také divné syčanie? Keď preraďuješ rýchlostné stupne tak to náhodou neustáva? Mna štvalo niečo podobné pred mesiacom.
Vyber von predný panel ovládačov kúrenia, koliesko na regulovanie a do jedného by mal ísť konektor ako je na fotke. Vtedy skús naštartovať či fučí on. Ak áno, kľudne ho zalep páskou.

http://www.ulozisko.sk/obrazky/536479/IMAG2994.jpg
http://www.ulozisko.sk/obrazky/536480/IMAG2999.jpg
flipper
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

syčanie

Príspevok od používateľa flipper »

ano na prvej fotke je ten konektor.Von som ho nemal ale držal som ho v ruke ked som to mal rozobrate či to sneho nefučí ale nič som nezistil tak som to uložil nasäť.Mne sa zdá ked idem dlhšie časovo že to menej fučí alebo syčí.Ako mysliš že zalepiť páskov potom to nedám naspäť do kopy.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Luki, fučal ti ELEKTRICKÝ konektor?! [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/13.gif[/img]
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Peťo, neviem ako to nazvať :d :D
Ide k tomu kábel, má to dve dierky a z jednej fučí vzduch :d :D

Flipper: páskou prelepíš len tú dierku z ktorej fučí. Ja som to už naspäť ani do toho ovládača kúrenia nedával. Rozober to ešte raz, naštartuj a podľa toho uvidíš či to je ono
flipper
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

DDD

Príspevok od používateľa flipper »

OGI11,NA TEJ DRUHEJ FOTKE JE KONEKTOR OD OVLADANIA REGULACIE VZDUCHU V KABINE ,TO SU TIE DIERKY,ČI?
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Ano
flipper
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

DDD

Príspevok od používateľa flipper »

tak to dnes v práci večer rozoberem a zajtra dam vedieť čo a ako
flipper
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

ddd

Príspevok od používateľa flipper »

Ogi11 tak som to rozobral a je to tak ako si vravel,tá vrchná dierka fučala vlastne sala vzduch do seba tak som ju prelepil páskou ale ked som to skladal tak konektor stou druhou stranou tu pasku stiahli tak som to musel spravit ešte raz ale mam dotaz ak to dakto vie,načo je ten podtlak určený ked som to zapchal nič sa nemôže stať?
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Je to nejaké podtlakové kúrenie alebo niečo také. Tak mi to aspoň povedal mjz. Spravil to tak tiež na Alhambre, on tam ale pichol špendlík, ja som ho zrovna nemal vtedy poruke tak som tam dal lepiacu pásku.
flipper
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

ddd

Príspevok od používateľa flipper »

a neviem či sa mi to zdá ked som to upchal a pustil ventilator aj počas jazdy mi fúkal letný až teplí vzduch.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných