Ford Fusion - chyba štartovania

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lamasa
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 04.08.2010 18:48
Zdieľať na Facebook

Ford Fusion - chyba štartovania

Príspevok od používateľa lamasa »

Dobrý deň.Mám Ford Fusion 1,4 benzín 2006.Stalo sa mi že som sa vrátil k autu asi po 2 hodinách,strčil som kľúč do spínačky,otočil do prvej polohy,zažali sa kontrolky, po chvíli zhasli tie ktoré mali,potočil som kľúč do druhej polohy a .. nič.Na ukazovateľi dojazdu a počítadla kilometrov sa objavili len vodorovné čiarky, červená ledka medzi budíkmi sa rýchlo rozblikala a všetky kontrolky sa rozsvietili.Skúsil som to ešte asi 2x-to isté.Po chvíli som vystúpil, zamkol auto, odomkol,nastúpil a normálne som naštartoval...Má s takýmto niečím niekto skúsenosť? Ďakujem.
Drob3c
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.05.2007 15:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Drob3c »

Ahoj podľa všetkého ťa čaká výmena príp. oprava budíkov klasický problém u fordov daných ročníkov zo začiatku výroby Predpokladám že máš ešte tie zelené tie boli na toto náchylnejšie kvoli použitiu cínu ktorý mal menej zaťažovať prostredie. Poznám pár ľudí ktorým sa tento problém podarilo odstrániť prepajkovaním všekých spojov na plošnom spoji, ale pokiaľ s tým nemaš skusenosti toto by som neriskoval lebo si odstavíš auto.
80honda
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.03.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

ford

Príspevok od používateľa 80honda »

Dobry den, ak by ste mali zaujem opravujem taketo budiky.Bližšie info v ss.
lamasa
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 04.08.2010 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lamasa »

Ďakujem za info.Urobilo mi to pred pár dňami,odvtedy je štartovanie bez problémov,uvidím časom...ale že vraj to môže byť chyba immobilizéra
80honda
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.03.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 80honda »

No imobilizer je aj v budikoch.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných