Ford Focus - zámok dverí výmena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

strelecbn
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 29.10.2011 18:09
Zdieľať na Facebook

Ford Focus - zámok dverí výmena

Príspevok od používateľa strelecbn »

Zdravým.Chcel by som sa opýtať,či mi bude fungovať centrálne keď vymenim zámok na vodičových dverách.Nedajú sa otvoriť kľúčom.Nový spolu s 2 klúčmi stojí okolo 10€.Neviem či budem potom potrebovať dva kľúče.Nikde na nete som o takomto prípade nič nenašiel.Ak máte niekto s týmto nejaké skúsenosti,tak mi prosím poraďte. Ďakujem.
mhnat
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 12.04.2009 13:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhnat »

bude len musíš poriadne pozapájať tiahla od centrálu.
MERCEDES C 180 kompressor 2006/ b
TOYOTA VERSO 2015/1,8 b
IVECO DAILY 1997/ d
http://dobreterasy.sk
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

zamok a dva kluce len 10€? urcite?
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Este skusenost mam taku ze zamok sa nemenil len sa dorobilo dialkove ovladanie cca55 eur a vyslo to lacnejsie nez zamok a nemas problem ktory kluc je od coho. Nudzovo sa to potom da od spolujazdca otvorit.
sojos
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.08.2010 18:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sojos »

ak by si chcel pomoct,mam na predaj knihu AKO NA TO S FOCUSOM,ja som to menil podla nej a bolo to jednoduchsie
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nedajú sa otvoriť kľúčom.......
To ešte nieje dôvod na výmenu zámkovej vložky...
Jaj že dnes je už iná doba, a pri najmenšom probléme sa mení všetko za nové. :2f93:
Chceš kupovať dačo, čo ani nevieš že je ozaj zlé lebo si darebný do toho najprv pozrieť, a zistiť príčinu. A čo ak je zlý samotný zámok-mechanizmus alebo len nejaké tiahlo vyskočené, alebo vzpriečená stará stuhnutá vazelína???
Minule som tak rozhýbal vložku ktorá bola na prvý pohľad na výmenu, zaseknutá ani pomali tam kľúč nešiel strčiť a nieto ešte že pootočiť...vystriekal som ju WDčkom nechal pôsobiť potom ešte zopárkrát prestrekol aby som dostal z nej všetok bordel a ide jak nová. A to sme si mysleli že je od nej iný kľúč a ten čo máme od auta je len od spínačky a bude ju treba meniť alebo minimálne dať preskladať...takže ak dačo aj vypadá zle a človek pošpekuluje a a poskúša, tak veľakrát opraví aj vec ktorá je na vyhodenie.
strelecbn
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 29.10.2011 18:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa strelecbn »

Na Depoauto stojí zamok+klúče 13€.A ten zámok som sa už snažil opraviť aj som ho už premazával,lebo tento problém mám už niekoľko rokov,len predtým som ho po chvíľke odomkol,len teraz musím odomykať zo strany spolujazdca. Aj nad alarmom s diaľkovým som už rozmýšlal.Ďakujem za odpovede. Mne išlo hlavne o to,že či mi bude fungovať ten centrál,a či budem potrebovať na každý zámok iný kľúč.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných