Ford Focus - nehoda

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Sorry ze az po mesiaci ale skor som si cas na tu vymenu nenasiel. Zacal som dnes o 11.28 a palubovka je von a prave je 12.48h. Z toho uz 10 minut hladam na tomto nestastnom autoeu tuto temu aby som mohol napisat report. Cca 10 minut mi trvalo telefonovanie do V.Mu asi najlepsieho zabezpecenia auta, ze ako mam z palubovky vybrat ich zasuvku lepsie povedane ako ju mam zalozit do novej bez toho aby som poskodil bud palibovku alebo obal ich konektora. Ich odpoved znela ze to sa neda to vieme len my. No dakujem za taku specialitku ze neorobili obal konektoru z dvoch casti aby sa to dalo aj bez letovania asi 12tich spojov. Technik sa obhajoval ze to koli tomu avy ich system bol bezpecnya nedalo sa auto ukradnut. Na otazku ako chrani plastovy obal konektora auto proti kradezi uz odpoveded nevedel lebo mu cvaklo ze strelil kusok vedla a ta montaz konektora jedine zabezpecuje aby clovek ,,musel,, ist pri vymene palubovky k nim a zabezpecuju si tym jedine robotu a nie auto proti kradezi. Samozrejme vyriesim to aj bez nich. Ale vratme sa k teme. Cele vybratie palubovky mi trvalo realne nejakych 55 minut uplne v klude a absolutne nic som neposkodil. Trufam si povedat ze Fabia 3 bravo co sa tohoto tyka. Vsetko az primitivne jednoduche. Potreboval som len 20ku torx, 10ku malu golu a tisichran na odkrutenie volantu. A samozrejme ploche skrutkovace na odobratie list a podobnych veci. Mam niekde aj tú sadu plastovych specialov na odoberanie list ale v tomto pripade ozaj nebolo treba lebo paradna robota. Idem si dat nejaky obed a potom nahodim novu palubovku dnu a myslim si ze dlhsie ako ta hodinka nebude trvat ani to. Takze keby mam aj obe ruky lave a som vyuceny pekar tak to musim za 2-3 hodinky vymenit aj s cikpausou a dvoma kavejami. Cize mi z toho hocijako vychadza ze 100e za taku pracu nie ze je bombovo zaplatene ale ja osobne by som sa ich hanbil aj pytat. Ale ak niekto chce a bude potrebovat kludne sa moze hlasit len najblizsi termin volna budem mat asi az niekedy v zime. Ale kludne mu z tych 100e zaplatim aj slusny obed (jedna osoba a meňíčko bez cofoly) a kino pre celu rodinu aj nahradne vozidlo poskytnem. Tolko k tak strasne obavanej operacii. Majte pekny den priatelia. Kukam ze kym pisem tento prispevok ma trvalo viac ako odobrat listy z celej palubovky.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných