Ford Focus 1.8 tddi - stabilizator

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudo96
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 17.03.2011 18:17
Zdieľať na Facebook

Ford Focus 1.8 tddi - stabilizator

Príspevok od používateľa rudo96 »

caute, dnes sa menili na mojom aute stabilizatori, stare ktore som vybral mali oba klby pohyblive, no moje co som objednal mali pohyblivy iba jeden klb...moze to mat vplyv na moje auto?auto je opat tiche pri prejazdoch nerovnostami, takze dufam ze to je ok....a pre uplnost informacii na jednej strasne bol stabilizator namontovany pohyblivou castou hore a na druhej strane pohyblivou castou dole ...dufam ze to nebude problem ...za odpovede dakujem
janbaluhrasko
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 15.02.2010 17:32
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janbaluhrasko »

O ktoru napravu sa jedna?
matiauta
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.09.2006 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiauta »

myslis tycky stabilizatorov...asi
rudo96
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 17.03.2011 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudo96 »

ano myslim tycky stabilizatorov...neviem ci je to ok ale zatial to vypada ok ...nenajazdil som vela toho zatial ale je to ovela lepsie ako predtym teda teraz uz nic nepocut
...naprava..predna
rudo96
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 17.03.2011 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudo96 »

lakinooo napísal:Ako sa da toto opacne namontovat?????

Obrázok
keby si si poriadne precital co som napisal tak by si mozno vedel hovorim ze jedna strana je pohybliva druha nie ...jeden klb je pohyblivy a druhy nie...
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ak to mas delfi,starline a pod. co su na capy,tycky atd total sracky - tak tie su volne uz ked ich nahadzujes,, tie co mas vyb. za 8 rokov ,tieto budu take za 3 mesiace,, klby sa tuho ,ale hybat musia - len tieto sa hybu a su volne uz o mesiac a klepu o 2-3 ,,
Stibro
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 02.10.2008 21:07
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Stibro »

Na tyčke stabilizátora sú dva kĺby a obidva sú rovnaké, takže je jedno ako ich namontuješ. Pokiaľ pri jazde už nepočuješ klepotavý zvuk tak je to v poriadku. Ako sa tu už spomínalo, niektoré tyčky ti vydržia nanajvýš pol roka, závisí to od výrobcu.
rudo96
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 17.03.2011 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudo96 »

pravdepodobne to bude tym ze bol tuhy skusal som ho rozhybat no neslo to takze dufam to nebude nejaky taky co mi vydrzi dva mesiace ale aspon o par rokov dlhsie:)...diky za nazor od kazdeho z vas
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných