Ford Focus 1.8 tdci rv. 2004

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

leviticus
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 22.04.2011 19:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leviticus »

maros KO preukazala ze na aute neboli menene ani striekane ziadne casti...cele auto je nastriekane este tovarensky...
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

:) tazko toto komentovat. Skombinuj naftu od znameho s najcitlivejsim CR systemom... a mas usetrene. Riesim to denne, tak viem o com hovorim :) Toto je neuveritelne. Si len dalsi, ktory uveri az ked dojde k poruche. Naivne. A 2004 TDCI z ITA ma 130tkm? Takze cca 16200 km rocne. Hlavne v dobe ked rozdiel medzi benzinovou a dieslovou verziou bol priepastny. myslis, ze Taliani su blbi ? :) Ak to ma este povodne vstrekovace a cerpadlo tak si priprav tak cca 1500 aby to bolo dobre urobene a mozes to kupit. Samozrejme za dalsieho predpokladu, ze nebudes pouzivat naftu od znameho ani po oprave a filter budes menit kazdych 15tkm. Stale to vychadza na usetrenie?.....
tritonsf
Príspevky: 545
Dátum registrácie: 30.08.2006 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tritonsf »

jedina vec co sa mi nepozdáva že KO sa robila pred mesiacom, a od vtedy presiel sotva 500 km...dosť divné, ked si to da niekto na SK znacky...podla mna to malo byt žene a tej to nesedi..alebo nieco podobne. Daj to na tu diagnostiku nech si spokojny.aspon ja by som to tak riesil
EX:Passat B4 1Z, Passat B5.5 AVF, Audi A4 AHF, Golf 4 ALH, Fabia combi LPG
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tých áut predáva viac takže je to na kšeft a nie pre ženu, kilometre nemajú prečo pribúdať...
leviticus
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 22.04.2011 19:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leviticus »

martin.bolek napísal::) tazko toto komentovat. Skombinuj naftu od znameho s najcitlivejsim CR systemom... a mas usetrene. Riesim to denne, tak viem o com hovorim :) Toto je neuveritelne. Si len dalsi, ktory uveri az ked dojde k poruche. Naivne. A 2004 TDCI z ITA ma 130tkm? Takze cca 16200 km rocne. Hlavne v dobe ked rozdiel medzi benzinovou a dieslovou verziou bol priepastny. myslis, ze Taliani su blbi ? :) Ak to ma este povodne vstrekovace a cerpadlo tak si priprav tak cca 1500 aby to bolo dobre urobene a mozes to kupit. Samozrejme za dalsieho predpokladu, ze nebudes pouzivat naftu od znameho ani po oprave a filter budes menit kazdych 15tkm. Stale to vychadza na usetrenie?.....
nafta od znameho je zarucene SHELL...takze o kvalitu nafty nejde

potreboval by som zisiti ci je vtom focuse system vstrekov Dephi ktory sa robil do roku 04,alebo uz novsi ktory nieje taky citlivy-je to VDO Continental montovany od 2003/2004..to by vela napovedalo
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

leviticus napísal:maros KO preukazala ze na aute neboli menene ani striekane ziadne casti...cele auto je nastriekane este tovarensky...
Co nemusi byt pravda.
leviticus
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 22.04.2011 19:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leviticus »

to sme fakt taka bananova republika ze sa neda verit ano KO ani servisnym kniham ani poctu kilometrom...proste neda sa verit nicomu!:(
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

Ak je to FOFO1 tak je tam zarucene Delphi ak je to common rail. SIEMENS VDO boli az v FOFO2.
leviticus
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 22.04.2011 19:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leviticus »

toto som potreboval vediet...a myslis ze ked to hodin na diagnostiku a neukazal by sa ziadny problem (v palivovej sustave),tak to o niecom vypoveda?viem ze mohol nejako tie chyby vyresetovat keby tam boli,ale neda sa to pozret tak aby sa ukazali aj tie popripade vyresetovane??

a opytam sa aj inak...keby pri prevereni VIN bolo preukazane ze sa tam vstreky a cerpadlo menilo,tak mozem byt kludnejsi,kedze uz to bude vymenene???
a ak to vymenia,tak to menia stale za ten isty typ vstrekov dephi?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A stále len o tom ako to kúpiť.. Načo si sem vôbec chodil keď si aj tak rozhodnutý?!
leviticus
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 22.04.2011 19:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leviticus »

cicman praveze niesom vobec...uz do toho asi nepojdem...len ma to serie lebo dva tyzdne zhromazdujem info o tom aute,bol som sa nanho pozriet ,vyzeralo krasne,super vybava,super jazdne vlastnosti,super spotreba...- nemozem nanho povedat jedno skarede slovko...vtedy by som ho hned zobral,keby som nemal este jednu hondu civic vyhliadnutu a tam mi clovek dal hodinovy monolog o tom,ako by nechcel motory TDci ani zadarmo...vtedy mi to zacalo vrtat hlavou a dopracoval som sa do tohto stadia,ze ludia tym motorom proste neveria...chcel som prispevkom na toto forum si tuto teoriu bud potvrdit,alebo vyvratit...zatial sa bohuzial len potvrdzuje...

porad co mam zobrat?

fabiu nechcem,a isiel by som asi do nejakeho japonca ked tak...mozno corola 1.4 vvti...ale to by som zas brazdil tyzden internetom a niekto by ho ohovaral no a ja by som nakoniec nekupil nic...som z toho uz na nervy...
vsetkym sa ospravedlnujem:D
ruumbik
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 30.09.2007 22:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ruumbik »

vyzera pekne. Ak mas ozaj zaujem, vyskusaj aj ine kusky, ako idu aby si mohol porovnat. Vyrovnavacim davkam moc never, ja som svojho kupoval so 165t km na budikoch a po 80t km odjazdenych mam stale rovnake odchylky (3.vstrekovac 0.6, ostatne +- 0.2)
Ak predchadzajuci majitel jazdil normalne a nelial tam barsjaku naftu, tak sa neni coho bat.
Vsetky moje doterajsie vydavky su v linku dolu. Prajem stastnu ruku pri vybere.
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

Ak bol uz urobeny velky servis na palivovej sustave tak je to potom OK. Otazka ale je preco by to potom kto predaval? Asi nik nenasype do takeho stareho auta 1500e a preda ho. Urob ako myslis. Co to sa da odskusat aj na aute. Teda skor dost toho...ale... to nie je praca niekde na parkovisko :)
leviticus
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 22.04.2011 19:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leviticus »

a niesi nahodou z okolia nitry?:D

alebo vies dat nejake rady,tipy, triky? ako na nejake problemy v palivovej sustave prist?
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

A ten čo mal toho Civica mal benzín či diesel, lebo ruku do ohna by som nedal ani za 1.7CTDI ono je to v podstate jedno abo sú rovnaké zlo

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných