Ford Fiesta - ukazovatel teploty

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bracho90
Príspevky: 229
Dátum registrácie: 04.04.2010 12:54
Zdieľať na Facebook

Ford Fiesta - ukazovatel teploty

Príspevok od používateľa bracho90 »

Dobry den,chcem sa opytat ohladom ukazovatela teploty na ford fiesta 1,8D 44kw,r.v.1998.Rucicka je zaseknuta asi tak vo stvrtke,neviete co s tym?Co je tam za chybu?Popripade ci to nemoze byt napr v poistkach?ale t asi nie.
Dakujem za kazdu,rozumnu radu.
Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

mas ukazovatel teploty kde je napisane NORMAL či dačo take? resp nemas stupne?

Ak hej tak je to uplne normalne zohriaty motor v tom rozmedzi, tiež som to riešil na mojej.

Mám v okruhu 3 fiesty dve dieslove a jednu benzinovú a jednu som mal aj ja benzinovu a kazdemu ukazovala ručička trošku inde ale v rozmedzí toho poľa.
Podľa mna je to ale uplne blbý ukazovateľ pretože každý je zvyknutý na nejakú kolmú polohu ručičky
bracho90
Príspevky: 229
Dátum registrácie: 04.04.2010 12:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bracho90 »

Ano mam ukazovatel a v rozmedzi je NORM,ale rucicka je zaseknuta ked vypnem motor tak rucicka ostane tak ako za jazdy,a palivom je to tak isto aj ked dam doplna nadrz,tak rucicka nepadne dole ale palivometer funguje,ubuda ked jazdime :)
Dakujem inak :)
motorak
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa motorak »

na Fordoch to je normalne po vypnuti motora teplota a hladina nadrže ostava ako po vypnuti motora ale ked stočiš klučik tak by sa mali ručičky vratiť do nulovej polohy na teplote na nadrži to ostava aka je hladina paliva
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných