Ford Fiesta - nefunkčné svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peto2310
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 29.12.2008 21:58
Zdieľať na Facebook

Ford Fiesta - nefunkčné svetla

Príspevok od používateľa peto2310 »

Zdravim pani, potrebujem poradit ford fiesta 1.8 TD rok vyroby 2000, na aute nefunguju svetla, t.j. iba akoby v nudzovom rezime (parkovacky ani vpredu ani vzadu, stretavacie vpredu, vzadu nie) pozeral som poistky aj som ich premeral a vsetko v poriadku. Mam nejake napady aj ja co by to mohlo byt, ale kvoli objektivnosti to neuvadzam. Dakujem za nazory.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Tipujem ten prepínač samotný...už som to raz dakomu opravoval na Fusione...bol tam vyhriaty kontakt v samotnom prepínači....
Stretávačky v zadu sú aj parkovačky...takže Ti idú len hlavné žiarovky....A tie idú cez relé tuším...Ale istý si niesom . Cez kontakt v spínači idú práve tie ktoré tebe nejdú....
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Rovno si objednaj združený prepínač pod volant.
Odpíš si predtým OEM číslo svojho, bude jednoduchšie objednávanie.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
peto2310
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 29.12.2008 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto2310 »

tak dneska som bol znovu pri tom aute ... a zhoda nahod na 3x uz svetla sli, ale moc by som tomu neveril ze to znova nezblbne, tak kde najdem ten prepinac resp. objednavka asi len vo forde ze? minule ma prekvapila cena diody v poistkovej strinke pod kapotou cca 50€ za taku kkt malu.
zoleeka70
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 05.02.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zoleeka70 »

Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných