Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

samaelz
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.01.2009 11:46
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa samaelz »

milanovanocnamora napísal: 23.01.2023 12:50
samaelz napísal: 23.01.2023 12:39 A kde konkrétne je "kravina" ?
Vážne?! Na tvojom mieste by som sklopil uši a zaliezol do diery a nie sa ešte pýtal kde je kravina! :::

A ja by som sa predsa spýtal, naozaj ma to zaujíma.
samaelz
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.01.2009 11:46
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa samaelz »

milanovanocnamora napísal: 23.01.2023 13:05 Ty si fakt debil...
Už by ma iba zaujímalo čo je vašou motivácia zapojiť sa do diskusie , kde nemáte čo povedať k téme. Súčasne na Vám neznámu osobu zaútočiť, popri tom diagnostikovať jej IQ v pasme 50 do 69 bodov.
Som zvedavý, ci by ste bol taký hrdina mimo PC.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa oco13 »

samaelz napísal: 23.01.2023 13:34 Som zvedavý, ci by ste bol taký hrdina mimo PC.
Ja som a aj keď dostanem po papuli tak to za ten hardokór stojí.
Už by ma iba zaujímalo čo je vašou motivácia zapojiť sa do diskusie
Motivácia je toto
Ty vole ty si sa už našiel ? Alebo sa nudíš takto po večeroch...
nissan 350 z
caute, chcel by som kúpiť Nissan 350z r.v od 2005 tak do 25 tis. EUR
Mazda 6
Ahojte, chcel by som poprosiť o radu , skúsenosti s benzínovým motorom. Zvažujem kúpu novej resp.
Hľadám nove (resp. tak max 2-3ročné) auto. Kritéria: 7 miest + dostatočný kufor - min 500L ++ litrov. Predpokladaný nájazd do 10 000 km /rok – teda preferujem benzín, spotreba nepodstatná. Auto držím tak 5-8 rokov potom sa ho zabavujem.
Zdravim. Uvazujem o kupe jazdeneho 2,3rocneho volva v90 cc. Nejake skusenosti ci uz s motorizaciou, benzin, nafta nerozhoduje. Co môžem cakat co sa tyka nakladov na servis?
Ak nelipnes na koncerne, z osobnej skusenosti ti možem odporuciť pre 3 deti volvo V70
Mal som podobné auto (swift 1,5 VVT - r.v. 2005)
mam síce V70 / r.v. 2012 ale je to de facto to isté.
Som velmy pokorný a skromný človek.
Pracujem viac ako 15 rokov vo vyššom manažmente v bankovníctve,
Ahojte, vie niekto
poradiť servis najlepšie v okolí BB kde by mi dali dole originálne Suzuki bezpečnostné šrouby- systém symbolz ?
Ja mám spotrebu 15-17 litrov v meste a 10-12 na diaľnici.
Ja mám V 70 r.v. 2011 ale benzín 3,2 a vrelo odporúčam
Moja služobná Octavia combi 3G (r.v. 3/2010) úplne plná výbava - vyrábaná na objednávku
Infiniti fx
Ahojte -vie mi niekto dat referenciu na Infiniti FX (35-45..
PT je cool auto - ak neriešiš spotrebnu poobzeraj sa po 2,4 GT turbo
Peugeot fórum Je to super auto, ale asi by som tiež rozmýšlal nad 3L V6
:40bd: :40bd:
A citácie ktoré vybral Sherdog aj jasne potvrdzujú to odhadované IQ zadávatela. :40bd:
Pracujem viac ako 15 rokov vo vyššom manažmente v bankovníctve,
a mne stále nešlo do hlavy ako môžu niektoré banky skrachovať :42f8:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nie je to zložité...jeden a ten istý hajzlík min v troch osobách,ak by niekto nechápal
cicmanec
milanovanocnamora......to je boj z mojou osobou (ja som Milan)
fzubaty ....to je zase o mne....reakcia mhlavatý - fzubaty

Kedže som asi jediný ktorý sa usilujem tohoto vyrývača dostať mimo tento priestor kedže sem prináša jedine rozbroje,som v permanentnej vojne s týmto zloduchom.Ja rozumiem že niekto môže byť dnes neštastný,neuznaný alebo inak poznačený,ale ani to ho neoprávňuje robiť v kuse zlo len pre svoje potešenie.Mimo pc....toto sú sralovia mimo pc,geroj je len v anonymite

oco je škodca na iný spôsob,dnes by som mal problém z tým kto fóru škodí viac.Hoci inak,ale tiež a veľmi.
samaelz
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.01.2009 11:46
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa samaelz »

Oco13, - Myslím si že sme vekovo plus mínus rovesníci, tak Vám vykám , rodičia ma tak naučili, a predpokladám konštruktívnu diskusiu.
1) Uvedomujete si, že odpovedáte na otázku , ktorú Vám nik nepoložil ?
2) To že riešením problému je pre Vás štandardne bitka a fyzické násilie a nie diskusia, mi je ľúto.
3) Verím že rozumiete, že slobodný bezdetný človek (- 14 rokov) preferuje iné auto ako človek s deťmi s staršími rodičmi , o ktorých sa treba postarať. A rodičia tu nie sú vecne a potreba 7 miestneho auta môže byť bezpredmetná behom mesiaca.
3 To že bezmyšlienkovite kopírujete témy do ktorých som za 14 rokov zapojil vypovedá o Vás viac ako dosť. Precitať titulok a obsah ma už nezaujíma.

Čo konkrétne vás irituje na takejto otázke z roku 2013 ?

Napr. Ahojte, vie niekto poradiť servis najlepšie v okolí BB kde by mi dali dole originálne Suzuki bezpečnostné šrauby- systém symbolz ?

Alebo pochválení zaujímavého dizajnu vo svojej dobe

PT je cool auto - ak neriešiš spotrebu poobzeraj sa po 2,4 GT turbo
Peugeot fórum - Je to super auto, ale asi by som tiež rozmýšľal nad 3L V6

Súčasne niektoré radky vo Vašom výpise nie sú moje - ale názov diskusii kde som napísal nejakú vetu vid. - Uvažujem o kúpe jazdeného 2,3rocneho volva v90 cc....

V priemere som sa zapojil do 2-3 diskusii za rok, verím že väčšinou k téme, viac krát k financovaniu kúpy auta.

PS: na Slovensku neskrachovala žiadna banka viac ako 22 rokov, a tie čo skončili v nútenej správe / konkurze je všeobecne známe prečo...
samaelz
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.01.2009 11:46
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa samaelz »

mhlavaty napísal: 23.01.2023 14:02 Nie je to zložité...jeden a ten istý hajzlík min v troch osobách,ak by niekto nechápal
cicmanec
Ďakujem p. M. Hlavatý za objasnenie. Pevne nervy a všetko dobré.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa oco13 »

2) To že riešením problému je pre Vás štandardne bitka a fyzické násilie a nie diskusia, mi je ľúto.
Toto nie je celkom pravda - mojim riešením a snahou je prebudiť v luďoch emocie, aby sa prestali kontrolovať a prejavili svoje vnútro.
Fyzické nasilie na tom je to, že ja sem tam utekám alebo chytím do držky, ale s tým ako provokatér predsa musím počítať. :pusa:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Neviem odkiaľ si, pardon za tykanie,ale na nette sa väčšinou tyka, vo Zvolene na výpadovke na Krupinu sú chalani vo dvore Renaultu, ktorí robia hlavne BMW, ale verím, že by vedeli poradiť a pomôcť.
Ako poznám môjho mechanika, ten by to rozobral, pokiaľ by sa dalo, čo by sa dalo vybrať , to by švacol do benzínu, ostatné šrobovák, štetec a benzín ..., až by sa to ligotalo.
Otázka je, ako by zabezpečil, aby sa bordel nedostal ďalej... :4012:
samaelz
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.01.2009 11:46
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa samaelz »

lubos zimovcak napísal: 23.01.2023 19:12 Neviem odkiaľ si, pardon za tykanie,ale na nette sa väčšinou tyka, vo Zvolene na výpadovke na ...
Tykanie jasne samozrejme. :-)
Som z Pažravej :-) pri Zvolene

Veľmi pekne ďakujem za odporúčanie do ZV chodím s autom do Volvo servisu Unicom (pri zimnom štadióne) čo je od tadiaľ tak 1 km.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Ford EcoBoost 2,0T , 2011

Príspevok od používateľa fzubaty »

samaelz napísal: 23.01.2023 14:38
mhlavaty napísal: 23.01.2023 14:02 Nie je to zložité...jeden a ten istý hajzlík min v troch osobách,ak by niekto nechápal
cicmanec
Ďakujem p. M. Hlavatý za objasnenie. Pevne nervy a všetko dobré.
Ja sa DISTANCUJEM od osoby cicmanec.

Volam sa Filip a nemam rad Grupu. Aky s tym mas problem?

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných