Focus 2008 - alarm a stiahnute okno - kradez/elektronika?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Focus 2008 - alarm a stiahnute okno - kradez/elektronika?

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Ahojte,

vcera v noci pocas burky v BA v karlovke vypadol prud. ostali vyhodene poistky a ja som sa tak nedostal za rampu pred bytovkou. zaparkoval som trochu pofiderne, ale aspon na dohlad z balkona - cca o 3:00am. okolo piatej som sa zobudil na alarm (seriovy), dobehol som dolu k autu a nasiel som si stiahnute vodicove okno. moja otazka je - mohlo ist o nejaky pokus o kradez/vykradnutie? v aute nic nechybalo (aspon pokial som si vsimol) a som si na 95 percent isty, ze okno som nechal zavrete, navyse sa alarm rozkrical az po tych cca 2 hodinach, teda nie chvilu po tom, ako som zaparkoval.
dalsia vec je, ze som cestou domov s trochu pootvorenym oknom nestastne chytil mlaku a trocha vody mi prebehlo aj po ovladacoch okien na vodicovych dverach - mohlo to mat taketo nasledky? odkedy som v noci auto opat zamkol a zavrel okno, nic podobne sa nezopakovalo.

Dik za pomoc
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

?

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čo ti na to povedať? Mohlo...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

podla mna keby ta voda aj nieco akoze spojila tak asi by to okno nezislo dole kedze asi okna dole nedas kym nemas kluc v spinacke a auto je zamknute. V zamku vo dverach sa ti nesparal niekto napriklad sroubovakom, nevsimol si si?
compaq25
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 09.08.2009 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa compaq25 »

Mas v aute ultrazvuky?
kludne sa ti mohol rozhukat alarm aj po 2 hodinach - ked nefukal vietor a nebol podnet ktory by ho spustil
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

dik za rady. nenasiel som ziadne stopy po sparani sa srobovakom, ostava mi len dufat, ze som naozaj bol uz myslienkami inde a okno som nezavrel.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných