Focus 1,8 TD za GOLF 4 TDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tritonsf
Príspevky: 545
Dátum registrácie: 30.08.2006 16:50
Zdieľať na Facebook

Focus 1,8 TD za GOLF 4 TDI

Príspevok od používateľa tritonsf »

Zdravim vas, cital som mnozstvo clankou o focuse 1,8 TD 66kW r.v.2000. zaujma ma váš nazor na to čo chcem urobit. Mam možnost kupit focus combi 2000 1,8 TD, s jasnou servisnou historiou, v lepsom stave ako je moj golf a za tu istu cenu co predam golf. Išli by ste do toho ? nepozeram na dizajn, ale na motor,podvozok,aby mi nevrzgali diely dnu,velky kufor...Dalej ma zaujíma, aky zotrvačník ma focus, čerpadlo PP30 je slušné ? odchádzajú často vstrekovače ? viem ze spotreba bude malo vacsia, ale nevadi.Pozeral som nahradne diely a je to skoro to iste s golfom.Neviem sa rozhodnuť. Ak mal niekto osobne toto auto nech mi napiše jeho skusenosti. Dakujem
EX:Passat B4 1Z, Passat B5.5 AVF, Audi A4 AHF, Golf 4 ALH, Fabia combi LPG
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tomu Golfu je čo? V čom si oproti nemu polepšíš?
strelecbn
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 29.10.2011 18:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa strelecbn »

Mám tohto focusa 4 roky.Zatiaľ nadmieru spokojný.Len pozink je dosť slabý.Všetky dvere odspodu hnijú. Motoricky bez problémov.Na tachometri 182000 km,ale bohvie koľko bolo pri kúpe stočených.Známi čo mi ho servysuje má Pežot605 a keď sa bol previesť bol nadšený. Jeho syn mal Golfa1.9tdi,tiež 90 koní,ale že toto je iné vozenie.Ten Golf bola lemra.Tieto motory sú nezmary,len čerpadlo Bosch že je náchylné na odýdenie.Ale mne sa nezdá.Keď mu dáš čo potrebuje,nemáš sa čoho báť.Ide už len o to,na aký kus narazíš.Myslím si že jeho kúpov nič nepokazíš.Tak Ti prajem šťastnú ruku pri výbere,a uži si ho.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných