Fiat Punto mk2 1.9d 44kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Jozefml18
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.05.2015 08:17
Zdieľať na Facebook

Fiat Punto mk2 1.9d 44kw

Príspevok od používateľa Jozefml18 »

Zdravím, chcel by som sa opýtať či by ste mi náhodou poradiť prečo fiat punto mk2 1.9d 44kw neštartuje... Motor točí točí a nenaskočí... Večer som na ňom prišiel domov a ráno už nenaskočil. A zistil som ze nevstrekuje palivo ⛽... Cerpadlo je tam lucas epic... Ďakujem, každú odpoveď so cením. S pozdravom Jozef.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Lucas Epic je čerpadlo ktoré pozná najviac ľudí ako problémové a je minimum ľudí ktorý s ním nemali väčšiu/menšiu patáliu,vrátane mňa.A sa nepotvrdí jednoduchá príčina vo forme že už samotná pumpa nedostáva palivo a teda vada je mimo,tak jedine vzhladom voči cene auta kúpiť postaršiu funkčnú,prípadne z Dobla alebo z Renaultu 1,9D
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Možno len STOP ventil prestal plniť funkciu
Jozefml18
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.05.2015 08:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jozefml18 »

A viete mi nejako poradiť? Čo mám urobiť aby to šlo? Lebo raz to ide raz nie.... Niekedy to naštartuje na druhý pokus...
hosa
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 19.04.2012 12:20
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hosa »

teraz som to riešil na motore 1,9d kangoo,skus dať dole rozvody,skus rukou vôľu na remenici čerpadla,ked ma vôľu do strany je po ňom.
Jozefml18
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.05.2015 08:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jozefml18 »

Vôľu asi nemá lebo zasa teraz ide typ top... A odpojil som len skonca kde za zakrucaju trubky na trisky... Tak tam je taká cievka čičo to je a tam som s niečím pocukal a vyfúkal to a už to ide... Nechápem tomu
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných