Fiat Punto II - svetlá

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mbedo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.05.2013 06:28
Zdieľať na Facebook

Fiat Punto II - svetlá

Príspevok od používateľa mbedo »

Kúpil som punto1.2sx r.v. 2002 a neviem ako zapnúť svetlá ktoré sú v svetlometoch na vonkajšej strane. Nie sú to obrysové ani stretávacie, ani diaľkové. V manuály na nete som popis svetiel nenašiel, iba ako sa svetlá zapínajú, ale rozmiestnenie v svetlometoch nie. Inak som z punta milo prekvapený, je to prvý fiat v rodine a je fakt super.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nie su to náhodou zátačkové svetlá? že sa zapínajú pri zabáčaní a teda záleží od natočenia volantu a do určitej rýchlosti ?
tommi2
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.09.2011 23:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommi2 »

je to hmlovka, ale ak mas vybavu SX, tak ich nemas, boli za priplatok resp. od vybavy ELX, ak ich mas tak sa zapinaju tlacitkom pri otvarani okien napravo
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

cviro zas bodujes v roku 2002 nepodsvecovali ani hmlovky ani pridavne svetla ako teraz.tie svetla co mysli zadavatel neboli standard. :3906:
mbedo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.05.2013 06:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mbedo »

Dík za info, asi to bude ako vraví tommi12, v aute je iba tlačítko zadnej hmlovky, predných nie. Viem že bol menený predný nárazník a zrejme aj so svetlami, a nové svetlá sú zrejme s inej výbavy.
jousen
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.12.2012 23:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jousen »

Tak ako vraví tommi2,vo vyšších výbavach je tam osadená hmlovka.Inak môžem potvrdiť,super autíčko.Kúpil by som ho v pohode znova
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Najlepšie auto aké kedy Fiat vyrobil... 1,2 8V
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných