fiat punto 1,8hgt ,poradite?

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

burton122
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 29.04.2009 00:51
Zdieľať na Facebook

fiat punto 1,8hgt ,poradite?

Príspevok od používateľa burton122 »

zdravim uvazujem o zadovazeni si tohto auta teda presne tento kus,,,ako je na tom zo spolahlivostou motor pripadne elektonika,co je slabinou u tohto auta,oplati sa auto zo 170tis.tkm?
dakujem z rady
mahmed
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08.02.2009 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mahmed »

Nemal som toto auto...Ale co som toto auto zatial videl, vzdy ho mal nejaky mlady "nevybureny" pretekar, takze ocakaval by som ze motor v tom aute bude vydojeny. A Fiat a stary benzinovy motor, co ja viem. Ja by som do toho nesiel, nehladiac nato ze najst HGT so serviskou je takmer nemozne, takze aj tie kilometre budu urcite pochybne.
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

:d :D odpisal som ti na SS
burton122
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 29.04.2009 00:51
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa burton122 »

italcars napísal::d :D odpisal som ti na SS



jasne diky moc za radu :2f93:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

pozor na tych predchadzajucich majitelov a ked chces mat ozaj pokojne uzivanie tak pouvazuj na Corolla TS alebo nejaka Honda a mozes si servisy vymazat z telefonneho zoznamu :-)
mirrrko
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 19.11.2008 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirrrko »

burton122: no ja sa k tomu vyjadrim asi najlepsie bo hgt vlastnym uz 2rok momentalne no ja som ho kupoval zo 174000km a bolo dost co vymienat ale uprimne ti poviem za tie prachy je to uzasne viezol som sa v x autach ale hgt to je srdcovka je to male zihadlo som nad mieru spokojny a stou vybavou mas tam vsetko okrem koze a spotreba sa da tiez srpravit super a diely su tiez v pohode je to vynimocne auto co nema hocikto potom pozri www.club-fiat.com tam mame sídlo tak napis zaregistruj sa hlavne si popozeraj spodok ramena atd a motor akurat tak variator ci neklepe moc byva to casta chyba tak nevahaj a ber nebudes lutovat napis ss :300f:
itstar
Príspevky: 582
Dátum registrácie: 12.10.2007 17:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa itstar »

Urcite myslis tuto

http://fiat-punto.autobazar.eu/18-16v-hgt-id842233.html

bude potom chlapciskovi vylietane ... Daj si bacha
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja len tak aby rec nestala : mirrrrko to je ten tvoj superpunto co ma zapisane dorabane xenony v technicaku?

lebo hento nema ostrekovace a ty si v tej teme tvrdil ze ostrekovace mas, tusim aj ten technicak si zabudol odfotit :)

http://forum.autobazar.eu/xenon-problem-t11871-15.html

"ano mam original dorabane aj ostrekovace vysuvne ano na punte hgt ano cena bola okolo 22000sk"




cucim, cucim, na hentom HGTcku ostrekovace nevidim. A ani ten technicak som este nevidel.
semo19
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa semo19 »

cau burton co sa tyka HGT a jeho zavad asi najvecsou vyrobnou chybou je variator co sposobuje klepavy zvuk ako u dieselovych motorov tak na to by som si dal pri kupe najvecsi pozor oprava cca 450eur a ako je u fiatov zvykom vyblikovanie kontroliek aj ked sa nic nedeje no pri kupe HGT ak mas rad sportovu jazdu budes nad mieru spokojny s pozdravom S....
Napísať odpoveď

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní