Fiat Ducato III - servo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja osobne by som to už dávno skúsil aj bez zdviháka, len tak na zemi. A ani tému by som k tomu nepotreboval...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

hlavne si nabuduce nezacni z nudy prekruzkovavat motor :d :D Skus nam definovat ako si vytahal olej a hlavne ako si to servo dokonale zavzdusnil.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

....Ja by som vytiahol starý koľko by sa dalo nalial nový a nemusel by som nič odvzdušňovať....Vieš niekedy roboty na 100% dokonalé sú len zbytočné starosti.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Takéto počasie nieje na robotu vonka....mňa takto pretiahlo pred cca mesiacom , som bol celý deň vonku a slabo som sa obliekol že šak zahrejem sa prácou, a oplechovával som dvere....Skončil som po troch týždňoch samoliečenia a vyležiavania aj tak napokon s antibiotikami.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

vlady a futura nebolo by vam lepsie pretiahnut staru jak sa pretahovat vonku?a to by ste nic nepobabrali ani vonku ani doma.ja normalne odpadavam.paradna debata.mohli ste sa dat radsej vykružkovat nejakej 20 rocnej.a mna zavolat s vami samozrejme.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ja hovorim nemusia byt vianoce staci ked bude kazdy den silvester.taka dobra 20ka s velkymi kozami a sikov. jazyckom tak to ti povim bracho.cisto na paradu.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

cisto suhlas.moja stara je dole ja na poschodi.inak nemozes len hus trhat obcas treba aj kuriatko okostovat.zivot je zmena.taky dobry ritaš a gambáš neni od veci.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Čo narobíš...určitým veciam a prácam sa človek nevyhne a počkajú si ho...Bol som darebný celé leto... A ešte aj to, že mal som voľno a že čo budem sedieť len doma na riti pri PC , spravím to ,nech to mám s krku.... :2f93:

A meniť starú za novú tiež lotéria, poznám aj prípady že pár mesiacov super pajáááda, a po čase ach jaj....šak to je horšie jak to predtým...väčšina je na jedno kopyto, len je trocha rozdiel v dĺžke a kvalite maskovania a pretvarovania. :-\
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných