Fiat Bravo II - vlozka zamku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Fiat Bravo II - vlozka zamku

Príspevok od používateľa citronsk »

Zdravim,

potreboval by som radu. Vo vlozke zamku dveri mam cudzi predmet kvoli ktoremu klucom nedokazem manualne otvorit auto. Vo Fiate podla kodu kluca vlozku vyrobit nevedia, daju sa vymenit iba komplet vlozky vratane spinacej skrinky za 580 eur. Rozmyslam zeby som kupil z buraneho auta vlozku s klucom co moze byt kvoli klucu ale dost problem. Vymenil by som teda vlozku aby sa v pripade nudze, ak odide baterka v dialkovom alebo dialkove samotne, vedel dostat do auta (nic ine ako dvere vodica sa odomknut neda).
Problem je, ze jedine co som na nete nasiel je vlozka s klucom z Fiatu Ducato 2006+. Pasovala by tato vlozka k mojmu zamku? Dakujem
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Na pohlad vypadaju tie nove kluce rovnako, ale s istotou treba cez eper mrknut-porovnat kody...

Ale.... neni riesenie cudzi predmet prosto vybrat ? :41c2:

Ide donutra, musi aj von lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

skusal som to vyberat, nepohol som s tym.. mozno by stalo zato ist s tym za zamocnikom... netusim co tam je, asi som auto uz tak kupil alebo aj nie... netusim.. kluc vojde len do polovice a dalej nie.. netusim mozno je nejako poskodena vlozka..
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ja som raz rozhýbal totálne zoxidovanú vložku čo mala valček a stavítka jednu veľkú nehybnú guču bordelu....A tež tam nešiel strčiť kľúč lebo stavítka boli všetky zaseknuté a zatvrdnuté v hornej polohe. Ja bych to skúsil vybrať ju von z dverí a vyšetriť alebo si z tenkého tvrdého drátu napr z CO-čky spraviť nejaký háčik a skúsiť to vyšpárkať ak tam ozaj dačo je dnu strčené.
nrtm
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 13.05.2006 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nrtm »

Ja som po kupe auta zistil, ze ani s jednym klucom neodomknem dvere. Asi boli menene dvere, zabudli vymenit zamok. Zamok som vybral, zaniesol do klucovej sluzby, kde sa venuju aj autoklucom, a za 30 min a 25 eur som odchadzal s nanovo vyskladanou vlozkou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných