408 453
inzerátov
392 972
registrovaných
Pridať inzerát

FELICIA 1.3 MPI RIADENIE+NESTALE OTACKY

Obsah fóra Auto Fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
kmay
Založený: 29 september 2006
Nabehané: 40 min
PríspevokZaslal: 28.02.2010 00:46   
Tak k tej stabilite, capy riadenia vymenit, mozno aj tlmice a dat spravit geometriu, samozrejme vyvazene pneu,. A to kolisanie otacok na 90% sposobuje pod vstrekovanim mdzi sacim potrubim a vstrekovanim je taka tesniaca guma, ta ked je poskodena taha to tade falosny vzduch a potom kolisu otacky. (vlastna skusenost), len daj poroz kde ju kupujes, uz som zazil aj to ze si za nu pytali 30e ale videl som ju beznde okolo 10e
Citovať
matkod
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 26 jún 2005
Nabehané: 1 hod 49 min
Predmet: klapka felicia PríspevokZaslal: 28.02.2010 01:36   
k tym otackam,casto sa stava ze sa neda prisposobit klapka RJ motora tzv. zakladne nastavenie , vtedy treba spravit reset EEPROM pamate riad. jednotky motora a klapku prisposobit nanovo.
Citovať
martin cichy
Známa tvár - Feldo (51)
Založený: 26 január 2010
Nabehané: 4 dní 17 hod 32 min
PríspevokZaslal: 28.02.2010 08:28   
vôle v riadení spôsobujú vybité čapy, na feliciu záležitosť za pár eúr, zlú stabilitu, prípadne do ťahanie do šmyku spôsobujú tlmiče, ktoré to majú za sebou, skontroluj ešte stabilizátor prednej nápravy.

čo sa týka motora, obe vyššie uvedené rady sú fajn.
Citovať
jurosdi
Založený: 07 január 2010
Nabehané: 1 min
PríspevokZaslal: 28.02.2010 08:57   
Pokial si čistil škrtiacu klapku,tak sa musí spravit reset RJ. Musíš mat diagnost.kábel a vhodný soft. Ja som použil toto a funguje to na 100%.

http://www.motordiag.cz/msm
Citovať
pedro727
Nová tvár - Trabanto (16)
Založený: 22 marec 2009
Nabehané: 4 dní 9 hod 3 min
PríspevokZaslal: 28.02.2010 19:05   
martin cichy napísal:
vôle v riadení spôsobujú vybité čapy, na feliciu záležitosť za pár eúr, zlú stabilitu, prípadne do ťahanie do šmyku spôsobujú tlmiče, ktoré to majú za sebou, skontroluj ešte stabilizátor prednej nápravy.

čo sa týka motora, obe vyššie uvedené rady sú fajn.

nemá stabilizátor ,inak tú netesnosť na sacom ti v servise zistia nastriekaním nejakého spreju,čiže bez zbytočnej výmeny ak to bude ok.
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto Fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum