Felicia vo výbave, ktorú len tak nezoženieš!

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Felicia vo výbave, ktorú len tak nezoženieš!

Príspevok od používateľa Atlas »

Kde je biker? Nech posle foto svojej feldy :D

https://blog.autobazar.eu/felicia-vo-vy ... k2981.html
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Nejako by som vobec nehíkal nad touto výbavou... :3020:

Okrem DVD radia, strešného okna a kožených sedačiek,
bi-xenonov,ktore by som nechcel ani zadarmo, ŤZ ,atd

všetky tieto prvky výbavy mam vo svojom CHEVROLET-e Orlando vyrobené v 11/2012 model 2013

vybava LT , čo je druhý stupeň vybavy zo štyroch možných a to je pos*ané Daewoo

V akej výbave sa dá objednať MERCEDES 500 alebo ML, či AMG
to by sme len híkali a usta otvarali... :4012:

Inak sem tam jazdím vo Felícii (ma ju moj otec)
a je to za trest ! To sedenie a ergonomia, umiestnenie rýchlostnej páky ako na traktore....

Neprosím , ani náhodou.. radšej Daewoo :300f: :3035:
Naposledy upravil/-a laco1871 v 27.09.2016 15:01, upravené celkom 1 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vidim v tom kopu prace, ale ja bych mu zato nedal deravy gros, chalan urcite odpusti lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Chudák chalan, narval do toho kopec prachov a furt to je len Felicia za bežnú cenu, investície dávno prekonali sumu čo za to auto dnes dostane

Auto je dlhé roky iba spotrebák, investuje sa len tolko kolko je treba na to aby normálne jazdilo. Oškrelo sa napríklad? Yebať na to...
jakub-kosco
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.04.2016 18:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakub-kosco »

Každý čo potrebuje. Ja som si vo felícii odpojil centrál lebo sa mi nepáči, že sa mi zbytočne odomykajú všetky dvere aj keď to nepotrebujem. Stačí mi, že ma auto odvezie.
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Jakub, vyšróbuj aj 2 sviecky....odvezie ta na 2 valce. Ved ti to staci :3035:
K teme majitela skor lutujem, ako mu zavidim. Najmä ten pohlad pod kapotu je veeeeeelice smutny a pritom ho praca s dielmi vysla aspon 10k € lol
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Ja to vidim inak a chalana chvalim. V konecnom dosledku ide stale o Feldu s este nizsou hodnotou ako keby bola v povodnom stave, ale pokial vsetky upravy robil sam, tak sa pri tom naucil tolko, co minimalne polovica "mechanikov" na Slovensku neovlada. A keby to aj nerobil sam tak co? Niekto to hodi do zahrady, kvetov, chlastu, zien, ... iny upravi Feldu. :-)
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

to co v nej ma nestalo majetok.vsetko da cas vsetko sa da lacno zohnat.len ten univerzalny tempomat co tam ma stoji novy okolo 300 euro so vsetkym co ktomu treba inac vsetko lacak.taka klima z vraku nestoji miliony ak clovek vie kde to hladat.ja ho tiez pochvalim kedysi som to spravil aj ja ked bol cas poveceroch v zime v garazi sa vrtat na svojom aute.vyskladal som ho skoro od socky vybavy skoro po max co sa do toho davalo okrem el siber kedze sa mi nechcelo rezat strechu.auto ma dnes 24 rokov.nikdy ho nepredam pretoze uz nikdy na take nieco cas nebudem mat.
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

seven prosim najdi si cas a posli fotku tvojho vozoveho parku, ak sa to teda zmesti na fotku.
Pripadne sprav panoramu.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

kedysi som mal bezne 5 aut doma {ziadne nove drahe kusy len bezne tuctovky}+ sem tam nejaky vrak ako darca dielov.no dnes mam uz len 3 auta.nestiham sa starat o viac a boli nevyuzite.3 auta to nieje ziaden vozovy park.kazde ma svoj ucel.bezny seat ibiza do mesta a na kratke jazdy po okreskach,dialnicne dizlove auto na moje dlhe trate a ten 24 rocny kus zeleza ktory dodnes sem tam poziera moj volny cas lol
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

bajo777 napísal:vidim v tom kopu prace, ale ja bych mu zato nedal deravy gros, chalan urcite odpusti lol
asi tak nejak
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

laco1871 napísal:Nejako by som vobec nehíkal nad touto výbavou... :3020:

....

všetky tieto prvky výbavy mam vo svojom CHEVROLET-e Orlando vyrobené v 11/2012 model 2013

....
Ďakujeme Ti, že si hodnotne prispel a pochválil si sa svojim autom ;-) no vobec si nepochopil tému. Tu ide o to, že Orlánd s Tvojou výbavou je ako maku no Felícií v uvedenej výbave ako šafranu.

Pokial ide o tú feldu, tak palubný PC, koža, piropísy, klíma.... strašne veľa, obsahovala výbava L&K + príplatky. Takže veľa tam toho nedorábal a fakt je, že nabytú feldu si v tých rokoch kúpil málo kto a možno ide o jednotlivé kusy. A možno to naozaj dorábala a máte pravdu, že vyhodil prachy do luftu. Ale keď ho to bavilo tak to splnilo účel
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Najhoršie že takéto autá často vznikali z obyčajnej ludskej hlúposti, nerožvážnosti a závisti...
Na nové lepšie nebolo, tak sa majitel hrdo púšťal do úprav toho čo má aby sa povýšil aspon nad tých čo mali to isté ale seriovku.
Skrátka každý chcel mať väčší pipík...

Nahadzovali sa ladené výfuky, športové filtre a majitel si hned nahováral ako mu to dvihlo výkon, hned sa "šponovali" na zrazových šprintoch. Nahodili sa nižšie pružiny, širšie gumy a zrazu to držalo ako prilepené

Do kufra sa nahodil zosilovač, subwoofer, lepšie repro do dverí, značkové radio a hned bol človek viac od toho čo nemal subwoofer

Nahodiť nejaký ten spojler, dozadu krídlo, nahodiť celolak a zasa ten "pipík" o niečo narástol

Takto to šlo dlhé mesiace (ba aj roky), každá výplata v pi<>či...

Potom ked majitela konečne osvietilo - zistil že za tie preyebané prachy mohol mať aj novšie auto, tak sa zúfalo pokúša predať auto za čo najvyššiu cenu aby sa aspon časť z tých preyebaných penazí vrátila
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

...tak sa musím zamyslieť, KAM vlastne kráčame ako spotrebitelia, stále "lepšie", luxusnejšie, inteligentnejšie / kedy mám už problém obluhovať taký "obyčajný"telefon
Čítal som jeden rozsiahly,zaujímavý článok o peniazoch a svetových menách a boli tam popisované rozne štúdie no a podelím sa o jednu z nich. V Japonsku, Nemecku, Francúzku, UK a USA položili cca 5000luďom otázku čo by radšej chceli:
Ročný príjem 50 000USD za predpokladu, že všetci ostatný by mali polovicu
Ročný príjem 100 000 USD za predpokladu, že všetci ostatný by mali 200 000
Všetko za rovnakých ekonomických a inflačných podmienok
Čo myslíte ako to dopadlo?


Lubo, Felície síce servo mohli mať no za príplatok, takže 90% nemalo. Myslím, že samozrejmosť to bola až po facelifte.

ivko, v tomto prípade išlo čiste o záľubu majiteľa, nič čo by malo masírovať ego. A celkovo ten Tvoj popis skor vypovedá o nedostaku dostupných a atraktívnych áut v danej dobe a tí ľudia čo to robili mali z toho skrátka radosť a čo je zlé na tom, že má niekto radosť z toho čo si spravil, kúpil, dostal... To máš podobné s ľudmi, čo sa celý rok starajú o vinicu, spravia si domáce víno, 80% a viac z nich víno ani nevie robiť, 50% z nich ho skladuje v starých drevených sudoch a tvrdí, že to je najlepšie pre víno, liter ich stojí 4€ bez toho aby zarátali svoju prácu a prácu rodiny pričom za 1,30€ sa dá kúpiť skvelé víno napr v Topolčiankach ktorému sa máloktoré domáce vyrovná ak vobec. Tiež je hlupák, čo za roky starostlivosti o vinicu preflákal toˇko peňazí, že by si vinárske závody pomaly kúpil?
Naposledy upravil/-a Acon v 28.09.2016 09:33, upravené celkom 1 krát.
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

Vidíš to zo zlého uhla. Vidíš to z pohľadu dnešných cien. Ale situácia by sa mala tak, že keby ostatní mali 200, tak všetky ceny by sa prispôsobili tomu príjmu a ty by si bol za chudáka! Už by to nebolo luxusných 100 k ako píšeš. V tom druhom prípade by to bolo naopak a bol by si kráľ. A so závisťou to nemá nič spoločné.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných