Farby vodičov na autorádiu

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

visitor100
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.10.2009 13:25
Zdieľať na Facebook

Farby vodičov na autorádiu

Príspevok od používateľa visitor100 »

Zdravím. Mám problém s autorádiom v mojej Octavii I 2001. To že autorádio nedrží stanice ani žiadne nastavenia je bežné a našiel som veľa návodov ako problém vyriešiť. No ani po prehodení káblov na stály prívod rádio nejde. Po vybraní rádia na mňa vyhukla spleť izolačky a káblov, takže ISO konektor očividne zapájal nejaký expert. Potreboval by som teda vedieť čo ktorý kábel v originálnom zapojení bol. Ktorá farba je stály prívod, zo spínacej skrinky, predzosilovač antény, a všetky ostatné ktoré boli v octavii originál aby som to mohol zapojiť na poriadok. Najlepšia by bola nejaká fotka. Ak máte tak vám budem veľmi vdačný.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Cerveny a zlty kabel su napajanie.radio ma to iste.podla znacky radia sa to prehadzovalo zlty s cervenym.nie kazde chcelo drzat pamat.
visitor100
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.10.2009 13:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa visitor100 »

Chapem ze mi chcete pomoct ale to co ste mi tu napisali uz davno viem. A premerat si to nemam ako, nemam na to pristroj. Preto som chcel vediet ktora farba kabla je co. Mal som na mysli farby kablov ktore idu z auta. Predstavte si ze mam iso konektor z auta na napajanie uplne odpojeny a potrebujem ho cely nanovo zapojit.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tak ho radsej zver do ruk niekomu kto ten merak ma.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných