Fabia 1,4 MPi - obcasne trhanie motora a blikanie svetiel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bohumilba
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.04.2014 09:59
Zdieľať na Facebook

Fabia 1,4 MPi - obcasne trhanie motora a blikanie svetiel

Príspevok od používateľa bohumilba »

Ahojte,

mam taky problem s mojoui fabiou. Pocas jazdy niekedy zacne trhat motorom spravy to 2-4 trhy a potom zas ide normalne a deje sa to asi raz denne... niekedy vobec. Denne jazdy do 50km. Vcea som urobil 250km a ani raz. Zaroven ked zapne dialkove sa mi vypne a zapne radio. Vzdy ked zablikam dialkovymi alebo ked ich proste zapnem. Pri vypnuti dialkovych uz nie. a klasike preblikovanie ci uz palubovky alebo alebo vsetkych svetiel je asi klasicke... to som uz to cital, ze staci vymenit nejake cidlo... to budem riesit.. Je tam este problem, ze ak otvorim spolujazdcove dvere je vsetko ok. Ale ak soferove, tak mi ostava blikaz alarm a ked nedam kluc do zapalovania a neotocim auto sa zamkne a zapne alarm ako keby som nebol ani v aute... robi to iba pri soferskych. Otvaranie kufra mi ide iba znutra cez packu ale nefunguje mi ak chcem otvorit z vonku... staci tam iba nieco vymenit v kufri alebo? Kto ma dobre skusenosti a vie mi poradit, nakolko dnes tych financii je tak pomenej... :42f8:
Vopred dakujem....

A skoro som zabudol. Niekedy sa mi objavy kontrolka motora a ale pod dvoch dnoch zas zashne...
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

To otvaranie kufra a alarm to robi mikrospinač dvere šofera.
To okolo motora daj najprv na VAG čo ukaže.
bohumilba
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.04.2014 09:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bohumilba »

Ahoj dakujem a mikrospinac je drahy? viem ho vymenit aj ja? je vo dverach?
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

1-2€ podla toho ake kupiš.
bohumilba
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.04.2014 09:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bohumilba »

A ked pojdem do obchodu si mam presne co pytat... dik moc... :)
Inak neves, kde v Ba robia lacnu diagnostiku? :)
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

Spinač v TME. Diagnostiku neviem kde v BA.
gggggpeto
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.06.2013 11:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gggggpeto »

uz si niekedy meral ake napetie ti dava alternator
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Vprvom rade je otazka ci si niekedy dal skontrolovat kabelaz v motere dost casty problem u fabii a prejavuje sa to aj tak ako pises.....svetla, poblikavanie, vypinanie radia, preblikavanie kontrolky motora. Tema uz tu niekde je a staci hladat. Mikrospinac je tiez casta zavada a pozri trebars GME alebo AVELMAK a oznacenie Mikrospínač V4NCT7 a po pouziti google najdes aj podrobnu instruktaz s obrazkamy.Kabelaz v motore si daj spravit poriadnemu elektrikarovi a pokial mozno kvalitne , ked budu zhnite tak poctivo vymenit aletovat. Hadicky odstrekovacov viest pomimo zvesku kablou.
Zadne 5 dvere ....tam je mozno pretlaceny microspinac alebo prelamane kable v gumovej prechodke.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných