Elektromobil

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa autolaik »

https://fontech.startitup.sk/slovensky- ... nabijania/

..tak 39c za 1kW DC , AC 24c/kW...ak ta cena vydrzi tak ako sem tam dotuknutie ked je clovek dalej od domu to nie je take zlé
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa pidizvi »

nagy ved si to kup, nove za 34 tisic a nie cakat na kus za 10. Potom matematika vyzera inak.
oco ty by si si to nikdy realne nekupil, klasicke tvoje tliachanie. Najprv jazdis na trafo olej a potom by si rad kupoval stary osem valec so spotrebou nad 15l... urcite.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Turbo, jasne, jedine, ze by sa to uz davno dialo

https://www.energie-portal.sk/Dokument/ ... 07963.aspx
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

pidizvi napísal: 16.08.2022 10:15 oco ty by si si to nikdy realne nekupil, klasicke tvoje tliachanie. Najprv jazdis na trafo olej a potom by si rad kupoval stary osem valec so spotrebou nad 15l... urcite.
Kde som napísal, že by som s tým išiel jazdiť?? Medzi vás nesvojprávnych na slovenské cesty???? :40bd: To by nevyšlo za čiaru pozemku. Už aj bicykel sa bojím zobrať do dediny keď vidím tých súdruhov okolo seba.
Ale mám tu hlas ludu z ksichtoknihy:
Obrázok
Zase jeden rusofilný citát. :3dcline:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa srtdemon »

Madarsky premier je idiot.

A cely ten citat rovnako.

Chod sa opytat na madari, ako dobre sa im tam zije.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja žijem na Feldvidéku, tak to viem. :300f:
Madarsky premier je idiot.
- a toto je presne v duchu podla seba súdim teba. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa srtdemon »

Nie. To je realita. Lenze ty zijes v svojej zenlianke obklopeny hnojom a stale si kakas do ust.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Rovnako ako velká časť slovenského národa , a ten zvyšok je zadlžený do konca života a uviazaný až do smrti na bankovom motúziku. :300f:
Nejako žiadna pekná budúcnosť pre nikoho z nás nie je v dohlade. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7140
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

Neboj sa hystória si bude pametať Madarov ako zratcov demokracie, zapredané svine bez chrbtovej kosti. :3906:
Ale to je ich rozhodnutie čiže aj ich problém.

,,,nagy ved si to kup, nove za 34 tisic a nie cakat na kus za 10. Potom matematika vyzera inak.,,
Nemám potrebu vyhadzovať taźko zarobené peniaze z okna, a taký obnos nemám pod madracom. :zga28: Dnes by som bol ochotný pustiť 17 000 , lebo som zistil že mám obrovský nájazd a vyzerá to tak že sa bude len zvečovať lol
17 000 dnes vyhodí bársjaký šašo za spalovák ktorý treba draho krmiť , takže vyhodiť ich za použitelné EV mi príde ako dobrý nápad :zga28:
Naposledy upravil/-a nagy@vodrazka.sk v 16.08.2022 13:13, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Ujo Nagy investoval by som do niečoho perspektívnejšieho ako je auto. Už ani do motyky sa to neoplatí. Nevieš kde sa príjmajú objednávky na atomové kryty. :48:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7140
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

načo ti bude kryt ? Kolko tam uskladníš potravín ? Do roka v kryte ti precvakne a všetkých v nom pozabíjaš sekerou. :zga28: potom spotrebuješ poslednú konzervu sardiniek a skapeš od hladu. :3906:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

kryt mi ale predajú, raketu nechcú, že ja by som ju aj použil. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Dnes by som bol ochotný pustiť 17 000 , lebo som zistil že mám obrovský nájazd a vyzerá to
>> tak že sa bude len zvečovať

zvečovať sa ale bude preco ? Lebo zarabas viac penazi... nejazdis len tak pre zabavu, jazdis viac len kvoli businessu. Tak nebud škrek, pusti 3000 eur za kombikovu Oktavku jednicku v peknom stave ktora este pol miliona najazdi napriek tomu ze uz ma tretinu miliona za sebou, tankuj 5 litrov nafty na 100 v strasidelnej cene 8.75 lebo nafta uz stoji 1.75 a do roka zarobis o 1500 eur menej nez mas teraz.

Aj tak su nezdanene, do vacku atd, cize keby si robil veci tak ako by sa mali, tak by si mal o dobrych cojaviem 10 az 15 papierov menej nez mas.


No a teraz sa podme uplne na rovinu bavit ze co sa da kupit elektricke za 17 aby to nedajboze vyhovovalo "vela jazdim" a netrebalo to 65x mesacne nabijat - pretoze vsade kde prides len hmatkáš káblik aby si sa dostal domov... nedajboze aby to nieco aj odviezlo pretoze "kufor" v sucasnom Leafe je strasna tragedia. Najst nieco rozmerovo Oktavia kombi je asi rozpravka z ríše snov alebo nejaka hrozna chyméra, ale skusme.

Podme prebrat moznosti.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7140
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

K splovakom sa už nevrátim ani keby mi tú Octaviu niekto daroval.
Už nikdy nechcem chodiť na pumpu. Už nechcem veslovať pakou a vyslapavať spojku. Roztahovať do kopca či pri predbiehaní.
Na tieto srandičky som už odvikol. Ani ty predsa nechceš do prace chodiť na koni , upratovať po nom bobky , a zhanať mu krmivo. :3906:
Pre mna by bol navrat k spalovaku podobný diskomfort.
Octaviu by som zobral iba ak by mala pod podlahou aspom 40kwh baterku a na naprave 100kw elektromotor.

Montaž FVe ide riadne cez firmu hlavne ak montujeme s dotaciou , tam sa nedá nič uliať, vsetko sa fakturuje. :3906:
Sem tam dávame zlavu na akciové komponenty ale podobnosť s DPH je čisto náhodná. lol

Hmatkať kablik som si už navikol , je to asi 4s zalezitosť. Chytím , zasuniem , zabudnem :40bd: Na 95% vsetko v domacom alebo firemnom prostredí, žiadne fronty, verejné nabijacky zase vidíš cez Appku , hneď vieš či je obsadená alebo volná a v pripade potreby si ju viem rezervovať.
Naposledy upravil/-a nagy@vodrazka.sk v 16.08.2022 16:29, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Jozef.vl a 36 neregistrovaných