Elektromobil

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa vsevetko »

cenamcic napísal: 07.08.2022 12:13 „The two companies should start deliveries to Temelín in 2024.” A dovtedy?
Dovtedy len pomrznú a firmy zbankrotujú... # DOBRE BUDE
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa vsevetko »

Pripravte sa na to, že v zime bude štátna a verejná správa fyzicky fungovať v režime iba jeden deň v týždni.

Pripravte sa na to, že v domovoch dôchodcov sa drasticky zvýšia náklady a že dôchodky väčšiny klientov nebudú pokrývať náklady na pobyt v DSS. Budete im musieť doplácať, inak ich DSS pošlú domov.

Pripravte sa na to, že budete musieť vy a z vašej peňaženky prispievať svojim rodičom a starým rodičom na živobytie: na plyn, na elektrinu, na potraviny.....

Pripravte sa na to, že pobyt v nemocnici bude veľmi drahý špás a že nemocnice budú pacientov bezodkladne posielať domov. Budete musieť platiť domácu ošetrovateľku.

Pripravte sa na výpadky dodávok elektriny a plynu a na prídelový systém na PHM.

Pripravte sa na to, že sa zastaví stavebná výroba, pretože ceny stavebných materiálov vzrastú trojnásobne.

Pripravte sa na to, že nasledujúci školský rok bude od 31. októbra do 31. marca vo forme dištančného vyučovania, lebo materské školy a školy nemajú finančné krytie na energie na nasledujúcu vykurovaciu sezónu! To znamená, že firmy budú musieť nechať svojich zamestnancov doma, lebo tí nebudú mať kam dať svoje deti.

Sláva Ukrajine, Sláva hrdinom!
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Vševetko - vitaj v klube rusofilov. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Je inak sranda sledovat tu schizofreniu o tom ako sa okamzite musime odpojit od ropy,plynu
>> lebo kto odobera tak podporuje vojnu a zaroven ked ta ropa a plyn nejako prestava tiect tak
>> zas kricat ze Rusko neplni zavazky.

hlavne sa to neda. Nevieme zajtra odstrihnut ropu, ani od rusov, ani od nikoho ineho a este peknych "par rokov" to nedokazeme (20 ?). Bude tu blbu ropu treba ci sa nam to paci alebo nie.

.
.
.

>> Myslim inak ze si nemal pravdu s tou virtualkou u ZSE, vyuctovanie je koncom oktobra a to
>> co spalim naviac do jari buduceho roka sa neodpocita dozadu ,nemozem ist na dlh. Budem
>> palit elektriku z elekrarni a tu si aj zaplatim. A nskor zas budem plnit virtualku. Velmi
>> nestastny je ten datum,skoda ze nie je posunuty o dva mesiace neskor na december.

"nieco" mi hovori ze taketo nacasovanie je "cistou nahodou".
V novembri, decembri, januari a februari vyprodukuje solar male hovienko az velke megahovno, takze tu najdrahsiu elektriku z roku proste clovek musi zaplatit. Od marca si nieco prilepsis, od aprila si relativne samostatny a potrebujes len minimum z verejnej siete.




>> Pripravte sa na to, že budete musieť vy a z vašej peňaženky prispievať svojim rodičom a
>> starým rodičom na živobytie: na plyn, na elektrinu, na potraviny.....

toto vidim uplne v pohode a dokonca mam dojem ze by to tak malo byt. 20 rokov ta tvoji rodicia zivili, tebe prispievali na stravu, na elektrinu, na byvanie, na handry, na skolu, na absolutne vsetko - tak preco by mlady krasny produktivny clovek vo veku 45 rokov nemal prispievat svojim 70-75 rocnym rodicom na sklonku ich zivota ked sa minu dochodkove uspory, ked uz nebude dalej mozne zit z uspor / majetku minulosti ?

U mna v pohode. Ako v tej rozpravke s tromi grošmi.

A samozrejme Ukrajina je na vine : keby sa tie svine nenapadli sami seba, keby neboli náckovia doradu vsetci cely narod (osobne mam asi 25 ukrajinskych kamošov, vsetci su to hrozni ludia, absolutne hrozni vies), keby na seba nehadzali [tie ruske] bomby, keby odovzdali kluce od krajiny a nechali sa podrobit akymkolvek sposobom, nic z toho by sa nestalo. Spravne hovorim, vsevedko ? Presne takto to funguje vsade na svete, v kazdom vojnovom konflikte ked niekto niekoho bohapusto napadne, ze ? Napadnuty proste odovzda kluce a nebude robit problemy, ze ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Laik, vyuctovacie obdobie u ZSE mas ake ? Si oktobrovy (teda rocne zuctovanie elektriny ako celku od oktobra do oktobra) alebo tato strasna "oktobrova" vec sa tyka len virtualnej energie ?

to by bolo hrozne :( tympadom je vlastne virtualka ZSE takmer nepouzitelna v praxi.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

nagy@vodrazka.sk napísal: 07.08.2022 13:35 Čo je na Rusku také úzasné že ich tu chceš mať ??? V čom sa majú lepšie ako mi tu v strede EU ???
Zatial dokazali len to že vedia klamať, a vraždiť , vedia v celku dobre ničiť , a mučiť.
:zga28: V tomto kontexte sa viac podobajú Talibanu či Alkaide.
Nikde som nenapísal, že ich tu chcem mať. Za Rakúsko Uhorska tiež tu neboli.
Chcem ostať na Slovensku pestovať si švabku, kapustu chovať si ovečky a chcem aby naši páni mali normalne obchodné vzťahy s rusmi, číňanmi, američanmi aj eskymákmi. Žiadne sankcie na nikoho nič neriešia a poškodzujú len vlastných. Žiadna ekologia sa nedá robiť ak sa nerobí celosvetovo. Nemusíme ísť príkladom aj tak na nás každý kašle. A taký Taliban by nám mohol predávať opium - na medicínske účely.
Prečo neuvalíme sankcie aj na Čínu - šak sa tam naťahujú s Taiwanom. :40bd: Nekupujme solar panely z Aliexpresu - nech skrachujú. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa autolaik »

Bol som novembrovy ale naozaj neviem kedy sa to posunulo na oktober. Nemalo to nic spolocne s prechodom na bateriu,takto to mam uz niekolko rokov.
Co som si ale vsimol na jednom diakusnom fore tak teda aspon ti co sa zapojili boli tiez oktobroví.
Uvidime,ako povedal ten slepý :)

Oco ak by tam nebol ten koniec " ...a Taliban " tak Ti normalne zatlieskam a poslem liter infuzie na adresu
Naposledy upravil/-a autolaik v 07.08.2022 14:15, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Aj ja som oktobrový - oni to zosúlaďovali do jedného dátumu. Ale odčítavanie robia dva x do roka. To druhé je v marci.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico ako by povedal moj kamoš Forest - hlúpemu je každý hlúpy. Vieš do tej americkej rite ste už strčení tolkáti, že my inakší sa tam už nevojdeme. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa a566 »

oco13 napísal: 07.08.2022 13:59 Vševetko - vitaj v klube rusofilov. :300f:
dvaja blazni sa stretli... :40bd:
Obrázok
Lacny russky plyn si mozte viete co
Ojebavali nas roky
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Biela sa spomedzí ludí vytratila. Ostala len čierna a černejšia, blbý a blbší. Vôbec ma nezaujíma či babka na trhovisku ráno zabila dedka krompáčom. Potrebujem plantu, tak si ju od nej kúpim aj keby mi ju balila do novín od krvi. :4012:
Ak by sme namiesto blbých automobiliek s ich EUROM 7, vyrábali v Martine tanky a v Dubnici gulomety ako volakedy, tak by sme zarobili my a ovela viac ako je tomu teraz. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Hlúpemu je každý hlúpy, hlavne že máme demokraciu a každý má právo na vlastný názor, bravo gratulujem.
Tu mi nadelíš všetky vybrané slová, ale čo spravíš v premávke? rozbiješ si svoje drahé a milované autíčko o hnilú filcku??? :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa a566 »

oco13 napísal: 07.08.2022 15:48 Biela sa spomedzí ludí vytratila. Ostala len čierna a černejšia, blbý a blbší. Vôbec ma nezaujíma či babka na trhovisku ráno zabila dedka krompáčom. Potrebujem plantu, tak si ju od nej kúpim aj keby mi ju balila do novín od krvi. :4012:
Ak by sme namiesto blbých automobiliek s ich EUROM 7, vyrábali v Martine tanky a v Dubnici gulomety ako volakedy, tak by sme zarobili my a ovela viac ako je tomu teraz. :300f:
Mentalna choroba, nadavat na vsetko co je zo zapadu. :40bd:
Len si zabudol ako zdraviu skodlive splodiny starych aut boli.
Za druhe, kazdy ma svoje a vyrazne modernejsie zbrane.. tie csr by si si mohol vies co na globalnom trhu...
A potom ludia sa cuduju ze tu su iba montovne... sa nedivim, ked slovaci su mozgovy podpriemer.. no veru nie, tebe nedame zodpovednost a veducu funkciu.
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7157
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

,,,Sláva Ukrajine, Sláva hrdinom!,,,

Toto heslo sa mi páči , odraža vsetko za čo by mal civilizovaný svet bojovať. :zga28:

Vsevedko si posratý magor bez chrptovej kosti, budeš sa pchat Rusom do zatku len kvoli tomu aby bol trochu lacnejší plyn ???
Máš velmi kratku pameť , asi si už nespominas ale plyn stupal už davno pred 24. Februarom.

Tvoj milovaný Putinko vytvaral umelo nedostatok na svetovich trhoch aby pretlacil nový plynovod a mohol obísť Ukrajinu bez rizika straty primu.
Alebo čakaš že keď mu budeš boskávať ryt bude ti prdieť do úsmevu zadarmo ??? :zga28:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Za druhe, kazdy ma svoje a vyrazne modernejsie zbrane.. tie csr by si si mohol vies co na globalnom trhu...
Bol tu už spomínaný Taliban, Islamský štát, Sýria, Kurdovia, ale minuli by sa aj v Europe. Takí baskovia z ETA by ich brali ako teplé rožky.
Ak môžeme mať bryndzu ako regionalny produkt, prečo by sme zbrane nemohli predávať tiež regionalne.
Len si zabudol ako zdraviu skodlive splodiny starych aut boli.
len staré autá jazdili menej km za celý život ako tie dnešné za dva tri roky.
ked slovaci su mozgovy podpriemer.. no veru nie, tebe nedame zodpovednost a veducu funkciu.
Za prvé slováci nie sú zďaleka mozgový podpriemer a dúfam že svoj potencial začnú raz používať vo svoj prospech. A mne naozaj nemôžeš dať vedúcu funkciu, lebo v tom momente by sme všetci videli svetlo na konci tunela a zem by sa zbavila jedného nepríjemného bacila (človek) :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných