Ekonomická genocída Slovenska

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ano
4
29%
Nie
10
71%
 
Celkom hlasov: 14

dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

ďalšie video:
http://www.youtube.com/watch?v=2QE92hre9I8&feature=plcp

....hoďte na neho sieť !!! :angry:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Dotynka, môžme vytvoriť novú tému, kde budú všetky videá od "pimpulko" alias Rudolf Vasky, ALE sem prosím nedávaj iné videá s inou tematikou. Chcem poznať názor ľudí NA TÚTO TÉMU, ktorú vysvetluje v prednáške. Preto som aj napísal, že ohľadne tejto témy s ním súhlasím a to, čo je v iných videách, to je trošičku o niečom inom...
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

To je len pre ilustráciu... Ten človek má zvláštne názory na hocičo iné!
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

A preto je magor, že? Nikto s ním nemusí súhlasiť, ani ja s ním nesúhlasím v mnohých veciach (ktoré rozvádza v iných videách), ale napriek tomu jeho názor rešpektujem.
mhlavaty napísal:Rozhodne si to pozriem večer,ale aj ja Ti doporučím zaujímavý program vo forme asi hodinového prejavu R.Sulíka v národnej rade k eurovalu,je zavesený na
http://www.youtube.com/watch?v=idQLgpLJHoU

Ďakujem, už som to videl a k tomu nie je čo dodať.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

OK, ja nikomu neberiem jeho názor a zároveň vyjadrujem vlastný. (ak sa niekto vysloví ako on a vyzýva ku krviprelievaniu - pre mňa je to magor) Ale to je jedno, nechajme to tak.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

obaja rečníco povedali to isté,len inou formou. Žiť nad pomery, budovanie sociálneho štátu na dlh, absencia morálky a zodpovednosti -súdruhovia a ich nenaplnené ambície.

V roku 1989 som sa hrozil toho, že čo ak dôjde ku krviprelievaniu a čo ak sa budú súdruhovia vešať na kandelábre. Dnes viem, že to bola chyba, že sa to nestalo.

Súdruh nikdy neprestane byť súdruhom ani keď 79x prevráti kabát.

Súhlasím aj s tým,, že Slováci sú iní ako Nemci. To ma mrzí najviac. Sme tupí národ, ktorí sa dá ľahko zmanipulovať a ovládať.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

dotynka napísal:OK, ja nikomu neberiem jeho názor a zároveň vyjadrujem vlastný. (ak sa niekto vysloví ako on a vyzýva ku krviprelievaniu - pre mňa je to magor) Ale to je jedno, nechajme to tak.
Ja už roky tvrdím, že Nežná revolúcia nemala byť nežnou, pretože súdruhovia len prevliekli kabáty a ďalej rabujú tento štát (v Česku obdobne). T.j. keby boli vysokopostavení súdruhovia povešaní, dnes by sa ďaleko nekradlo v takej miere (naprieč politickým spektrom, pretože nekradnú len "červení", ale aj "modrí"), pretože ako Vasky hovorí na konci videu, ktorý si nevidel, MALI BY tú krv a vešanie pred sebou, zľakli by sa a nedovolili by si tak nehorázne kradnúť, ako je tomu teraz.
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

ja už politiku nesledujem, lebo to nemá zmysel. je to maximálne stratený čas a na veci sa už nejaký čas pozerám globálne, nie lokálne. Preto chápem, že kapitalizmus v takej podobe, v akej je dnes nemá šancu na prežitie a je len otázkou času, kedy sa zosype.

Aj keď sa mi pozdáva Sulík a jeho kontroverznosť a to ako vystúpil v parlemente v rozprave o eurovale a vecnými argumentami tam sundal všetkých ostatných aj napriek tomu sa smejem na všetkých tých kecoch - či ľavicových, pravicových, všetkých možných teóriách, keynesiánstve, liberalizme, neoliberalizme, neokeynesiánstve a iných žvástoch.
Žiarivý príklad, ktorý reprezentuje "európske myšlienky" je ekologicky zmýšľajúci Jose Manuel Barosso, ktorý sa vozí/vozil na Touaregu 5.0 V10 a keď mu to novinári vytkli, povedal: Nemiešam prácu so súkromím." Myslím, že toto nepotrebuje komentár - takí zmrdi rozhodujú o našej budúcnosti.

aj keby kapitalizmus fungoval bezchybne, všetky štáty by každoročne rástli, neboli by problémy s virtuálnymi peniazmi atď, nič to nemení na fakte, že by to celé aj tak bolo len dočasné, pretože zdroje nie sú neobmedzené a pri takej šialenej rýchlosti, akou sa dnes drancuje planéta by to aj tak dlho nevydržalo. Každý chce rásť a rásť a všetci sú chamtiví. Obrie korporácie nie sú spokojné, že majú každý rok mega zisky, namiesto toho chcú stále viac. A kapitalistické USA sa prepadáva každý rok hlbšie a hlbšie. Priemyselné mestá kedysi prekvitajúce sa menia na mestá s prázdnymi halami plné feťákov, gangov a šľapiek. Prečo? Všetci sú v číne.

K socializmu sa radšej nevyjadrujem, lebo by som tu pobúril množstvo zanietených demokratov. Myslím si, že dnes svet potrebuje viac socializmu, pretože obrovská príjmová nerovnosť len znásobuje problémy.

Vzhľadom na horeuvedené preferujem myšlienky, ktoré prezentuje Venus Project Jacquesa Fresca najmä v treťom dieli Zeitgeistu: Moving Forward.

Nemusí so mnou nikto súhlasiť, ale svet bez peňazí, vojen, politikov, kde má každý možnosť viesť slušný život, svet, ktorý dopredu posúva veda a vedci a čo je hlavné v udržateľnej podobe - taká myšlienka sa mi pozdáva a zatiaľ tu (podľa mňa) nikto s lepším zriadením neprišiel.
maros000
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 03.07.2007 09:24
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maros000 »

http://www.youtube.com/watch?v=ZTBFASQf ... ure=relmfu

Tolko som sa nasmial tu :40bd: ako tie hlasky o fasitoch a tak. Naposledny som sa tak zasmial ked som pozeral Iron Sky
http://www.imdb.com/title/tt1034314/ fakt dobry film odporucam tiez o fasistoch :3035:

Velka tragedia cigani sa nemaju kde kupat :zga28: .Uz som pochopil, ze je to velmi zle stym panom. Este nebol v nasom koncentracnom tabore :41c2: na Luniku by ho rozobrali na oragany za jazdy by este z auta nevystupil :40bd:

Sliedic nemozno upriet tomu panovi to, ze ak by sa za neznej revolucii vesalo vyzeralo by to teraz inac. Nestalo sa, teraz uz je neskoro plakat nad rozliatym mliekom. Ide sa do predu. Ale nazyvat romov "pokladom" to sa mi zda prisilna kava.
horeli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 14.02.2007 06:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa horeli »

No skrátka na Slovensko platí citujem:"Je koniec povedal Šejn a vyčistil ten augiášov chliev".Ale netreba sa báť žadnej revolúcie slováci sú už dnes iba bezvýznamné etnikum vďaka politikom ktorý sa dali nami zvoliť od 1989 až podnes.Všetky tie drísty su le vetry.
Maďari nám v dávnych dobách nadávali"Buta thoti"a tak sme aj teraz skončili.Amen.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

"T.j. keby boli vysokopostavení súdruhovia povešaní"


Sliedic a v čom by si sa líšil od komunistov, ktorý svojich protivníkov vešali?! Je nad slnko jasné, že zločin treba prísne potrestať a to padni komu padni. (upozorňujem, že som zásadne proti boľševizmu a iným formám diktatúry)
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

chlapci s tym sulikom ste mimo, tomu ide falos priamo z oci, ak tie jeho reci povazujete za argumenty amen tma.

slovensko sa zapojilo spolu s nemeckom do vojny proti prezieracom inflacnych eur, a pricinilo sa o to aby greci splacali (nehovorim splatili) dlhy do posledneho centa. to je jeden z najdolezitejsich krokov ake SR spravila aby si postavila nemcov a vyspelu zapadnu europu na svoju stranu a zaistila si odtial prilev kapitalu a prac. prilezitosti.

kedze cele toto platila ECB stalo nas to (resp. fica) iba ze sa rozpocet SR moze pomalsie zadlzovat=menej nakradne, pokial grekom nemci nedovolia bankrot peniaze ficovi potecu

sami greci si bankrot nikdy nedovolia vyhlasit lebo sami vedia ze by skoncili na urovni ciernej hory ci syrie.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

dotynka-prepáč, oslovil si špióna,no skúsim dať svoj názor a poznanie.
Špinavci, čo rozbili ľudskú spoločnosť si predsa nemôžu beztrestne dožiť a užiť nakradnutých peňazí. Súdruh nikdy nič nerobil iba kradol, oyebával a sľuboval.

Páči sa ti, že nacistická špina (nacista=komunista) sa dožila 90 rokov a teraz ho idú očistiť aj keď dôkazy sú na svete?
Žid je menej ako takéto špinavé hovno? A súdruhovia robili to isté len v červenom a z najväčších lenivcov boli najväčšísúdruhovia, ktorí vedeli čo treba urobiť napr. s tvojím majetkom.

Teraz prebieha niečo podobné. Ja si šporím v II. pilieri moje zarobené peniaze, ALE súdruh vie, kde ich použije a mne ostane uschnuté hovno. Čistá spravodlivosť.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Druhého piliera ti nemusí byť ľúto, tak ako ho Ľudo nastavil je aj tak jeho jedinou výhodou možnosť dedenia...
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

akože nie? Sú to moje zarobené peniaze s ktorých som odviedol daň. Prečo má nejaký súdruh určiť na čo ich kto použije? Moje peniaze nie súdruhové!

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných