Ekonomická genocída Slovenska

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ano
4
29%
Nie
10
71%
 
Celkom hlasov: 14

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Ekonomická genocída Slovenska

Príspevok od používateľa Sliedic »

Kto má "zbytočných" takmer 40 minút času a trošičku sa zaujíma o politiku, odporúčam zhliadnuť túto prednášku: http://www.youtube.com/watch?v=fyUlDz_PD2c&feature=plcp

Pozrel som si VŠETKY videá od tohto človeka, nesúhlasím úplne so všetkým, avšak s týmito názormi na prednáške súhlasím do poslednej bodky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rozhodne si to pozriem večer,ale aj ja Ti doporučím zaujímavý program vo forme asi hodinového prejavu R.Sulíka v národnej rade k eurovalu,je zavesený na
http://www.youtube.com/watch?v=idQLgpLJHoU
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Rozhodne pozriem...
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Už som to videl... To je magor :angry:
maros000
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 03.07.2007 09:24
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maros000 »

Ked opomeniem formu. Tj slova ako do pice, idiot a podobne, a zameria sa na obsah. Tak potom musim zdielat nazor nadomnou :angry: .

Porovnavat Nemecko a Slovensko. To je take......

Staci si kupit v Lidli v nemecku vyrobok a otocit ho na druhu stranu.... kolko je tam jazykov. Hmm..... zeby jeden ?! Nemci si mozu dovolit robit vsetko vlastne, pre seba. My nie. A myslim si ze rozoberat to dalej nema zmysel. Ten pan sa sam zaradil svojim vyjadrovanim tam kam patri, tretia cenova. Len najhorsie je na tom to ze je triezvy, v krcme sa to da este ospravedlnit.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Maros000, dotynka. Len na základe pár vulgárnych slov odsúdiť človeka sa mi zdá značne neobjektívne. Pozrime sa na seba, koľko krát a pri akých príležitostiach niečo nepekné vypustíme z úst. Ja viem pochopiť tohto človeka, že mu na Slovensku záleží a je tak znechutený politikou a korupciou, že sem-tam musí vypustiť z úst aj niečo tvrdšie.

Čo je dôležitejšie ako pár nadávok je, že jeho myšlienky majú hlavu aj pätu. Oponovať je mu trošku ťažké, potom sa niektorí ľudia uchylujú k urážkam.

Že je jeho plán trafený? Áno, je. Že je to takmer neuskutočniteľné? Áno, je. Že je to kontroverzný človek s divným správaním sa? Vyzerá to tak, že je. Ale aj napriek tomu mu fandím V TEJTO VECI.

Tento človek 42 rokov žil v USA, teda má trošičku iné myslenie ako my ostatní.

Existuje jedno porekadlo - "nehovor, že sa to nedá, pretože príde nejaký blbec, ktorý nevie, že sa to nedá a urobí to."
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Tak nebudem hodnotiť tamtoho pána,ale Peter Staňek má oveľa kvalitnejšie prednášky napríklad táto http://www.youtube.com/watch?v=AQuB6CFY ... re=related
maros000
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 03.07.2007 09:24
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maros000 »

Neda mi nereagovat. Prve o co som sa snazil, ked som to zacal pozerat, povedal som si : Dobre !!, forma je strasna nechajme ju tak a podme k podstate a myslienke.

Samotna myslienka toho celeho je tak na max 10 min. Ale to je forma, ak clovek zil 40 rokov USA, ok berem to, nejde mu to. Mozno stratil cit pre jazyk a nevie, ktora nadavka sa ako bere, ale to je podstate jedno.

K obsahu, myslienka zoberme nemecky recept a uvarme podla neho lepsie slovensko. NESUHLASIM. To sa neda.... nie preto zeby bol nemecky recept zly, ale preto ze MY sme Slovaci. Nie sme horsi !!! Nie sme ani lepsi ako Nemci.

Sme INY.

Preto Slovensko ako take by malo hladat svoj vlastny recept. V jednom snim suhlasim, to ze politici nemaju strach je to podstate nasa chyba. Keby nastala krvava revolucia, ako ju on prezentuje lahko sa moze stat, ze zrazu budu sudit jeho a jeho nazory. Tam je nulova istota ako to dopadne a kde sa clovek ocitne ( bude sudit , alebo bude sudeny ). Aj ked je to cesta. Najhorsia moznost je taka, ze moci sa chopia najschopnejsi a najkrutejsi. Nevravim ze treba zabudnut na minulost a ignorovat ju. Len netreba jednostranne ospevovat to co sa podarilo Nemcom. Podla mna je potrebne zozbierat vsetky svetove recepty na uspech a vyrobit si podla nich vlastny usity na mieru pre Slovensko.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Ja len kratko,uz sa vlastne opakujem z inej temy. Chcel by som vediet kde by bol tento pan volajuci po krvi, v prvej linii kde sa udery aj prijimaju ci niekde v bezpeci pokial sa chudoba nepobije....? Vo vela diskusiach je tuzba mladsich-starsich po vojne, naozaj by som chcel vediet kolko percent by to aj zvladla v reale. To nie je uz len pc hra v bezopeci domova ale to, co my pozname akurat z telky.

Poziciavanie bez urokov....bolo by vela takych co by si chcelo pozicat a vlastne nikto kto by bol ochotny poziciavat. Kolko by sa len tu na fore naslo samaritanov co by svoje bubaky porozdavali s neistym koncom?

V case mieru v nasej vlasti (kua skoro ako prihovor sudruha za sociku) tuzit po zverskom vrazdeni a rabovani je chore....

To ze sa to po 89 pobralo nejakym divnym smerom je aj pre mna smutne, riesit to ale krvou aspon podla mne je chore .

Tolko moj kratky bezvyznamny nazor...vlastne som to video ani nedopozeral, nezvladol som to
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

"Maros000, dotynka. Len na základe pár vulgárnych slov odsúdiť človeka sa mi zdá značne neobjektívne. Pozrime sa na seba, koľko krát a pri akých príležitostiach niečo nepekné vypustíme z úst. Ja viem pochopiť tohto človeka, že mu na Slovensku záleží a je tak znechutený politikou a korupciou, že sem-tam musí vypustiť z úst aj niečo tvrdšie.

Čo je dôležitejšie ako pár nadávok je, že jeho myšlienky majú hlavu aj pätu. Oponovať je mu trošku ťažké, potom sa niektorí ľudia uchylujú k urážkam.

Že je jeho plán trafený? Áno, je. Že je to takmer neuskutočniteľné? Áno, je. Že je to kontroverzný človek s divným správaním sa? Vyzerá to tak, že je. Ale aj napriek tomu mu fandím V TEJTO VECI.

Tento človek 42 rokov žil v USA, teda má trošičku iné myslenie ako my ostatní."


1,Ja ho neodsudzujem a už vôbec nie kvôli jeho slovníku.
Jeho primitívne názory však áno...

2,Jeho myšlienky majú hlavu a pätu?! Napríklad tie ľudové milície? :angry:

3,Jeho plán je absolútne nereálny - aspoň v terajšej situácii, ktorá sa samozrejme môže kedykoľvek zmeniť.

4,Aj keby žil na Merkúre - je to podľa mňa uderenec :41c2:
Myslím, že je aj škoda sa ním zaoberať. (aj keď viem, že Hitler začínal tiež len po krčmách fanatizovať národ...)
maros000
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 03.07.2007 09:24
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maros000 »

Bombalino :2f93:

To je pan, ktory poukazuje na problemy. Zdielam jeho nazor, ze problemom je moralny upadok a zle moralne hodnoty.

Nastastie, ze Rudolf Vasky nema charizmu ako Hitler, mohlo by to zle dopadnut :40bd:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Poznate pribeh Oskara Dobrovodskeho z Malaciek ?

Tu je jeho nazor na tohoto pana:

Predvcerom ma navstivil psychopat menom Rudo Vasky, ktory sa ma snazil spolocne s ciganmi z mojho susedstva zmanipulovat na nejaku pofidernu "revoluciu" a navrat do rezimu pred rok 1989. Priznam sa, spociatku som mu naletel na tie jeho zvasty, ze sa treba spojit s neprisposobivymi ciganmi a "povstat" proti sucasnej vlade, no neskor som si uvedomil, ze si "stojim na kabli", hlavne ked zacal vulgarne nadavat na cloveka, ktory mi pomohol a vdaka ktoremu sa nas pripad zacal medializovat a zacalo sa nieco konecne diat! Zacal nadavat na pana KOTLEBU, KTORY MI NA ROZDIEL OD NEHO POMOHOL! Na buduci tyzden v utorok chcel tento fanatik prist znova ku mne, no za poslednych mozno 10 rokov som horsieho cloveka ako je Rudo Vasky urcite nestretol. Boh ochranuj Slovensko pred ciganofilmi ako R. Vasky, ktory nenavidi slusnych, bielych ludi!

Čítajte viac: http://silvestersipos.blog.sme.sk/c/301 ... z23Qb0gZp7
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

maros000-Tak tak Peter Staňek je na trochu inom leveli.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Myslis toho Staneka ehm ekonomickeho poradcu Meciara ?
Dakujem pekne
:40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

LENON nepotreboval poradcov on si aj tak robil čo chcel. :d :D

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných