Dvojcestny alarm k originalnemu DO

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

auditune
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.08.2012 21:48
Zdieľať na Facebook

Dvojcestny alarm k originalnemu DO

Príspevok od používateľa auditune »

Dobrý deň, kedze mi dnes v noci ukradli originalne elektrony rozhodol som sa o namontovanie dvojcestneho autoalarmu s lcd pagerom, no moja otazka znie: existuje dvojcestny autoalarm s lcd pagerom k originalnemu "3 gombikovemu klucu" (škoda octavia 2 fl 2009) ? ide o to aby som mohol pouzivat ten origo kluc resp. DO na otvaranie-zatvaranie auta cez origo DO (central) a ten lcd pager by mi len signalizoval ze sa s autom nieco deje ? s tym ze by registroval ze je auto bud zamknute alebo odomknute cez originalny kluc(DO) ? najlepsie by bolo aj nejaky link priamo na taky alarm. vopred dakujem za vase odpovede.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď ich budeš nosiť oba nie je jedno ktorým tlačidlom auto zamkneš? Alebo pager budeš mať len doma? :41c2:
auditune
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.08.2012 21:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auditune »

dakujem za rychlu odpoved :) pager by bol stale na klucoch ide len o to aby som nemusel napr. otvarat auto cez pager a startovat s originalnym. a za dalsie ci sa to tam nejako nebudu "bit" tie signaly centralu.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

na disky radšej bezpečnostné matice... alarm by som už druhý raz do auta nedal
auditune
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.08.2012 21:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auditune »

octavia vo full vybave a alarm nema iba akoze ta diodka v dverach, no kebyze ma v noci zobudil alarm na pageri tak chlapci maju po ksefte lebo neviem cim skor by som im rozbil hlavy. :3c90:
auditune
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.08.2012 21:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auditune »

lukas.bubo napísal:na disky radšej bezpečnostné matice... alarm by som už druhý raz do auta nedal
prečo ?
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

keď tomu začne drbať a bude si to žiť vlastným životom, zhodíš auto z útesu od nervov
auditune
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.08.2012 21:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auditune »

:40bd: :40bd: :40bd: poznas z vlastnej skusenosti ? preto mam v otazke aj ten dopyt na link. aj dvojcestne maju "svoje dni" ???
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Ach , pozabijat takýchto zmrdov
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Bezpečnostne matice ťa nezachránia len to sťažia.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Proti zlodejom niet alarm.treba si take veci znackovat.daleko sa nepredaju.ja si oznackujem aj zimne puklice.odvtedy ich uz nik neukradol.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Samozrejem je dvojcestny alarm a bude ti sluzit info o aute a odomykanie a zamykanie budes mat original na kluci. Prodi zlodejovi profi ti to nepomoze asi ale fetak co ti ukradol kolesa tak na toho to stacit bude. Na trhu je vela znaciek staci si vybrat a potrebujes verziu CAN BUS. Montaz neni nijak zlozita ale bez skusenosti neodporucam montovat nedopada to dobre. Cena je od cca 100 eur a hore zaalarm , a este podla toho co vsetko ktomu pozadujes.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

cviro123 napísal:Ako ich oznackujes? poskrabes koleso? vyryjes tam nieco? to sa opravi za chvilocku :)
to co ja spravim sa uz neda len tak zamaskovat a je to viditelne stale.skratka si spravim poznavaci znak.z dnu je to uz oznacene tak ze uz aj policajtovi opisem co kde presne je.ale dnes alu disky kradnu len fakt asi fetaci.ved z toho neni ziaden zisk.to by muselo ist vovelkom.u nas sikovny kradli disky z octavii aj s dielmi.octafky stali na tehlach bez naprav trcali len hadicky z brzd a niekedy poloosa.zvysok vsetko slo prec.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

U jedného policajta som videl označené originálne puklice jedinečným spôsobom. Na lúči mal z malým vrtákom vyvŕtane evidenčné číslo auta.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných