drift taxi v BA

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

drift taxi v BA

Príspevok od používateľa hipisko »

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jo, jo, aj Marko robi drifttaxi...
oldoss
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.09.2008 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oldoss »

:2f93: hezkyyy
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Takychto týpkov by som poslal makať k pásu za 3 € na hodinu,

potom by som videl akoby zaobchádzal s autom , na ktoré si POCTIVO zarobil...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Vyššia sila mi nedopriala, aby som vedel pochopiť podobné šoférske zručnosti mimo okruh, akcie.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

A jak málo stačí k detskej radosti..... :2f93:
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Laco, prečo si myslíš, že on si na to nezarobil? Lepšie povedané nezarobil a nezohnal sponzorov? Myslíš, že to auto ukradol? Mne osobne drift nič nehovorí, ale uznávam, že mládenec vie jazdiť. Trochu poznám aj pozadie toho auta, lebo poznám aj sponzora, aj majiteľa servisu, kde mu to auto robili. Nie je to žiaden lopek ani nijaký rýchlozbohatlík.
zoleeka70
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 05.02.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zoleeka70 »

je to pekné, páči sa mi DRIFT, uznávam chalanov čo to vedia na profi úrovni...ALE !!! Nepatrí to do ulíc, sú na to okruhy...ide tu o špeciály a nie o vozidlá do každodennej premávky...a predovšetkým ide o bezpečnosť účastníkov cestnej premávky.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja si zase naopak myslím že práve DRIFT ,treba posunúť bližšie ku nám amatérom do bežnej premávky.Som zvedavý aký priestupok by našili zelené hlavy na krásny prejazd križovatky rýchlosťou 48,8km/h len dverami dopredu.
Je to paráda ,a ak raz budem vlastniť nejakého zadohraba tak to budem skúšať práve v premávke. Okruhy sú príliš sterilné tam chýba adrenalín. :40bd: :40bd: :40bd: :d :D lol lol lol
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hura, konecne sa rozplacnes a bude pokoj :)

V beznej premavke - neviem ci si niekedy bol v Bratislave - by som ta chcel vidiet dverami dopredu. A Markove auto bude na autosalone, uz ho pripravuju. Nadava jak pohan lebo mu nemam kedy pomahat, vysedavam za pocitacom a klepem do internetu :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo v BA som (bohužial) každý deň,a upalovať pred električkou po Radlinského po kolajach je už staré to ma nebaví.Ešte by som trebárs rád skúsil drift v niektorej podzemnej garáži.Napríklad Baumax na Bajkalskej ju má stále prázdnu.Tam by bol dobrý aj zvukový efekt. :d :D :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak dobre ale v podzemnej garazi to nie je v realnej premavke, ked uz sa bavime o tom Baumakse tak podme driftovat na Bajkalsku rovno pred neho do zapchy hore na Pristavny most :)

ale v tej garazi ta istotne s kamerou natocim rad.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

No ak by mu strelila guma a zrovnal tam pár aut, tak potom by som chcel vidieť tu srandu :-(

Dúfam, že pri tom moje auto nebude :-( Šak čo by aj robilo v Blave néééé :-) Takže nech sa tam chlapci tešia :-)

Ja som také niečo zažil, keď išiel na subaru Čerhalmi, či jak sa volá náš prešovský rally jazdec. Do 90 stupňovej zákruty s plným plnom. Bolo to pekné, horšie že v meste ma obiehal cca. v 120-tke, ale vyšlo mu to fajn.

Potom o 2 dni, som videl na tom istom mieste bežné auto vylezené na značke daj prednosť v jazde. Mal šťastie, že vyliezol na značku a ho nepustila, lebo by skončil v rieke. Asi videl toho Čerhalmiho, ako mu to išlo a chcel to skúsiť tiež, len nevyšlo :-)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hovor mi niečo o zápchach ,včera na dialnici to boli rovné dve hodiny, kolona mala 18km.Len v tej zápche si nejak drift neviem predstaviť,tam by som skôr vytiahol jogurta a plný kotel pomedzi autá.To by bolo keby mi tak niekto otvoril dvere,že???? :40bd: :40bd: :40bd:
Ešte pre Kujona - adrenalín (aspoň u mňa) vyvoláva práve to" keby" .Tých milion prúserových vecí , ktoré sa môžu stať a čím je tá pravdepodobnosť vyššia tým ma to viac baví.To sa netýka len dopravy ,ale celého života. :40bd: :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

utekaj vyklepat nejaku socialnu pracovnicku bez ochrany !

co KEBY... ?

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 80honda, fzubaty a 52 neregistrovaných