Dovoz z D vyhorene auto + značky sk na KO a STK

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

starimajo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.04.2014 20:28
Zdieľať na Facebook

Dovoz z D vyhorene auto + značky sk na KO a STK

Príspevok od používateľa starimajo »

dovažam auto z D vihorený motor oprava bude asi 2 mesiace vikonavaná na slovensku . Otazka: bude nejaký problem s prihlasenim auta .je nejaký limit po dobu neho musim auto bezodkladne prihlásit či prihlasi auto až po oprave čo bude cca 2mesiace od kupi ? dajú sa na slovensku požičat slovenské prevozné značky len čo zabehne na stk a ko a pri prihlaseni ich odovzdám alebo musim kupit nemecké prevozné značky (ked že auto je z D ) ???


Auto je v D odhlasené dopravené bude na odtahovke
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kludne môžeš viezť auto na STK pomocou prepravníka
starimajo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.04.2014 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa starimajo »

to viem ale kedže na aute sa bude robit motor chcel bi som prevozne z. viužit aj pri testovacej jazde po oprave a naslednom doladeni a nechce sa mi platit drahu odtahovku ani požičiavat prives a v mojom pripade aj auto s tažnim a ešte aj vodiča čo ma B+E
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Prevozné značky sa už teraz dajú kúpiť aj na celý rok,dajú sa dať na akékoľvek auto podľa nových predpisov /ešte ani mnoho policajtov na DI o tom nevie/...
...Časový limit na KO,STK,EK nieje-môžeš si auto prihlásiť kedy chceš...

...ivko1-neviem ako je to inde,ale u nás Ti NEUROBIA STK ani EK na auta ktoré napr.nevieš naštartovať...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nevidím tam nič o tom, že tam má viezť neštartujúce auto... :41c2:
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Vyplýva mi to z toho,že píše zadávateľ o vyhorenom motore a ivko1 mu píše že ho môže doviezť na STK aj na prepravníku...
...Je jasné že na STK si môžem auto doviezť ako chcem,chcel som tým len povedať,že musí byť plne pojazdné...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A kde vidíš, že by mu ivko písal, aby ho tam viezol teraz pred opravou?!
starimajo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.04.2014 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa starimajo »

Diky za radi ohladom tich značiek našiel som vela ponuk od sukromnich osob ale ked rodičia kupovali auto mali prevozne od policajtov s platnostou 30 dni to už nefunguje ??? lebo na strankach inšpektorátu som nič také nenašiel
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Keďže zadávateľ témy sa pýta,či auto musí bezodkladne prihlásiť a ivko1 mu píše,že ho môže doviezť aj na prepravníku tak z toho sa to dá pochopiť aj tak,že ho tam môže doviezť aj v stave v ako je...
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

starimajo napísal:Diky za radi ohladom tich značiek našiel som vela ponuk od sukromnich osob ale ked rodičia kupovali auto mali prevozne od policajtov s platnostou 30 dni to už nefunguje ??? lebo na strankach inšpektorátu som nič také nenašiel
...Áno,je to aj teraz tak,ale zmena je v tom,že na DI sa dajú tieto značky kúpiť na až rok...
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

stari majo...,neviem,co kupujes za zazrak,musi to byt zrejme len nejaky raritas,ale mas len 2 moznosti....Dovez auto na podvale,je totálnou zbytocnostou kupovat cervene prevozky a to tiez z 2 dovodov...Po prve,ak kupis prevozky otazne je,ci v danom limite poskladas auto a po druhe,neviem,ci ti na vrack vydaju vôbec prevozky...Totiz autiak musi splnat iste podmienky...Ak ho tahas na podvale na SK,co ti brani ten kusok cesty na STK auto po oprave dotiahnut?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

starimajo napísal:nechce sa mi platit drahu odtahovku ani požičiavat prives a v mojom pripade aj auto s tažnim a ešte aj vodiča čo ma B+E
Ides sa pustat do opravy zhoreniny a odtahovka alebo vozik sa ti zda byt drahy? Ja to vidim asi tak ze o nejaky mesiac tu bude dalsie auto na predaj a v popise bude ,,predam z casti opravene vozidlo , treba uz len dokoncit nejake drobnosti a prihlasit,, Podla mna sa na to vyprdni kym je cas
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Je možné,že si ho chce urobiť pre seba a oplatí sa mu to...
...Jeden môj známy tiež tak kúpil za pár eur auto zo zhoreným motorovým priestorom,nakoniec motor bol OK,káblovačku a rôzne drobnosti okolo motora zohnal tiež za facku,kus práce a o mesiac auto predal za 5.500 eur tu v meste a auto dodnes jazdí bez poruchy.Čistý zisk 3.000 eur...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

v tom pripade keby sa mu to tak malo vyplatit by tu asi nenapisal ze odtahovka alebo pozicanie vozika je drahe.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Možno len začína a nemá eurá nazvyš-kto vie...???

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných