Dovoz auta z Maďarska

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ocguru
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.01.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Dovoz auta z Maďarska

Príspevok od používateľa ocguru »

Ahojte,

chcel by som Vás požiadať o radu. je nejaký spôsob, ako dostať auto zakúpené na slovensko po vlastnej osi?. tzn. na akých značkách by som ho vedel previesť, tak aby som sa nedostal do problémov. Písal som jednej firme ohľadom prevozných značiek, ale odpoveď som nedostal žiadnu. Nemám možnosť ťahať vozík a odťahovka by bola dosť drahá.

chcem kúpiť staršie staršie auto - skoro veterán, také na slovensku v ponuke nie je .

Prípadne ak viete o nejakej firme, čo sa špecializuje na maďarsko a vozí viac áut. Predsa je tam taká jazyková bariéra.
ďakujem

Ondrej
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Jazyková bariéra je najmenej. Stačí, keď ponúkneš adekvátne € niekomu z prihraničnej oblasti a určite sa s tebou prevezie a preloží čo treba priamo na mieste. Je to nákup auta - nekupuješ raketoplán :). Prevozky su Ztkove - tie sa vybavia bez problémov...
Z ktorej časti našej krásnej domoviny si?
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axer »

Kupoval som nedavno z Madarska prives,dohodol som sa s predavajucim aby mi vybavil u nich odhlasku a prevozne znacky aj s poistenim,mali platnost 1 mesiac a neviem presne kolko som mu za to dal,ale tusim 50tis Ft,co je neakych 170e,neviem kolko to stalo oficialne a kolko si tam prihodil,ale mal som to bez starosti.A s autom sa to zrejme moze dat vybavit asi neako podobne.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Ja som tam isiel pozrel si auto, spisali sme zmluvu na takom specialnom tlacive s dvoma svedkami, isiel som domov, cez banking som poslal Madarovi peniaze. O dva ci tri dni, ked mal Madar peniaze na ucte, sadol Madar do auta, jeho zena do druheho a prisli ku mne domov. Madar si odmontoval znacky, vratil sa domov a asi o tyzden mi prisli postou odhlasene doklady.
ocguru
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.01.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ocguru »

2 Rolfos.

presne to som sa chcel ešte opýtať, či maďari musia nejako špeciálne odhlásiť vozidlá na export. Ale ak som správne pochopil tak áno.

Ja auto chcem ísť rovno zobrať keď sa dohodneme. tento typ nemá zmysel pozerať. STK má, lak je OK a viac netreba.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Robi sa odhlaska, pise sa poznamka na zadnu stranu tschnicaku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných