Dopravna nehoda

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

Marek prosim ta potom daj vediet ako to dopadlo kolko ti prislo z poistky a ktora poistovna
marek.x
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 24.04.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek.x »

Uz mi prislo vyjadrenie k nehode z ali..u. Auto ohodnotili ako som predpokladal,presne na sumu 2696,80€. Odratali zostatkovu hodnotu 730€ . Poslali nam 1966,80€. Oprava ma vysla na 440€ plus moja praca. Takze sme spokojny.
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

Marek ďakujem za odpoveď. Takže vyplatili 75% hodnoty auta ako som hovoril.Poprosìm pánov na začiatku témy ktorý majú know how a dlhoročné skúsenosti s poisťovňami a servismi nech sa vyjadria k tomuto.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Ako sa mam vyjadrit ak som auto nevidel ani na fotke?Ak som dobre cital tak zostatkovu hodnotu vyratali na nejakych 700€,takze z trehovej ceny minus 700.Odkial by som mnal vediet ze trhovu cenu vyrataju na nejakych 2900€?Keby som bol videl auto aspon na fotke tak by som sa k tomu vedel vyjadrit,lebo ak skoda by bola cca len 1500€,a zostatkovacena 1400,tak by platili len rozdiel.Kapioto???
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Viete mi niekto ozrejmiť pojmy? Ak je auto uznané ako Totalna škoda tak sa neoplatí ho opravovať a majitel by ho mal dať ekologicky zlikvidovazoť. Náš zákon neumožňuje majitelovi čokolvek demontovať z vozidla odovzdávaného na ekolikvidáciu. Tak ako môže mať auto po totalnej škode nejakú hodnotu, ak ho majitel musí celé odovzdať na šrotovanie.
Beriem do úvahy len jednanie v intenciach zákona.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

Odkial by si to mal vediet?Staci si precitat popis zadavetela a na zvysok uz dojdes ked s tym teda robis denne.Precitaj si svoje prispevky a pozri co v nich radis a tvrdis,ale tak hlavne ze vsetci su pre teba a truckera mudrosi a kkti...
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Totalna skoda-ked cena opravy je vyssia,alebo je uz priblizne 70-80 percent hodnoty auta.Nemusi sa zlikvudovat.
Bostin-teba radsej neidem komentovat,lebo by som dostal hned cervenu kartu.S temou skoncim.Co som si pisal,stojim si za tym,lebo skusenosti mam ovela viac s poistivnami ako ty s jednym autom.
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

Nevieš o mne nič,tak to nekomentuj,toto ti nevyšlo a nezaškodilo by aby si si to uznal,že červenú kartu a co ako teraz?Ale poradím ti,skus si niekedy dovidiet aj ďalej od svojho nosa
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

bosston : o Avelmakovi všetci vieme, že niečo dokázal a má vedomosti. Kdežto pri tebe je tu vidieť akurát velká huba .
Čo už každý má niečo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných