Dopravné nehody

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Dopravné nehody

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...umyselne davam novy temat,hoci pred par dnami tu bolo upozornenie na...Policajnu dopravnu akciu...Mozete si vypisovat na tychto strankach a upozornovat ludi kolko chcete,ale ako vidiet na vysledkoch z TT kraja,kde aj tak zahynulo 5 ludi,velmi mladi vodici,tak sa to mija ucinkom a z mojej strany aj velkym nepochopenim . . . http://krimi.cas.sk/clanok/163084/pocas ... hlost.html
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Predvčerom ma zapojili do reťazovky, bol som včele, zadok mi rozflákali, vinníci mali obuté lacné gumy z netu, trochu popršalo a bolo.
Sa chlapec čuduje, že nové gumy a neubrzdil. :..:
Ja mám Hankook z normálneho skladu = čerstvý a prvotriedny tovar a ubrzdil som s prehľadom.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...mas smolu...,ja by som mu podakoval...,po nasemu....
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

http://krimi.cas.sk/clanok/159982/mladi ... ieste.html
...a tomuto uz vonkoncom nerozumiem...deti...zabijaju deti....
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...boa...,a tolko sa tu o tom popisalo...,rozoberalo...,hadalo a preklinalo...,ako ked hrach hadzes na stenu....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

len keby sa ti UberPiloti dvadsat-rocni vedeli raz na jednom mieste stretnut vsetci a vyhynut... to by bolo fajn.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

mp3turbo napísal:len keby sa ti UberPiloti dvadsat-rocni vedeli raz na jednom mieste stretnut vsetci a vyhynut... to by bolo fajn.
:3020: :3020: :3020:
Ghaur
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 14.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ghaur »

LOCHNESS napísal:
mp3turbo napísal:len keby sa ti UberPiloti dvadsat-rocni vedeli raz na jednom mieste stretnut vsetci a vyhynut... to by bolo fajn.
:3020: :3020: :3020:
neviem prist na vhodne slova :3020:
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

Presne tak...
a ešte sa tu idú mladíci rozčulovať, že on aj keď má len 20 rokov, tak jazdí lepšie ako 40 ročný pánko...
A v čom?
Že vie stupiť lepšie na plyn a obehne toho 40 ročného šoféra, ktorý ide ako človek, nie ako debil?
Stále zabúdajú naši mladí "akože vodiči" že popri cestách sú "bohužiaľ" väčšinou kríže mladých vodičov, ktorí si mysleli, aký dobrí vodiči sú...
Mám niečo málo do 40-ky, ale stále si nemyslím že som dobrý vodič...
A to som už niečo odjazdil... A nie na kamióne po diaľniciach, ale po mestách v okolitých štátoch...
Stači si ísť pojazdiť do Talianska, napríklad od Milána... To čo tu v Bratislave považujeme za hustú premávku v špičke, oni majú vo večerných hodinách, keď už nikto nejazdí, len zábudlivci a ženy s nákupmi... A možno rozvoz Pizze...
Celé je to o tom, že aj ja som bol mladý, aj mne dohovárali, aby som nejazdil ako pako a tiež som nikoho nebral vážne... Ale až keď vám zopár kamošov uschne na strome, alebo mu idete na pohreb, lebo sa niekde vysypal, potom človek (aspoň ja osobne) začne uvažovať, či má to ponáhľanie sa a frajerina vôbec nejaký zmysel...

A ako som už nie raz spomínal, ľutujem toho, kto by mi zabil syna...
Oko za oko, zub za zub... Do basy by neišiel...

rudolfo63 napísal:...boa...,a tolko sa tu o tom popisalo...,rozoberalo...,hadalo a preklinalo...,ako ked hrach hadzes na stenu....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zase všetci jednostranne ,tak sa teda do mňa obujte.Nie som mladý vodič papiere mám 25 rokov jazdím na všetkých typoch aúta jazdím tak ako ja uznám za vhodné.To znamená že pokial je jedno koleso na ceste tak je to ok.Tento štát nemá žiadne právo kohokolvek zo svojich občanov pokutovať,lebo mi ho živíme zo svojich mozolov.A ked niekde neubrzdím ???? ved práve na to platím pzp,a kto si to chce vybaviť ručne stručne priamo na ceste ?? Aj tomu vyhovieme preto nosím za sedačkou bejzbolku. :d :D :d :D :d :D :d :D
Ghaur
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 14.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ghaur »

oco13 napísal:Zase všetci jednostranne ,tak sa teda do mňa obujte.Nie som mladý vodič papiere mám 25 rokov jazdím na všetkých typoch aúta jazdím tak ako ja uznám za vhodné.To znamená že pokial je jedno koleso na ceste tak je to ok.Tento štát nemá žiadne právo kohokolvek zo svojich občanov pokutovať,lebo mi ho živíme zo svojich mozolov.A ked niekde neubrzdím ???? ved práve na to platím pzp,a kto si to chce vybaviť ručne stručne priamo na ceste ?? Aj tomu vyhovieme preto nosím za sedačkou bejzbolku. :d :D :d :D :d :D :d :D
Nad tym rozmyslam uz aj ja kedze nedavno tu bol pripad ked si 1 mladik lahol na cestu a druhy sa skryl. Ked okoloiduci vodic zastavil ze mu ide pomoct tak ho zbili do bezvedomia a ukradli vsetko co sa dalo.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..oco..,toto nie je o jednostrannosti a ty medzi tych najmladsich tiez nepatris,takze uz by si mal mat rozum...Lenze rozum straca dnesna mladez s pocitom alebo necitom sebe vlastnym a s heslom...Co sa my moze stat...?...Cim viac koni pod kapotou...,tym lepsie...!!!
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

vcera Dubnica..modre saxo alebo nieco podobne a zenska za volantom vo fakt fakt velkej rychlosti po stredovej ciare..keby sa neuhneme tak je v nas..prva myslienka asi bola "ozrata"..hm,ideme dalej a asi o cca 200m C3 z rozflakanym blatnikom a traja ludia pri nej z krutiacimi hlavami...uz viem kam sa tak ponahlala! ona zdrhala lebo to .ebla do tej C3! neuveritelne a uz som aj vedel preco do nas skoro .ebla...ona hladela do spätaku ci za nou niekto nejde kedze drbla do toho auta a nedivala sa na cestu a myslim ze by aj fukla..a ja ze naco by kto cumel do spätnych a letel ako o zivot..ak tadial niekto isiel okolo 15.30 tak to bolo na vjazde do Dca od IL.
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

jonathan104 napísal:nuž čo povedať, asi len toľko, že sa tomu vôbec ale vôbec nečudujem.
Toť nedávno som mal v jeden jtéme rozpravu s peto103,evidentne mladý chlapec, ktorý sa pozastavuje nad tým, že jeho nadpilota bude niekto obmedzovať nejakou dopravnou značkou a on to na otcovom aute zvláda a jemu sa predsa nemôže NIČ stať.Len takýchot a jemu podobných a ich obetí sú plné cintoríny.
dovolim si uviesť na pravu mieru to, čo si tu napisal.
No dovoľ, nevsúvaj mi do úst veci, čo som nepovedal. Nikdy som si o sebe nemyslel,ze som skvely, talentovany, dokonca ani nadpriemerny vodic, opakujem NIKDY!!. a vyprosim si aby ma tu profiloval nejaky janko hraško, ok?

To, že mam 22, to neznamena, že si ma dovoliš automaticky zaradiť do skupiny retardov, čo sa na ceste nevedia vmestiť do kože.
Tty si ma vtedy absolutne nepochopil, aj keď som sa ti to pokusal viac krat vysvetlit. Vidim, ze nasu malu vymenu nazorov nedokažeš stráviť. ale mne je to fuk. Názor na teba som si už urobil a len si ma v tom utvrdil.

Na toto forum chodim mozno rok (aktívne) a za ten čas som sa dozvedel o autach neskutočne veľa. Chodim sem, lebo mam auta rad. Respektujem miestnych fachmanov a autority, ktore tu su. neboj sa, nie si medzi nimi.

Ano, jazdim na fotrovom aute, (ked niekde potrebujem zajsť) s tým, že v novembri si kupim vlastne auto za vlastne prachy. Nemam sice deti, ale mam 10 ročnu sestru a tiež nechcem, aby skončila pod kolesami nejakeho blázna. Či už má 40, alebo 18. Odsudzujem to, že tu niekto bavi kinga a keď niekoho zabije, tak si uvedomil, čo spravil a už je zrazu posratý.


A Rudolfo:
sa tu obúvate do ľudí, čo tu prídu prvý krát, niektorí, opakujem niektorí v nevedomosti, lebo to tu nepoznaju založia novu tému a do neho hneď j.bete. Toto je podľa teba čo? Toľko tem o nezodpovednosti, hazarde, o vodičoch čo jazdia extremne rychlo, niektori neskutočne nadrbaní atď atď. Na čo to je dobré? Mysliš že tvoj prispevok niečo zmeni? Si myslim že nie. Jedine, čo sa dosiahne je to, že sa tu v lepšom pripade kvalitne vyhádajú majitelia "silnych" aut s majiteľmi slabých, starí skúsení tu nakladajú mladým "zajacom" jak mne ten chudák jonathan104, mladí Schumachri tu nakladajú starším... Načo je to dobré?????????
Šak nech sa tu riešia veci, ktoré majú a nie toto, čo nikde nevedie.



toľko asi z mojej strany.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

rudi sorry, ale mozu byt jake chcu zakony aj nehorazne vysoke pokuty . Vzdy sa najdu ludia ktory si myslia, ze su majstrami sveta a nic ich nezastavi, nikto ich nikdy nenauci inemu sposobu
Napísať odpoveď

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných