DIALNICNE MYTO

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tritonsf
Príspevky: 545
Dátum registrácie: 30.08.2006 16:50
Zdieľať na Facebook

DIALNICNE MYTO

Príspevok od používateľa tritonsf »

Ludia nedá mi nezareagovat na jeden príspevok kt. som cital na nete. Vraj je spoplatnený celý úsek Martin- TR, myslim tú starú rozmlátenu betonku.Netyka sa ma to,ale co sa deje v tomto state je uz ozaj SILA! Lutujem vsetkych podnikatelov kamionistov. Niesom zastancom ani Fica, ani Dzurindu, ale toto sa za minulej vlady nerobilo(aspon co ja viem,az taky zbehli niesom).Vsade platime dane,dialnicne poplatky a vysledok??????? :38eb: Pre mna bol vysledok jediny,zlomena pruzina na prednom kolese na ceste do Ziliny.....urobme s tym uz nieco, lebo ma to uz fakt SERE!!!!!!!! :4012:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

tu sa možeš aj zapalit na namestí . . . a aj tak ti to nepomôže :41c2:
maximilian76
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2009 15:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maximilian76 »

tí kamionisti bojujú aj za nás všetkých, najdrahšie PHM, najdrahšie cesty, chalani ja vám držím palce
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

to je pohoda teraz v spravach bolo ze pri hraniciach s ceskom , zaratavaju ludom co prejdu usek 3 km ako keby presli 29km, a to uz je fakt brutal , ale secko sa riesi vsetko je v poriadku , nijaka chyba sa nikde nestala , vsetko je ako ma byt :3c90: :3c90: :3c90:

Podme volit FICAaaaaaaa :28b7: :28b7: :28b7:
roxbury7
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 28.03.2007 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roxbury7 »

všetci furt len stenete. konečne sa za cesty platí ako sa má a to že sú rozbité - holt pretažené kamióny.na ceny palív nariekajú furt. pred rokom ked bola nafta asi najdrahšia ...a dnes je nafta cca o 10skk lacnejšia a furt niekto stene. to že sa mýto nerozbehlo ako sa malo a kamionisti musia čakat dlho na prechodoch je trošku iná káva... treba vydržat !!! :300f: :300f:
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplex »

roxbury7 napísal:všetci furt len stenete. konečne sa za cesty platí ako sa má a to že sú rozbité - holt pretažené kamióny.na ceny palív nariekajú furt. pred rokom ked bola nafta asi najdrahšia ...a dnes je nafta cca o 10skk lacnejšia a furt niekto stene. to že sa mýto nerozbehlo ako sa malo a kamionisti musia čakat dlho na prechodoch je trošku iná káva... treba vydržat !!! :300f: :300f:
Blbost, ze pretazene kamiony...
NEKVALITNE CESTY !!!!
roxbury7
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 28.03.2007 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roxbury7 »

ano kamarát pretažené kamiony!!! od osobákov by to asi nebolo také rozjazdené:D ked nová cesta vydrží tak max . 5 rokov a zase sú na nej kolaje to mi chceš povedat že to urobili osobáky že?? :4090:
zefoo
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 01.02.2009 02:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zefoo »

roxbury7 napísal:ano kamarát pretažené kamiony!!! od osobákov by to asi nebolo také rozjazdené:D ked nová cesta vydrží tak max . 5 rokov a zase sú na nej kolaje to mi chceš povedat že to urobili osobáky že?? :4090:
Mozno tym chcel povedat ze mame na h*vno cesty ktore nic nevydrzia.
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Re: DIALNICNE MYTO

Príspevok od používateľa jalabert »

tritonsf napísal:Ludia nedá mi nezareagovat na jeden príspevok kt. som cital na nete. Vraj je spoplatnený celý úsek Martin- TR, myslim tú starú rozmlátenu betonku.:
Je úplne jedno akej kvality je spoplatnená cesta. Dôležité je, že je vetvou medzinárodného ťahu a jazdia tam kamióny.
Len tak mimochodom mám pocit, že cesty 1. triedy boli spoplatnené aj predtým ibaže nie elektronicky, ale "nálepkovo":)
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplex »

roxbury7 napísal:ano kamarát pretažené kamiony!!! od osobákov by to asi nebolo také rozjazdené:D ked nová cesta vydrží tak max . 5 rokov a zase sú na nej kolaje to mi chceš povedat že to urobili osobáky že?? :4090:
Este raz: NEKVALITNE CESTY MAME.
Viem, o com hovorim...
Velmi velmi nekvalitne !!!
FabianJ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 13.01.2008 11:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FabianJ »

je to trosku mimo temy ale chcel by som sa Vas opytat ci ked je SUV + autoprepravnik a na tomu nalozene auto tak aj pre mna plati myto? alebo staci obycajna dialnicna nalepka? Dakujem za odpovede
Gustoo
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 15.05.2008 21:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Gustoo »

nuz ak to pojde takto dalej. vela zakonov a nielen myto je dnes o tom ze od nejakeho datumu maju platnost ale to ze nikto o tom nic este nevie aj ty co otom maju nieco vediet nic nevedia, technika, ludia ... proste nic neodskusane, nic nepripravene ale plati zakon tak sa poser a rob si co chces ked ho porusis pokuticka....

ku kvalite ciest - ako vsetko co sa dnes robi. robosi na stedry den vykopavali asi tyzden staru vodovodnu pripojku lebo praskla - nevravim otom ze tam nechali jamu zasypanu strkom v ktorej sa spravila diera a mozes ist na geometriu ked do nej vletis, v jednej obci starosta spravil stav. pozemky a dal vybudovat siete a cesty - plyn je... krizom do pozemkov, 1/3 ciest je momentalne vytrhana lebo nezvladla napoj jedneho nakladaku - riesi sa to vramci reklamacie - dali tenky asfalt, R-ka pri Zarnovici - vytapa tam obce lebo projektant pri miliardovej zakazke nemyslel na to kade bude tiect voda ked naprsi, 25 decembra som vletel do vymolu ktory mi dobreze neodrhol napravu - zaujimave je ze je tam kde bol aj mynuly rok - ale sak opravujeme ich ucinou modernou metodou - len tak dalej SLovensko
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

roxbury7 napísal:všetci furt len stenete. konečne sa za cesty platí ako sa má a to že sú rozbité - holt pretažené kamióny.na ceny palív nariekajú furt. pred rokom ked bola nafta asi najdrahšia ...a dnes je nafta cca o 10skk lacnejšia a furt niekto stene. to že sa mýto nerozbehlo ako sa malo a kamionisti musia čakat dlho na prechodoch je trošku iná káva... treba vydržat !!! :300f: :300f:
pochybujem ze mas vobec auto podla toho ako rozpravas , keby si o tom nieco vedel tak by si vedel v akej situacii su mali prepravcovia ktory maju mensie zisky.

Odporucem vsetkym si vyratat aky je rozdiel ceny oproti dialnicnym znamkam a mytom, vyde vam kurewsky zaujimave cislo, ked som si to varatal tak mi bolo na vracanie.

staci si vyratat ze za prvych 6 dni sa vybralo 27 mil. eur a predanych bolo 70 000jednotiek(v tom su aj zahranicne kamiony) :..:
pirky
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 28.05.2008 09:29
Zdieľať na Facebook

NEKVALITNE CESTY-ROBIA TO FUSERY

Príspevok od používateľa pirky »

Vsade robia cesty sami amatery, ciganske firmy , a velko firmy vaho, dopra, cize vladne firmy. robim tam tak viem o com hovorim. cesta musi vydrzat ovela viac ako o 30 percent pretazeny kamion.
a z myta peniaze na cesty nepojdu. vsetko predrazene o viac ako 300 percent, co sa tyka materialov. setri sa. atd. ak niekto povie ze cesty su znicene pre pretazene kamiony je idiot. NEKVALITA CIEST

vid.: uplne nova dvojpruhovka z PP do Matejoviec. sama vlna skoro ste si rozbili zuby o volant., o nieco neskor vlny vrezovali, a nakoniec dali dole cely koberec a znova nalialy novy. kolko krat sa to predrazilo??????

ale zly je zaklad . Ak robia firmy sirokeho a ostatnej zberby tak to budeme vsetko preplacat
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplex »

FabianJ napísal:je to trosku mimo temy ale chcel by som sa Vas opytat ci ked je SUV + autoprepravnik a na tomu nalozene auto tak aj pre mna plati myto? alebo staci obycajna dialnicna nalepka? Dakujem za odpovede
M1 / M1G - nepodlieha mytu (ANI ako suprava) !!!

vid: http://forum.autobazar.eu/myto-t16903.html

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných