Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Ešte aby som nezabudol, spúšťaj to ako správca.

Ja osobne by som spravil virtuálny PC s Win XP. Tak to pôjde na 100%, neviem aký si technicko-informačný typ. Ale je to veľmi jednoduché, ak si netrúfaš určite veľa ľudí v tvojom okolí ti s tým pomôže. :)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

cviro123 napísal:XP je jeden perfektny operacny system.
Pane Cviro, hovorite mi z duse!!!
Pecena hus nech kopne vsetko novsie...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Android a torque pro a elm 327 BT
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

marianvargas: mas silne motivacny podpis, tak sa nim riad, zmen mysel a pozri si na youtube jedno jedine video, kde je navod ako cez virtualbox nainstalovat XP-cka. Nemusis riesit ziadne ovladace ani na mac-u. Takisto ani ziadny antivir, kedze pre tento ucel internet nepotrebujes. Je to otazka cca 2 hodin (15min pozretie videa, instalacia VirtualBoxu, nastavenie VirtualBoxu, stiahnutie XPciek, instalacia a uvodna konfiguracia). Takze ako pises, mysel je limit. Mysli na to. Zmen sa. Mas na to. :d :D
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Ano, zozen si XP so SP3 a nebudes mat problem so ziadnymi ovladacmi.
VirtualBox pre MAC stiahnes priamo z ich stranky: http://download.virtualbox.org/virtualb ... 37-OSX.dmg
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ja sa divim ze niekto taku blbost kupi a neodskusa pred kupou.ved pridem tam autom predavajucemu poviem tu mi to nahraj do notasu a spusti.nejde neberiem.u mna to inac ani nikdy nebolo.je to strata casu nahravat to zastarale xp a skusat ci sa to rozbeha a zaberie to kopec casu,nieco co bolo kupene v chine za par dolarov prebehlo to cez par ruk a teraz sa to zasa predalo.skratka do buducnosti ak kupujes diagnostiku nech to funguje aj na aspon win 7 inac to nema zmysel.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

bajo777 napísal:
cviro123 napísal:XP je jeden perfektny operacny system.
Pane Cviro, hovorite mi z duse!!!
Pecena hus nech kopne vsetko novsie...
Len sa pridám,všetko čo za čosi stojí mi beží na XP
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

cviro123 napísal:Seven kolko operacnych systemov mas preskakanych s diagnostikami a instalaciami? :)
pokial opravujes vraky co asi aj bude tak sa musis trapit.zacni opravovat normalne auta.win7 soft kabel a vsetko fici.ziadne programy na android spojenie cez bluetooth wifi nic.spravny kabel spravny soft k nemu a neni problem.nahrajem zapojim kabel do prislusneho portu usb alebo iny a musi to ist.nejde tak ten soft je vies odkial.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Seven ja som mu dal tip na easy riesenie bt s androidom...chce len citat a mazat, tak naco kabel bohvieaky a vlacit pocitac? Kukaj jaky je pekny, na fejsbuk ma isto mobil s obrazovkou jak ja mam telku...
Som si isty ze motak s fabrickou diagnostikou co by mu ju aj tu cviro na zlatej tacke podal aj tak viac nezmoze, len bude valit bulvy, pripadne to cele este dodrbe...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

K tomu, že všetko dobre ide na W XP... Je to spôsobené tým, že ten operačný systém bol na trhu strašne dlhú dobu a akurát v twj dobe prišiel boom čo sa týka týchto elektronických vecí. Dosť tomu dopomohlo, že to bol prvý systém, kt. bol užívateľský príjemný, otvorený, a hlavne používal sa na 90% PC.
W Vista nepokladam za Windows...bol to len čisto Marketingový ťah. Vlastnil som ho 3roky, viem ako išiel a skrátka des a hrôza.
W 7 pokladám za poriadneho nástupcu W XP, 7cka je naozaj vydarená.
Čo sa týka W8, má ho priateľka no nadáva naň a ja tiež. Je to pomalé, absencia štartu, okná, vseliake zakomponované rohové presuny a skratky....vôbec mi to nesedí, no mam s tým malo skúsenosti. Tak nemôžem moc hodnotiť.

Aktuálne ficim na W 10 príde mi to ako W7 čiastočne spojená s W8. Zatiaľ som spokojný, čakám že ešte fixnu optimalizáciu. Dlho trvá po prebudeny zo spánku dokedy sa spamätá. (cca 30 sekúnd) pri 7cke to bolo do 5tich. Na tom istom Hardware.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

cviro123 napísal:No vidim, ze tomu rozumies tak by si mi mohol pomoct ako nainstalovat aktualne Xentry na ssd na klasickom mi to ide paradne cez wifi aj Vediamo, Odis 2.2.7 mi funguje paradne cez bluetooth ale flashovanie jednotiek ide resp. je mozne len cez kabel, Rheingold ide tiez vyborne cez ENET, DoIP bavi tiez. Tak ma laskavo neskusaj :)

Kuk :)

Obrázok

Developer data su len v nemcine a ciastocne v anglictine ale ucim sa :)

Obrázok
presne o tom pisem ty uzivas stary soft a robis stare auta tam je vsetko este za opicami.pouzivanim tych vynalezov na wifi bluetooth to vsetko su china blbosti.kabel je kabel.zacni robit moderna auta.az tie vraky nebude nikto opravovat sami vymiznu.k tomu ssd disku.tych info a programov je na internete hafo ako na to.kup si maly notas napr z win 8 a z usb kluca si sprav zdroj kde to bude mat win xp ak ho uz az tak potrebujes.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

seven549...ktorý diagnostický soft ovládaš dobre ? Existuje taký ?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Coby docestoval z buducnosti, tam uz to stare sunky su lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mhlavaty napísal:seven549...ktorý diagnostický soft ovládaš dobre ? Existuje taký ?
vsetky kazdy mi uz presiel cez ruky.ale ja sa nezivim opravou aut opravujem len svoje a sem tam niekomu ak mam cas.skratka uz to mam len ako hobby.za par drobnych s tym nestracam cas.prachy sa daju zarobit aj inac a rychlejsie.preto je u mna blbsot riesit nejaku diagnostiku na opravu auta ako tu cviro hodil obrazok od sbc.ved tam nic neni co tam sledoval len natahoval cas aby skasiroval zakaznika.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Takže ani jeden.V tom nie je vlastne vôbec problém,mne je dávno jasné že sa tým neživíš a ani nemáš šancu niečím takým živiť,chyba je iba že sa vyjadruješ k veciam s ktorými nepracuješ.

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných