***Debata o všetkom***

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

ho hoo tento blue driver dokáže čítať aj živé hodnoty či dokonca chybové kódy s prevodovky a ABS toto nie je čína toto robia amíci
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

mato.soky : ver tomu že to nevie o nič viac ako krabička za 8€ z číny

To len niekto vymyslel aplikáciu, k tomu si dal navyrábať "vlastné" moduly a celé to predáva za nekresťanský peniaz
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Torque poznas? Kupis k tomu elm327 s bt a mas to iste ;-), 100$ je trosku mimo za taku hracku :)
Je to lepsie ako nic, ale na urovni zakladnej informacie, uplne ze diagnostikou by som to nenazyval...trebars miesto palubneho pc kto ho potrebuje...dobre riesenie, ved smartfon ma uz dnes kazdy...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Takúto reklamu-posolstvo chválim.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

http://www.sme.sk/c/7984357/arcibiskupa ... tveho.html

Ak odletel smerom hore, tak ja sa vzdávam toho, aby som bol spolu s touto sviňou v nebi. Mal som spolužiaka a neskôr kamaráta, ktorého sexuálne zneužíval jeden farárko. Farárko zomrel a vtedy sa mi kamarát s týmto zdôveril. Veľmi kvôli tomu trpel celý život. O pár rokov na to sa obesil.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ahojte, toto ma zaujíma a bol by som rád, keby mi niekto znalý na to dal odpoveď. Často vidím v TV, ako niekoho okradli, hlavne ženy - ich kabelky, kde samozrejme mali aj bankomatové karty. A hneď aj uvedú, že zlodej si z tých kariet vytiahol 50-100eur, niekedy aj vyššie sumy. Moja otázka znie - AKO? Ako mohol vedieť heslo k prístupu účtu? Prepokladám, že okradnuté ženy nemali heslo napísané na papieriku hneď pri karte... Teda akým spôsobom sa dostal k heslu? A dá sa proti tomu brániť? Ďakujem.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

u zien je mozne absolutne vsetko lol , tiez si myslim ze tie bezkontaktne platby su za tym :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja si myslím, že skôr PIN napísaný pri karte. Hotovosť bezkontaktne nevyberieš a platby sú obmedzené sumou 20 €. Takže zas a znova ľudská hlúposť. Ako tá sliepka čo dala 15 tisíc jasnovidke...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ďakujem za rýchle odpovede ;-)

O tej jasnovidke som tú reportáž tiež videl... Je to smutné, že sa ľudia takto dajú ľahko zmanipulovať a okradnúť. Tá žena mohla ísť aj s dcérkou na liečenie do špičkovej súkromnej rakúskej kliniky a ešte by jej pár tisíc zostalo, príp. iným dôveryhodným spôsobom investovať do zdravia dievčatka.

Na druhej strane možno už vyskúšali všetko a nedostalo sa im veľkej pomoci... Aj to je žiaľ veľmi možné na tom našom Slovensku.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Zapamätajte si milé deti, že aj na staré kolená môže byť človek idiot. Mám známeho v Rakúsku, starší pán, ktorý potreboval upratať záhradu od zbytočností a pivnicu. Doporučil som mu jednu osobu, s ktorou som bol spokojný a nikdy s ňou neboli problémy. Dohodli sa, pricestoval, upratal, urobil čo bolo treba. Starší pán ho vyplatil, ešte aj išiel s ním dotankovať plnú nádrž a pozval ho aj na obed. Po obede si starší pán išiel zdriemnuť a predtým sa odlúčili s mnou doporučenou osobou. Po pár hodinách starší pán vstal a zahmlilo sa mu pred očami. Mikrovlnka, kávovar, sada nožov, kosačka a ešte pár iných vecí skončila v rukách nového majiteľa... Mravček, ktorý behá po zemi, je 100 poschodí nado mnou.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

By ste neverili, koľko ľudí má PIN napísaný priamo na karte. Lístočky v kabelkách alebo peňaženkách, medzi dokladmi.....
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

japonsky tuning :), japonsky zmysel pre krasu lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Toto je hnus ale inak sa to používa hľavne pri závodoch rozdieľ kontaktu plôch pri jazde po rovine a v zákrute
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Hanba :41c2:
Dvojnásobná olympijská víťazka Kuzminová v strese, rieši bytovú otázku

http://sport.sme.sk/c/8106148/dvojnasob ... z3uYnEPXVu

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní