darujem trysky NOVE do 1,9 dTI renault,

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jakubko4x4
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 15.06.2009 12:52
Zdieľať na Facebook

darujem trysky NOVE do 1,9 dTI renault,

Príspevok od používateľa jakubko4x4 »

Darujem 4ks trysky NOVE do 1,9 dTI renault,
mozno aj namontovat + test na stolici
Ostali mi po zrušenej objednávke odrbávača hen z tohoto fora.

/Pomož debilovi a osere ti ruku...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

mkc...odstránil som tvoj príspevok,prosím nepíš sem hlúposti.

K téme....je to smutné,mám už podobnú skúsenosť že nahlásený termín sa zákazník vyparí.Dnes už dopredu nič z ND nezabezpečujem a tak ak sa niekto nedostaví beriem niekoho z "čakatelov".Ale to sa musí ozaj človek popáliť aby sa poučil že pre ľudí dnes dodržať slovo je neznámy pojem.Naviaž na seba zahraničných,tí prídu presne ako japonský expres,ver tomu že je to spolahlivejší svet.
krokerkoo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 22.09.2013 07:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krokerkoo »

škoda že nie dCi :41c2:
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

neskoro,ale este ich mas??? - uz sem chodim len obcas,to mas na motor 1.9 dti rok 96- 98,alebo 99- 03 - 72 kw - ? o dementoch co si daju poslat diel a nepreberu,by som ti mohol pisal sloh.prace - vzdy si poviem ze uz dost a po case ma zas ukecaju az kym to zas zmrd nepreberie a platim 2 x postovne po 18dnoch a potom zas vypenim a vsetko radsej zahodim - tu eu inzerciu uz ani roky neriesim - tu je inzercia sami psychopat,je to tu zamorene inzeratmi co sa nic nedozvies a ceny ???,ale ved je to sami nenazraty priekupnik,tak to tu aj vypada,staci si pozriet inzerciu a mas po nalade,stale to iste a dokola,,sa divim ze to niekto aj pozera,nieto este zavola,aj tak si myslim ze si to len vypisuju lebo v dnesnej dobe uz hadam nieje nikto taky padnuty na hlavu aby co len zavolal takemu hnupovi.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
jakubko4x4
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 15.06.2009 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakubko4x4 »

Mám ich ešte nerozbalené, číslo je DSLA145P619. Sú do megane / Laguny 1,9 dTi 72kw.

tieto sú kompaktibilné:
BOSCH - 0433175117 – DSLA145P619 , 2437010108

J
Napísať odpoveď

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní