Darujem použitý motorový olej.

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

u nas stale mozes olej v zbernom ako fyzicka osoba, ale fitre, hadry neberu, iba od firmy, takze aku mam legalnu a realnu moznost sa toho zbavit ? napr elektroodpad...mycka pracka, iba komplet, jak to je rozobrate, nezoberu, tu vonkoncom nejde o ekologiu tatko, kludne to spal a posli grete fotku s prostrednikom stoporenym, pozor ne s tym progresivnym fararom, to by som mal aj strach lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Sere ma to , lebo Greta mi nedojde pucovať kotol. :3c90: A celý život som ekolog jak hovado, lebo jazdím na plyne, a takto si to mám kaziť pred navyšším? :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

najvyssi je v pohode, on spravil veci horlave, qby horeli a nam dal rozum aby sme teplo pouzili, ze ludia vymyslaju somariny? myslim ze sa len smeje, nebude to prvy ani posledny krat ze je nacom :4090: len namatkovo, volakedy sa myslelo, ze clovek neprezije vyssiu rychlost jak cval kona...nema ani dostatocne schopnosti zvladat stroj na vyskej rychlosti, preto pred prvymi autami musel bezat chlap z vlajkou pre vystrahu, ze umyvanie sa skodi, tiez vymysleli ludia :zg282:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bajo - koň cvála 60kou a skús s tou rýchlosťou stretnúť betonový múr. Já ti nevím Karle , ale mne sa zdá že sme stavaní na 100m/10s a šmitec. lol
A umývanie dokázatelne škodí - pozri o kolko sú odolnejšie cigánčence z osady oproti bielym deťom z BA - Koliby.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

pri naraze urcite :-\ , ja som bol dnes svedkom jak 8-10 rocne dievca napalilo do dreveneho plota pod lyziarakym svahom....sice v helme, ale rana to bola :-\ , teraz kto je navine ? ambiciozny/lakomy rodic ? ten co schvalil stredisko, co ma pri bufete dreveny doraz v podobe solidneho z gulatiny plota? miesto siete, pripadne volakeho makceneho niecoho...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Atlas napísal: Balast premazanĂ˝,
A mozes zacat znova mazat. lol
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano starý olej sa dá použiť aj na mazanie, lenže to mám do sústruhu na sto rokov.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný