Daewoo Nexia - prirobenie serva

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

forget
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.04.2013 07:39
Zdieľať na Facebook

Daewoo Nexia - prirobenie serva

Príspevok od používateľa forget »

Zdravim mam doma Daewoo Nexia v dobrom stave s malo kilometrami a chcel by som sa opytat ci by sa tam dalo dorobit servo a kolko by to asi stalo a ci sa to vobec oplati. Dakujem za kazdu radu :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na poslednú otázku sa nedá odpovedať...či sa oplatí ? lebo je to otázka sebe samému.
Dorobiť nie je vôbec problém,treba ceruza a papier,toľkoto stojí servoriadenie,čerpadlo,konzola,remeň olej,práca ...len ani sem nie je možné nič konkrétne dosadiť v číslach,lebo si opomenul či je úmysel riešiť prestavbu z nových alebo použitých vecí,alebo kombinácia
Ale ani tak mi otázka nedáva valný zmysel,nokoľko sa pýtať ľudí ktorý to ani náhodou nebudú robiť a veci k tomu zháňať,to si len prečítaš za kýble nezmyslov.
Polož radšej otázku tak,že kto sa na to podujme,a jeho koncovú cenovú požiadavku zahrňajúcu celú prestavbu.To bude zaujímavejšie a dáva zmysel.
Servoriadenie tu mám aj ja,ale nič viac
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pozri si ceny noveho servo riadenia a cerpadla a hned ta prejde takka vec.jedine ak by si mal vrak z ktoreho to vymontujes a hned nahadzujes na svoje v tedy je to najrychlesia a najlacnejsia moznost.
zizinka
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zizinka »

Nexia servo ma...ci len niektore typy?

Možno náhoda..ale ešte som bez serva Nexiu tiež nestretol,všetky ho mali...Mhlavaty
forget
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.04.2013 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa forget »

Ďakujem za vaše názory... Skúsim pohľadať potrebé veci a ceny a podľa toho to zvážim.. Nie všetky Nexie majú servo, záleží od výbavy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných